Ще полудея от сърбеж.....

  • 1 134
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Пусках тема, че съм с херпес зостер.Обривите почти са се скрили, остана ми една коричка на челото и една до окото.Цялата ми дясна страна на главата и лицето ми е изтръпнала, било нормално.Но там ме сърби ужасно, не там където са били обривите, а на места, където няма и никога не е имало нищо.И самия сърбеж е странен, не по кожата, а от вътре.Ще полудея просто.Според джи пи-то ми така щяло да бъде известно време докато се възстановят нервите. newsm78
Кажете, моля ви, как да се облекча, какво да правя? Tired

П.С.Пробвах да се мажа с лекарства там, ама ефект=0.

# 1
  • Мнения: 47 902
дали можеш да пробваш с фенистил вътрешно? иначе нямам точно твоето страдание, но ти съчувствам

# 2
  • Мнения: 1 475
Аз също бях с Хепрес Зостер на челото и окото, на мен ми бяха изписали Fucidin cream- много добре ми подейства, и също адски много ме сърбеше не само на местата, където се беше появил, но и около него, пиех и Aciklovir i Vitamin B complex. Не си спомням точно, но май около 2-3 седмици се лекувах и се мажех!

# 3
  • Мнения: 1 983
Аз вече 2-ра седмица пия ацикловира, мажа се със очния зовиракс, отделно пия диклофенак дуо, слагам капки наклоф и от днес пия неуробекс.Според джи пи-то ми това е нерва, който е раздразнен, не е външно.

# 4
  • Мнения: 1 984
хич да не ти пука, тои сърбежа не е там където го чувстваш, а другаде. нищо не помага - може би малко антиалерзин или успокояващи. не разбрах имаш ли въреочни лезии? дано не. останалото ще мине. пии витамники.

Общи условия

Активация на акаунт