Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 345
  • 957
  •   1
Отговори
# 930
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Опитва се да нацели жената на попа.

'Попка'...
'Попиня'...

До 'попадия' не стигна Grinning

# 931
  • Мнения: 3 804
иска да гледа филм4е с Плуто от Мики Маус-она4е вместо Плуто произнася bluetooth-запомнено от коментарите за телефоните

# 932
  • Мнения: 1 817
Синът ми на 3 год. казва : Мамо запали един свещ.
Аз го поправям : Казва се една свещ WinkА той учуден: Ама тя свещта момиче ли е? На мен така като я казвам ми прилича на момче Rolling Eyes Joy
Ей този български език. Ходи после обяснявай на децата защо е така Laughing

# 933
  • Мнения: 9 973
на 1г. го научих да казва `не` и `няма`.Пред гости го питам:
-Обичаш ли мама?
-Не.
Кажи да
-Няма
 Joy

# 934
  • Мнения: 2 757
Начи с Давид четем почти всяка вечер приказката за Хензел и Гретел. Над 20 пъти сме я чели до сега, краткия вариант, но той още почти нищо не може да запомни. Показвам му оня ден Гретел и питам Как се казва това момиченце. След кратък размисъл тържествено отговаря Александра (едно момиченце, което е виждал няколко пъти за кратко). После го питам какво подава Хензел когато вещицата му иска пръстчето и Давид пак така тържествено след кратко мислене казва Шоколад. Казвам му Не е шоколад. И веднага следва Овесени ядки (защото съм му казала, че вещицата храни Хенсел с каша от овесни ядки).
Отчаяна съм с това дете, как може да не запомни ама нищичко от приказката  ooooh!

# 935
  • Мнения: 3 595
Гледаме бебе Айнщайн сезоните, започва зимата и аз я питам:
- Искаш ли да отидем на планина, на сняг?
- Аз не обичам сняг!
В този момент в бебе Айнщайн маймуната изскача от снега и аз я питам:
- Искаш ли и ти така да се ровиш в снега?
- Като стана маймуна – ми се усмихва тя  Joy

# 936
  • Мнения: 5 228
Говорим за разликите при момчетата и момичетата, как човек се променя като расте и т.н. В един момент Михаела с леко съжалителен тон пита: Аз само не разбрах, ти като порасна, как така ти се подуха циците?

# 937
  • Мнения: 14 654
"Аз съм като бизон: активен съм денем и нощем. Но съм активен и леглото!"
Пояснение: да си активен леглото означавало да не заспиваш веднага като си легнеш, а да си измисляш разни неща преди да заспиш.

# 938
  • София
  • Мнения: 38 476
Габи пее:
Мама ми купи днес нова книжка със картинки
Гледам я в интернет

След това минава направо на:
Зайче тука как играе
Лисица как го дребне
Таралеж на кълбо ще избави зайчето!

И после следват свободни съчинения по темата.

# 939
  • Мнения: 1 701
Габи пее:
Мама ми купи днес нова книжка със картинки
Гледам я в интернет

След това минава направо на:
Зайче тука как играе
Лисица как го дребне
Таралеж на кълбо ще избави зайчето!

И после следват свободни съчинения по темата.
Joy
Нашият вариант е така:
"Мама ми купи нес
нова кижка сас кинки
гедям я интеес
и я Дядо Маз! /или напоследък - и я кума иса
как дебне, как гае
тааеж на кабо
ще бави зайчетооо!"  bowuu

# 940
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В момента децата ми(на 10 и 3години) са болни и двамата едновременно. Пипнали са вирусче и повръщат. На големия съм сложила кофа до главата му, а на малката легенче. Да, ама на големият му идва някакъв спазъм и най-бързо докопва легенчето на малката. А тя като се разкрещя: "Не ми пипай легенчето, то си е мое, взимай си кофата, пък!" Баткото колкото и зле да е, все пак отстъпи и като по-голям и като мъж и се прехвърли между спазмите на кофата си.

# 941
  • Мнения: 929
Аз шия и малката ме вижда и иска и тя. Давам и една игла с тъп връх, от големите с голямо ухо и конец с възелче. Тя вдява конеца и започва да "шие" обаче докато издърпа иглата и конеца остава да виси на платчето - всичко започва на ново и така три-четири пъти. Накрая кончето се разбрида и вдяването стана трудно, тя застана на колене, подпря си лактите на табуретката и започна да цели дупката, но без резултат и изведнъж се изцепва "Не жижам, трябват ми очила".

# 942
  • Мнения: 14 654
Не по темата, но вържи възелчето от двоен конец(вдяваш единично, докато двата края на конеца се изравнят и правиш възелче от тях), така че да не се измъква като издърпва иглата.

# 943
  • Мнения: 1 258
Габи пее:
Мама ми купи днес нова книжка със картинки
Гледам я в интернет

След това минава направо на:
Зайче тука как играе
Лисица как го дребне
Таралеж на кълбо ще избави зайчето!

И после следват свободни съчинения по темата.

 Joy JoyИскрено се забавлявах с "Гледам я в интернет"

# 944
  • Мнения: 4 390
Дъщеря ми днес: Грозните крави не снасят хубаво мляко. Joy

Общи условия

Активация на акаунт