Отговори
  • Мнения: 207
Дали изобщо някъде се продават такива стикери  newsm78
Че съм нова и  да ме виждат другите, а не да се чудят какво става като сгафя  Crazy

# 1
  • Мнения: 1 170
Аз бях си го взела от инструктора. Попитай го твоя, той трябва да знае от къде можеш да го намериш. Друг вариант е в КАТ да ги питаш newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Продават се.Моя мъж работи в магазин за авточасти и предлагат такива стикери Peace

# 3
  • Мнения: 1 520
Пред КАТ има едни магазинчета, разни такива джаджи и стикери и други неща по колите продават, козметични.
Иначе може да си вземеш Внимание, една удивителна, от Мосю Бриколаж.

# 4
  • Мнения: 1 187
Моля те,не си купувай!Това е най-голямата заблуда!Нима очакваш,че някой ще се съобрази с теб като все още неопитна в шофирането...?!Напротив! Stop Ако си лепнеш тая глупост на стъклото,ще те засичат и псуват за най малкото и това ще те стресира допълнително.Кой те знае кога си взела книжка? Wink Да споделя,че когато взех книжка и веднага се метнах да карам-и още нямах седмица на пътя,когато един чичка ме засече много яко-ако не бях реагирала щяхме да омешаме боите.Понеже бях в правото си(беше ми отнел предимство),слязох от колата и той слезе и се развиках.Ако бях с такава лепенка,дали щеше да ме вземе на сериозно..?Не мисля!

# 5
  • Мнения: 2 652
Има ги и в повечето детски магазини, май дори са безплатни. Последно съм виждала рекламен на НУК в Премаман.

# 6
  • Мнения: 1 701
Направи си по поръчка с надпис "Па'и сееее..."  Joy
Сериозно - има в Практикер, Бриколаж, Офис 1 и по-големите книжарници.  Peace

# 7
  • Мнения: 207
Да момичета, може бе сте прави - по-добре да съм инкогнито  Sunglasses
Ама знам ли...мислех да предупредя другите...  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 652
Да момичета, може бе сте прави - по-добре да съм инкогнито  Sunglasses
Ама знам ли...мислех да предупредя другите...  newsm78


Абе, не е зле да си сложиш. Все пак, има хора, които се съобразяват.

# 9
  • Мнения: 8 505
В бензиностанциите също продават всякакви стикери.

# 10
  • Мнения: 207
Първо там ще проверя  Peace
Все още се чудя дали да сложа или не .... колкото до псувните и засичанията дето говори Бодливка, така или иначе ще ги отнясам , тъй като колата ми не е със софийска регистрация и  съм почти 100% сигурна , че ще е така   Mr. Green

# 11
v magazinite za avto4asti gi ima vsqkakvi

Общи условия

Активация на акаунт