За хигиената на бебешката количка

  • 1 741
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Не съм ги прала при купуването,но лятната няколко пъти мина през банята.

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пера не, ами пушек се вдига!
И след купуването, и досега 2пъти месечно си пера количката, и тапицерията на столчето за кола, и преди него кошничката  Peace

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Пера не, ами пушек се вдига!
И след купуването, и досега 2пъти месечно си пера количката, и тапицерията на столчето за кола, и преди него кошничката  Peace

За прането по принцип не говоря  Peace Няколко пъти са прани и двете ми колички.

# 18
  • Мнения: 773
Не съм се занимавала да ги пера. В първата му количка най-отдолу слагах едно олекотено одеялце, за да му е по меко, а върху него една голяма зелена пелена и тя покриваше целия кош.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 079
Не мисля, че е нужно, все пак бебчето ще лежи там върху ПРАНИ чаршафчета, пелени и пр. Говоря, ако количката е нова. Rolling Eyes
Ние купихме (втората) количка от форума, и понеже беше все пак 2 употреба си играх да я разглобявам "по скеле" и да пера платнената част... Голяма играчка е...  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 174
Не съм прала нищо по количката.Нашата е без зимен кош, само столче за кола, което се поставя върху шасито и от него може да се сваля единствено дюшечето за новородено и сенника.Досега съм почиствала само с прахосмукачка и парочистачка за дезинфекция.

# 21
  • varna
  • Мнения: 1 012
ами щом толкова те притеснява-като е вземеш количката можеш да е минеш за дезинфекция с мокър парцал +малко  оцет,или спирт

# 22
  • Мнения: 686
На Рали количката я изпрах за пръв път като беше на 6 или 7 месеца.Ами тя си беше чиста пък и винаги съм я постилала с чисто чаршафче.Вече когато детето започна да се изправя и да пипа много много пък и беше се позамърсила от разходките-тогава я изпрах.Обаче моята количка не се разглобява толкова лесно и си беше голямо предизвикателство,самото пране.

# 23
  • по света
  • Мнения: 1 587
Естествено е да я изпереш,стояла е по заводи,складове и магазини.

# 24
  • Мнения: 2 952
    Гледай да се  сваля   на количката плата и да се пере, а не да  се налага да постилаш постоянно нещо защото е "закован" плата завинаги  Grinning и няма пране.Преди да сложа бебетата не съм прала.Държа количката във  вхога на кооперацията долу , но при нас е мнооооого  чисто , няма начин да влезе котка  например или да се държи отворено и да  влиза  много прах, чисти се постоянно.Може да си купиш ако не върви комплект със самата количка покривало такова  наелоново за дъжд и да си покриваш количката така или иначе ако я  държиш във  входа.

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Изпери ги Peace

Общи условия

Активация на акаунт