Болиииии ме ужасно!

  • 1 773
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 226
Днес ходих за първи път на коламаска на мишниците и в момента ме боли ужааасно мнооого smile3514Кажете с какво да се намажа,защото ще умра от болка smile3518

# 1
  • Мнения: 27 524
И аз там скубах веднъж и никога повече  Naughty Stop
Намажи се с хидратиращ крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувствителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкуствена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.

# 2
  • Мнения: 5 362
Намажи се с хидратираш крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувсвтителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкусвтена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.
Блонди ти го е написала много точно Peace

# 3
  • Мнения: 1 234
И аз там скубах веднъж и никога повече  Naughty Stop
Намажи се с хидратираш крем. Или лосион. Мляко. Най-добре да е без алкохол и да е за чувсвтителна кожа, но и всякакъв ще свърши работа, може само малко да те пощипе отначало. Не обличай блуза от изкусвтена материя, нито впити ръкави, за да не дразниш кожата. Полеж с вдигнати ръце, да подиша кожата, ще се успокои и ще ти мине.
Подкрепям напълно Блонди и искренно съчувстрам   bouquet,представям си само колко боли Sick

# 4
  • Мнения: 226
сега сложих бебешка пудра,незнам дали да ложа лед

# 5
  • Мнения: 1 952
Не е болка за умиране...аз се епилирам често там, а не се бръсна и мога да каже, че космите почти изчезнаха и не може да се сравни с гадното бръснене, на което ефектът е точно 2 дена.
Трай, бабо, за хубост!

# 6
  • Мнения: 27 524
сега сложих бебешка пудра,незнам дали да ложа лед

Да лижеш или да сложиш лед?  Laughing
Шегувка, и аз ужасно бъркам от бързане, добре, че някой ме цитира, та да ида да се поправя.  Embarassed
Пудрата изсушава. Сложи крем  Peace

# 7
  • Мнения: 226
имам и хидр.крем Klorane дано да помогне Praynig

# 8
  • Мнения: 226
Блонди така ме боли че въобще не гледам какво пиша #Cussing out

# 9
  • Мнения: 226
От този крем щипе ужасно много smile3514

# 10
  • Мнения: 27 524
Казах, че ще щипе, ако не е за чувсвтителна кожа. На Клоран не е ли за лице? Те са по-силни, сложи нещо за тяло, най-обикновено. Ще пищипе, пък ще спре, стига рИва, ще мине  Laughing

# 11
  • Мнения: 226
Заклевам се че никога няма да си направя на триъгълника това нещо Naughty

# 12
  • Мнения: 27 524
Там боли доста по-малко, дори да не ти се вярва.  Grinning

# 13
  • Мнения: 226
не за тяло е,вече се чувствам малко по добре Whistling

# 14
  • Мнения: 226
Незнам но аз лично не бих го направила,
но предполагам че другия път като отида за мишниците няма да боли толкова Thinking

# 15
  • Мнения: 2 956
не за тяло е,вече се чувствам малко по добре Whistling
Ще ти мине...първите 2-3 пъти е така...първият път като пробвах с епилатора и ревах направо... с кола малката даже боли по-малко  Flutter ама сега за секунди става и космите намаляват и омекват  Peace
Аз слагах преди каквото докопам...и пудра , рол-он, стик, а 1 път направих грубата грешка да пръсна с део  #Crazy
Но си заслужава...ако свикнеш разбира се  Hug

# 16
  • Мнения: 1 540
Незнам но аз лично не бих го направила,
но предполагам че другия път като отида за мишниците няма да боли толкова Thinking

Щом от този път толкова много ти се е раздразнила кожата, не знам дали втория път ще бъде по-добре...
Ако си готова да понесеш евентуално пак такава болка, добре е предварително да си се запасила с нещо за мазане/успокояване на кожата.
Аз лично не се бръсна там, само с епилатора действам, но нямам никакъв проблем, никога не ме е боляло. Така че зависи от това, колко ти е чувствителна кожата, не само колко са космите.

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Там боли доста по-малко, дори да не ти се вярва.  Grinning

Блонди,ама изобщо не мога да ти повярвам. Laughing
От доста време си махам космите и на двете места и знам какво е.
Изненадана съм,че Териса толкова много я боли.Вярно,че и мен първият път ме заболя силно,но на самият момент.Моята козметичка след кола на подмишници и триъгълник ме намазва с лосион и след това ме талкира.

# 18
  • Мнения: 2 386
Мазохистки  Mr. Green
Намажи се с крем 'Здраве'..или нещо с алое вера.

# 19
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз бих ти препоръчала зехтин. Ще попие в кожата и веднага ще те успокои. Ако имаш и все още те боли- пробвай. Hug

# 20
  • Мнения: 5 622
МОята козметичка, дето ходя за кола маска на краката ме кара да съм си махнела космите на мишниците така..Отказах  Naughty Да не съм луда. Къде, къде по-добре е да си отида на лазерна епилация(каквото и правя) и след няколко процедури да забравя съвсем за космите си, а не да вия от болка всеки път, на две- три седмици  Confused


Дано те е облекчила болката, там е чувствително място....Следващият път прежали 30 лв на месец и си направи лазерна  Peace

# 21
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Мазохистки  Mr. Green
Намажи се с крем 'Здраве'..или нещо с алое вера.

И аз така мисля  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 175
Ако имаш стик на Dove или Нивеа, си сложи - много успокоява. Аз не помня кога се епилирах за първи път под мишниците, но явно е било много отдавна, защото сега въобще не ми прави впечатление. Явно е въпрос на навик и претръпване  Mr. Green

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и на мен кола там ми е мзохистично. аз имам по няколко косъма и ги скубя с една пинсета Simple Smile

# 24
  • В страната на бурите
  • Мнения: 959
Да ти кажа и аз първия път като ги махнах с епилатор (електрически) ужасно ме болеше. При това го направих този номер сутринта преди да отида на работа, а тъкмо бях почнала на ново работно място. И цял ден, че и на другия стоях с разперени ръце. Laughing Представям си колко смешно съм изглеждала отстрани, особено на шефовете - новата служителка седи разпереил ръце като щъркел Mr. Green

Не се тревожи, ще мине - пробвай някой бебешки крем, че другите могат и да възпалят мястото.

# 25
  • Мнения: 27 524
Блонди,ама изобщо не мога да ти повярвам. Laughing
От доста време си махам космите и на двете места и знам какво е.

Предполагам, че е различно при хората. Така се оплаквах на две приятелки след опита под мишниците и колко ужасно боли и те се учдеха защо, тях не ги боляло. Долу ми се видя много, много по-търпимо. Явно зависи. Абе, все си е гадно  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 226
вече съм по добре newsm10

Общи условия

Активация на акаунт