Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 324
  • 957
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 734
Синът на братовчедка ми,в първите дни на първи клас.Майка му му дава всеки ден пари за стол и му повтаря по няколко пъти,че първото нещо когато отиде на училище е да даде на госпожата парите.И една сутрин за пореден път му нарежда:"И като отидеш,веднага да дадеш парите за стола.Защото ако не ги дадеш..." И тук той я прекъсва:"Ако не ги дам ще трябва да стоя прав".
Той човека знае само едно понятие за стол Joy

# 121
  • Бургас
  • Мнения: 537
Преди няколко дни татко и я носи и тя му казва: " М-м-м миришеш ми!" и той: "На какво?" - "Ми, на татко!", "А, мама на какво мириши?" - "Ми, на мама!" - "Добре, а ти на какво миришеш?" - "На хубаво!!!" Joy .А днес я пръснах с парфюма на брат ми, а тя ми казва: "Хе-хе сега съм мъжко!!!"

# 122
  • Мнения: 489
 Като чета постингите, се заливам от смях, тези малките са толкова изобретателни...Joy Laughing hahaha И моя син всеки ден измисля какви ли не чудесии, наред с пакостите.
 Една съседка преди време потегляйки с колата, пред блока ни, закачи на една бронята на колата. Чу се трясък, бронята падна. Ние с малкия бяхме свидетели на инцидента. Малкият много се впечатли и изплаши едновременно, даже се разрева. Съседката се казва Пенка. След време, може би  няколко месеца след това, вървим по улицата и виждаме една смачкана кола, сина ми започна да вика:- Мамо, мамо виж, колата е счупена. Аз му казвам, че е на някакъв чичко, а той ми заявява: - Да, на Пенко е... Joy 

# 123
  • Мнения: 3 323
Най обичам да съм рожденник в детската!
Защо, на другите места не обичаш ли?
Обичам, ама само там дават на рожденника да оближе свещичките!

# 124
  • София
  • Мнения: 1 105
"Като имаш шарка ставаш шарен!". Така каза вчера моят син Grinning
Та да знаете, наблюдавайте децата си за подозрителни цветове по меките части. Crazy

# 125
  • Мнения: 883
Качваме се в рейса и я слагам да седне, обаче докато сядам и аз я побутвам леко и и казвам да ми направи малко място, а тя възмутено изревава "Ееейй, много си нахална, мамо".

# 126
Пътуваме извън града и Калина се провиква възторжено:
    -Тате,виж,кЛава,кЛав и малко кЛавче! /Става въпрос за крава бик и теле/
  И още Кънчо Вълчо = Кумчо Вълчо,Муиса = Кума Лиса.
  А каката казваше хитокотам = хипопотам,кусникурка = костенурка.

# 127
  • Мнения: 1 426
Синът ми вместо Хиподрума (квартала, в който се преместихме да живеем, когато той беше на 3 години) казваше Хипоподрума, заради един любим Хипопотам Кибоко Хуго.

# 128
  • Мнения: 4 406
Качваме се в рейса и я слагам да седне, обаче докато сядам и аз я побутвам леко и и казвам да ми направи малко място, а тя възмутено изревава "Ееейй, много си нахална, мамо".
Laughing Laughing

# 129
  • Мнения: 503
И още казва пакагал вместо папагал. Rolling Eyes

# 130
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Последният бисер е :

" баба пуши газара " ( баба пуши цигара)


 Laughing Laughing  bouquet

# 131
  • Мнения: 3 323
Снощи не пих вода и сега съм целия жаден!

# 132
В градината - групата на малкият учат нова песничка : " Патенцата плават в близкия поток...".  
Той естествено я припява и в къщи, а и големия  вече научил текста също..

И в един момент чувам следния диалог :

Баткото пее : Патенцата плават в близкия пАток..
малкия : неееееее, не пАток !!!
големия : а как ???
малкия : пАтАк !!!!!
  Rolling Eyes Shocked  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 288
Моята вчера гледа Ники Кънчев по телевизиятя и вика:"Чичо Азо ".А така казва на Азис,сигурно и е заприличал,заради катинарчето

# 134
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Рано сутрин в неделя. Мама и тати се "обичат". Тъкмо свършва приятната част и от нейното легло се чува - Чук -чук! Аз и баща и умряхме от смях. Когато се поуспокоихме, аз го питам - Къде са ми бикините Mr. Green....и получавам отговор от щерката - Мамо, на пода са до леглото - там, където ги хвърли Shocked.
Секс от сега нататък ще правим само когато тя е при баба си на гости Tired.

Общи условия

Активация на акаунт