Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 333
  • 957
  •   1
Отговори
# 840
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Моята щерка сега тепърва почва да свързва думите в изречение, но любимите и фрази започват с "мама купи...". Скоро по изключение заяви "тати купи зелено бебе". Обясних и че зелени бебета няма, отговора беше /след известно замисляне/: "тати купи синьо бебе". Следват пак обясненията за цвета на бебетата и детето заяви "Тати купи кака!". Тъкмо с мъжо се чудихме как да направим зелено или синьо бебе, а госпожицата иска кака Simple Smile И упорито твърди че баба ми, жена на 82 години, я е научила да казва "пед...ст"  Shocked Mr. Green

# 841
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Малкия,който сега е почти на 4 г.един ден като видя в колата сигналната жилетка,която всеки шофьор има каза:"Тате,тате това за какво ти е-за циганин ли"?-се смях до сълзи LaughingЧестна дума от къде му дойде на ума не знам.

# 842
  • Мнения: 106
хахахахахах  Joy

моя син пък като беше на 5 години се вози с нас в колата (тогава още живяхме в софия) и вижда как един ...ъъъ... ром със светлоотразителна жилетка почиства окапалите листа покрай трамвайните релси, при което много въодушевен лепва фисиономия на стъклото и вика "ТАТКО! Полицая мете!!!!"

# 843
  • Мнения: 1 761
Преди няколко години чух едно дете да казва на майка си:
-Мамо,тази докторка продава на децата банички,да порастнат големи,нали?
(ставаше дума за една много мила баничарка).
А веднъж на леля ми,която завеждаше педиатричното отделение тогава,едно дете и беше казало,че е лоша като лелята в градината,понеже го боде с игла и има бяла манта. ooooh!


Брат ми на около 4 години.Питат гокакво са яли в градината и той каза :"Супа с бели червеи" (фиде).

# 844
  • Пловдив
  • Мнения: 481
На пазара сме.И черпят каката с един корнишон.Тя започва да го яде,но в един момент казва на продавачката:"Знаеш ли лельо,аз повече харесвам тези краставици,когато мама ги прави на компот със чесън и оцет ".Искаше да каже когато ги правим консерви кисели краставици.

# 845
  • Мнения: 1 102
Миналата вечер сме в супермаркета и сме на касата, касиерката я познаваме защото все от там пазаруваме, та жената му вика:"Оооо, купили сте сладолед, да дойда ли у вас да се почерпим?" и моя калпазан:"Не може, мама не дава."  Shocked

# 846
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Брат ми на около 4 години.Питат гокакво са яли в градината и той каза :"Супа с бели червеи" (фиде).

Ако някой попита Ани какво иска да яде, отговора задължително е "червейчета". А любимото и е, като отидем да пазаруваме или да вика с пълно гърло "месооо" и "Ани папааа" - около нас хората ни гледат изумени и си мислят, че горката я държим на гладна диета. Или си взема нещо от някой щанд и и тича към касиерката с думичките "леличката прочитела".  Съответно аз или баща и се носим в свински тръст след нея ... Joy

# 847
  • Мнения: 222
Едно дете в детската градина беше казало на майка ми, която е съвсем леко пълна - "Ти не си дебела, ти си мааалко тлъстичка." Ама с един такъв успокоителен и тактичен тон, че майка ми паднала от смях.  hahaha

# 848
  • Мнения: 5 228
Днес тръгваме навън и аз си обличам прекрасното ново бежово палто. Дъщеря ми изумено ме попита: Мамо, по хавлия ли ще излизаш?  Joy

# 849
  • София
  • Мнения: 1 511
Днес тръгваме навън и аз си обличам прекрасното ново бежово палто. Дъщеря ми изумено ме попита: Мамо, по хавлия ли ще излизаш?  Joy

Сладурана.
 Joy

Държа Жорко и той изпуска играчката от ръцете си.Моля баткото:
 - Тано,дай на Жоро прасенцето!
А баткото се напъчи и гордо:
 - Няма пйоГлеми,Жойо. Ето пасето.  (Р-то му се губи още.)

# 850
  • Мнения: 4 390
Брат ми на около 4 години.Питат гокакво са яли в градината и той каза :"Супа с бели червеи" (фиде).
Grinning
Племенникът ми на около 5 г. Майка му го питала какво са имали за обяд в градината, а той:
"Супа от драконова кожа" (пилешка супа Grinning, но в неговата чиния е попаднало само едно голямо парче кожа).

# 851
  • Мнения: 2 722
моя син пък като беше на 5 години се вози с нас в колата (тогава още живяхме в софия) и вижда как един ...ъъъ... ром със светлоотразителна жилетка почиства окапалите листа покрай трамвайните релси, при което много въодушевен лепва фисиономия на стъклото и вика "ТАТКО! Полицая мете!!!!"

Във връзка с това - големия вика след боклуджийския камион - "Чичко полицай на боклуджийска кофа"

# 852
  • Мнения: 1 701
В едно заведение сме с приятели, ядем пица, говорим си нещо. В един момент съм забравила да подам залче на Калина, а тя се изцепва: "Дай пица, алоооо!"  hahaha

# 853
  • Мнения: 2 784
Едно дете в детската градина беше казало на майка ми, която е съвсем леко пълна - "Ти не си дебела, ти си мааалко тлъстичка." Ама с един такъв успокоителен и тактичен тон, че майка ми паднала от смях.  hahaha
Калина употребява "дебела" като комплимент. Например, аз съм дебела хубава мама, палачинката е дебела и сладка и т.н. Един ден казва на баща си "дебел, силен татко" и аз се опитвам да и обясня, че някои хора се обиждат от думичката "дебел" и когато я употребява трябва да внимава да не обиди някого. В случая- татко си. А тя учудено се обръща към мен:
-Е, как да не е- той е висок и широк. Mr. Green

# 854
  • Мнения: 5 877
Болна. Ще й правя лимонов сок.
- Искам и аз да помагам.
- Стой си, болна си.
- И какво, ще заразя лимона ли?

Общи условия

Активация на акаунт