Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 340
  • 957
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Дъщеря ми /на 1г и 10м/ доста често разбърква буквите в думите, освен това, когато ме вика казва *мама тиии*. На топката пък казва *потка*, което звучи с един друг смисъл. Та вчера стоим на едно заведение с детски кът и много деца и съответно техните родители. Ива взе топката на едно детенце и страшно въодушевено тръгна към мен с вик - *Мама тиии, п*тка*.

# 571
  • Мнения: 3 576
Сина ми обича да си прави разни смешни съчетания с името ми и ме нарича:
Мамица Надица, Мамо Надо, Мамка Надка, Мам Над и т.н.  Laughing

И това си му е любимо занимание - да казва думите по смешен начин, например "Искам супучка/ пупуш", "бабка ми".....

# 572
  • Варна
  • Мнения: 2 576
"Искам да пия калцер (калций)." - това е от последните му бисери.

"- Мамо, виж какво фонтанче - показва ми водата, която излиза с налягане от тръба на улицата.
 - Да виждам.
 - Мъжко фонтанче  Mr. Green. Утре пак ще минем да го видим. "

# 573
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги - Mамо, ние нали сме хора?
Аз - Да, хора сме.
Георги - И Рем (кучето) ли е хора?
Аз - Не, Рем не е човек, Рем е куче.
Умозаключение -Хората са кучета.

# 574
  • Мнения: 5 026
Съвсем пресно - сестра ми е бременна и термина й е януари. Разказвам му аз на дребен,че бебето ще е зодия Козирог, той реши да говори с леля си и й вика:" Лельо, бебето носорог!"  Laughing

# 575
  • Мнения: 2 757
Питаме 4 год ми племенник, който в момента ни е на гости тук в Дания заедно с родителите си разбира се
- Искаш ли да се преместиш да живееш в Дания
-Да, искам
-А не ти ли е мъчно за приятелите от детската градина
-Па мъчно ми е ама търпим  Joy

# 576
  • Мнения: 3 576
Вижда ме детето да се моткам по гащи (прашки) вкъщи и ме пита: "Мамо, защо си си пъхнала гащите в дупето, не е удобно"
Обещах му да си ги оправя  hahaha

# 577
  • Мнения: 65
Ясен, 2 г. гледа че планините на картата на България са в кафяво и вика "Някой се е изакал на картата"

# 578
  • Мнения: 9 814
Ударната вълна от взрива в Челопечене събори дъщеря ми от леглото, за моя радост тя не се изплаши, а дори се зарадва, че "зарята я бутна да се събуди". Понеже не знаехме, какво става и първоначално реших, че е земетресение, облякох набързо детето и се опитвам да събудя мъжа си, а малката го моли:"стани тати, стани и се облечи, че като падне блока от това тресеземие, всички ще те видят по гащи и ще кажат оле този колко е дебел".

# 579
  • Мнения: 280
Говорим с Ива(3 г. и 8 м.) как бозайниците кърмят  бебетата си.И тя пита:

-Мамо,зъбките дават ли мляко на Чук и Пук?

# 580
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Малкият ми син, който е при баба си, онзи ден по телефона казва следното:
- Искам всиииички подаръци!
- Добре миличко, а нещо друго искаш ли ?
- Даааа, и още едно нещо! - А какво е то ?
- Още един подарък!
  Grinning

# 581
  • Мнения: 105
Бисер на племенника ми /тогава на близо 3 годинки/:
На гости на баба и дядо. Всяка вечер баба му му чете книжката за Петърчо на село просто защото майка му забравила да сложи в багажа книжки. И всяка вечер все за Петърчо на село. Всяко нещо си има граници както и търпението на детето и при поредния прочит нашия се изказва"Абе,няма ли кой да го вземе това дете от това село?"

# 582
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ударната вълна от взрива в Челопечене събори дъщеря ми от леглото, за моя радост тя не се изплаши, а дори се зарадва, че "зарята я бутна да се събуди". Понеже не знаехме, какво става и първоначално реших, че е земетресение, облякох набързо детето и се опитвам да събудя мъжа си, а малката го моли:"стани тати, стани и се облечи, че като падне блока от това тресеземие, всички ще те видят по гащи и ще кажат оле този колко е дебел".
Joy Joy Joy

# 583
  • Мнения: 4 433
Малкият ми син, който е при баба си, онзи ден по телефона казва следното:
- Искам всиииички подаръци!
- Добре миличко, а нещо друго искаш ли ?
- Даааа, и още едно нещо! - А какво е то ?
- Още един подарък!
  Grinning
hahaha Joy

# 584
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
"Ох, нещо ме бубалази"

Общи условия

Активация на акаунт