Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 339
  • 957
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ще купуваме подарък на свекърва ми. Питам Хриси:
- Какво да купим на баба, че има РД?
- Кола.
- Е как кола? Какво ще я прави?
- Ще си играем двамата.  Mr. Green

# 481
  • Мнения: 2 957
Епилирам се.Той ме гледа и казва "Мама бели косни".
Тоест ... беля си космите.

# 482
  • Мнения: 2 897
Днес го чух да казва на един от мечоците си: ''Ти си уволнен!''  Laughing

# 483
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Моя приятелка си епилирала ръцете. След време космите наболи и нейния син, като я погалил установил: "Мамо, ти ставаш мъж!"

# 484
  • Мнения: 2 865
Онзи ден синът ми (скоро направи 4) ми казва: Мамо ти си една номер еднотка!

# 485
# 486
  • Мнения: 100
През лятото бяхме на почивка.Дъщеря ми обикаля около хладилната витрина със сладолед и казва:"Мамо,искам сладолед от стъкления ковчег."И аз трябваше да обяснявам,че скоро е чела книжката за Снежанка. Laughing

# 487
  • Мнения: 14 654
"Мамо,искам сладолед от стъкления ковчег."

Това е страхотно, много се развеселих  Joy

# 488
  • Мнения: 3 663
- Мамо, ти като си била малка с кои играчки си си играла, с тези моите ли?
- Не, играла съм си с едни други, не с тези
- А те къде са?
- Ами част от тях са се счупили и сме ги хвърлили, а останалата част сме запазили и сега ти си играеш с тях
- Но мамо, защо си си чупила играчките?
- Ами защото не съм внимавала... и тези, които вече не стават за игра сме ги хвърлили
- Но маааамоооо, това не може да бъде, баба ти ги е залепила с едно лепило, аз знам. Така става в природата!

# 489
  • Мнения: 1 494
Гримирам се, а той ме гледа и казва:
- Ооо, мамо, ти се правиш на хубава! Joy

# 490
  • Мнения: 2 897
Гримирам се, а той ме гледа и казва:
- Ооо, мамо, ти се правиш на хубава! Joy

При нас е: ''Мамо, ти се правиш на красавица'' (като са свикнали да ни гледат предимно неглиже, това ги впечатлява) Laughing

# 491
  • Мнения: 439
Мъжът ми му се кара. Борис му казва "махай се, махай се". Аз му правя забележка, и го питам ако баща му наистина се  махне, кой ще му бъде татко. Той се замисля и отговаря "баба 'ени (Вени)".

# 492
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Разкошна тема  smile3525  Всичките случки са невероятни  smile3501 Да са Ви живи и здрави малките сладурчета на всички  Hug

Моя син е още малък за бисери, но ще ви разкажа една случка с детето на наши приятели, тогава на 4-5годинки.

Лято, ние сме се на вилата на наш приятел. Ядене, пиене, веселба. По едно време малкия сладур започва да дреме на масата. Веднага му се опъва шезлонг, слага се на шарена сянка под едно дърво, на 2-3 метра от нас. 20 минути по-късно, малкия още не спи. Едва държи очички отворени, но пусто детско любопитство...... Моята дружка отива да го види какво прави.
Пита го: "Имаш ли нужда от нещо - вода, сок, ядене?!?!"
Малкия му отговаря: "О, не, не, благодаря, просто ми е много трудно да спя с отворени очи!!!!!!" newsm62

Това ми напомня на моя син като беше на около 1-2г. приспиваме го и му казваме да затваря очи и да заспива, а той ни вика. Да ама така нищо не виждам.   Twisted Evil

# 493
  • Мнения: 3 323
Гримирам се, а той ме гледа и казва:
- Ооо, мамо, ти се правиш на хубава! Joy

При нас е: ''Мамо, ти се правиш на красавица'' (като са свикнали да ни гледат предимно неглиже, това ги впечатлява) Laughing

А, при нас - Я, мама стана кака! - това големия, а малкия - О, мамо вече си жена!

# 494
  • На небето
  • Мнения: 5 530
.............А, при нас - Я, мама стана кака! -..............

Моя син ми казваше така като беше по-малък, когато си слагах обувки с висок ток.

Общи условия

Активация на акаунт