Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2007, 13:14 ч.

Любим град в БГ

• 5 960
  • 170
  •   1
Отговори
# 30
Стара Загора - чист и спокоен град, като в същото време е достатъчно голям за културен и социален живот. Искам пак да живея там!

# 31
  • При хората, които обичам
В България има много места за обичане.

Точно! Ако щете вярвайте, но сме спирали, за да постоим край някой странен камък или пък до някоя кована порта Heart Eyes

# 32
градове не, но харесвам цялата Добруджа покрай морето, Резово, малките селища с много небе.

# 33
Благоевград - заради пешоходните зони. 

# 34
Ахтопол.  Heart Eyes
Спомени, море, красота, скали... много неща.

# 35
Много са градовете, които харесвам. Но МОЯТ град ще си остане Търново, това Търново, което е в детските ми и ученически спомени -  с местата, които вече ги няма - "Сфера", "Blue house", "Текила" ..., с миризмата през пролетта и есента, с хората, с местата, които безкрайно обичам, с любимата ми гимназия и междучасията, прекарани пред Царевец. Отдавна не съм се връщала там, но чувам, че градът се е променил. Ужасно ми липсва!  Cry

# 36
София,ВарнаБургас,Пловдив-точно в този ред

# 37
  • Бургас
Бургас,роден град ми е и ми е най-любим,заради морето,семейството,приятелите,топлата есен........А за почивка твърдо съм за Трявна,а и е близо до Велико Търново, и Боженци и Етъра в Габрово.

# 38
........родния ми град - Трявна, почивам си прекрасно там, Варна също ми е много любима.

# 39
Здравейте!
Любимите ми са Варна и Бургас. Flutter 

# 40
Харесвам Плевен, Ловеч. Ей, сега в почивните дни уж щяхме да ходим, но пропадна.
Пловдив е също очарователен. По морето почти всичко - Варна, Бургас, харесвам и Обзор между двете. Море да е. Ако ще съм там повече от 3 дни - трябва да е сред тия градове, не много малките.

Обикновено всяко малко затънтено местенце ми харесва. Но не вирея дълго по такива места. Навици.

# 41
Много са от дотук изброените, само добавям към тях- Сандански.
Не обичам навалицата и мръсотията в големите градове.

# 42
  • в Низината
Обичам Пловдив, Бургас, Варна, София - всеки един поради различни причини. Други градове ще останат завинаги в сърцето ми, заради спомените и хората, с които съм преживяла толкова много неща.

# 43
Обичам София. Защото там са
най-близките ми хора - роднини
и приятели. И затова обичам да
се връщам там. Иначе ме мамят
старинните градове, топли са.

# 44
Най-много си обичам Варна , най-малко защото ми е роден град , а и на баща ми и дядо ми също... + това е и страхотно красив(особенно вечер)
http://img144.imageshack.us/img144/4938/dsc00721qx0.jpg ,

а на второ място и то съвсем близо до първото е Велико Търново - не е истина как ми настръхва козината винаги когато отида в "Царевец"...
http://img91.imageshack.us/img91/1325/img0395bq2.jpg

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 00:51 от Дивиана

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт