Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 321
  • 957
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 433
Аз питам:
 - Искаш ли таратор?
Той отговаря:
 -  Да, но ако може да е без чертички(копър) Simple Smile
hahaha Joy

# 556
  • София
  • Мнения: 39 743
Аз питам:
 - Искаш ли таратор?
Той отговаря:
 -  Да, но ако може да е без чертички(копър) Simple Smile
Аз правя айран с кимион и т.н. Дияна по същият начин не иска "чертички", т.е. кимион Simple Smile

# 557
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Дъщеря ми на госпожите в градината: "Господарката еди-коя-си......"  /нещо средно м/у другарка и госпожа Laughing/
пак дъщеря ми на баща си, докато той пишка Embarassed "Лелеее, как само го изтръска....."
а чичо си Жоро нарича "чичо Ожо"

и още мноооого, ама излизам Sunglasses!

# 558
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееех, колко ви се радвам като ви чета....  Hug
А моя син още не говори........  Sad

# 559
  • София
  • Мнения: 1 941
Щерката - една от книгите за четене през ваканцията е - "Братовчедката на Гаврош" hahaha, и спори и се нерви, че е така, защото госпожата това била написала на дъската.  Joy

# 560
  • Мнения: 89
Моят син,на 3 год.,пита:"Мамо,тия бонбони с Мечо Пух хубави ли са?",аз казвам:"Не,мамо.Ти не обичаш такива.Те са желирани."Мълчание.Нещо мисли и накрая казва:"Нажилени са от много пчели ли?" Laughing

# 561
  • София
  • Мнения: 39 743
Дияна иска колело.

- Трябва много да ме слушаш и ще ходим да ти купя.
- Колко трябва да слушам? Цял един ден???

# 562
  • Мнения: 1 608
Георги хапва яйце. Изведнъж жълтъка изкача и пада на земята. Той стреснат и възмутен "ох, излюпи се, излюпи се!".

# 563
  • Мнения: 809
Пожелание за рожденния ми ден:
Мамо, пожелавам ти да не те хапят комарите.
 Joy

# 564
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пожелание за рожденния ми ден:
Мамо, пожелавам ти да не те хапят комарите.
 Joy
Ми супер си е пожеланието!  Peace  Party

# 565
  • Мнения: 809
Пожелание за рожденния ми ден:
Мамо, пожелавам ти да не те хапят комарите.
 Joy
Ми супер си е пожеланието!  Peace  Party
И аз много му се възрадвах. Laughing

# 566
  • София
  • Мнения: 532
Никола (2г9м)
Мамо, тук имаш пъпчица. (гледайки едно ухапано от комар място) Къде си се ударила? На едно комарче ли се удари?

# 567
  • Мнения: 592
Последната изцепка - плаче детето, щото го  боли дупето. Питам, къде точно те боли и тя ми отговаря - имам дупка, че за това плачела милата. #Crazy

# 568
  • софия
  • Мнения: 636
Дъщеря ми бъбри непрестанно,вече изгубих нишката на бисерите й. Някои записвам, други помня.
Ето последните от тях: Аз й се карам да не тича по леглото със сандалите от вън, а тя се обръща и ми казва "Шъ тъ изям, мама, с ориз!"
Вървим по нашата улица , но по платното. В това време завива един камион. Елена се обръща към човека вътре и подвиква "Гледай бе, чичка!"
Седим в градинката. Срещат се двама тинейджъри и единия казва "Бързам, че ми се сере". Другият остава и Елена отива до него и тихо му казва "И Еена сее"/И Елена сере/.
Нещо като не се получава Елена все вика "Мацата му"/Явно е чула от баща си "мамицата му" и непрекъснато го повтаря, ама аз не й обръщам внимание и престана.
Понеже чета Монд дипломатик по работа, Елена се е научила като отиваме до РЕп-а да казва "Добъл ден Монд?" и добавя "Не, не, сят цял"/Не ,не цял свят/.

# 569
  • Мнения: 175
Нещо и от моя син на 4 годинки. Докато излизам от паркинга пред блока мърморя кой как е спрял и казвам-Ей значииии, а сина ми: Не се казва Ей значи-казва се мамка му. ooooh!
Друг случай: Имаме бутилка с газ на терасата и той като си играе там напомням да внимава къде ходи, а той: За да не гръмне газа ли? Joy
 Като по-малък, около 2 годишен. Ходихме на гости на една приятелка, която си изцеждаше кърмата докато бяхме в тях. След време се преобличам пред него и той сочи гърдите ми и пита:Какво е това?
Аз казвам-гърди.
А той: И леля Ева има Joy

Общи условия

Активация на акаунт