ИНЕС ТРАВЕЛ ???

  • 1 214
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 493
Планувам едно пътуване през месец май, и най-доброто предложение за сега е на Инес Травел, но до сега не съм ползвала услугите им и не познавам фирмата. Ако някой е пътувал с тях, моля споделете!!! Ще ми е от полза
Благодаря

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 17:14 от dioni

# 1
  • София
  • Мнения: 4 493
Никой ли не е ползвал тази агенция - започвам да се отчайвам - явно са неизвестни и непознати никому  Sad
Май ще взема да се откажа от пътуването  Confused

# 2
  • Мнения: 1 426
Да, аз ходих с тях до Истанбул с автобус миналата година за 4 дни и съм много доволна - около 150 лева беше пътуването с луксозен автобус, хотелът беше прекрасен, на тихо място на две крачки от Света София, осигурени екскурзоводи.... изключително доволна останах, смятам тази година пак с тях да мръдна донякъде!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 493
Хубаво че поне един човек е ползвал услугите им. Аз вече резервирах при тях, защото се оказа че няма места в Бохемия за тази дата. Като се върна  Simple Smile ще пиша  Peace
  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 5 605
Е късничко видях темата, ама да си споделя и аз опита - от около 2 години използваме само тях при пътуване. Определено са много готини, до сега нямаме издънка с тях. А от доста други агенции мога да се оплача.  До Франция и до Малта ни придружаваше човек от фирмата.  Hug Това ми хареса и ме впечати. Абе като цяло много съм доволна. Определено ги препоръчвам. Пожелавам ти приятно изкарване dioni

Общи условия

Активация на акаунт