Одорекс део някой да е ползвал?

  • 4 326
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Ползвала съм го за мишници и съм доволна! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 461
на мен това ми е голям проблем. най-накрая се престраших и си го купих този Одорекс, но като се напръсках взе да ми щипе, кожата ми се опъна, едвам си сгънах ръцете. стоях около половин час и се наложи да го измия. напрво не се търпеше, много ме боля. това беше онзи ден, още ме боли.  Sad някой имал ли е такъв проблем? това ми беше последната надежда.
иначе имам и този за крака, но не забелязах никакъв ефеккт. аз също вече не ходя с чехли. Embarassed

# 17
  • Мнения: X
Използвам Одорекс за подмишници, нямам странични ефекти - много съм доволна Flutter

# 18
  • Мнения: 1 540
При мен се получава сърбеж вечерта като се напръскам, но е нормално поносим. Нямам зачервяване или нещо подобно. На сутринта всичко си е ок.

# 19
  • Мнения: 2 631
Миналото лято го бях купила на моя приятел...  Simple Smile
За под мишниците наистина подейства, но пък тази пот почна да му избива на дупето  Crazy и почна там да се поти  Mr. Green хахаха
А пък като запушеш нещо, все отнякъде трябва да продължи да ...тече  Party  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 1 540
Миналото лято го бях купила на моя приятел...  Simple Smile
За под мишниците наистина подейства, но пък тази пот почна да му избива на дупето  Crazy и почна там да се поти  Mr. Green хахаха
А пък като запушеш нещо, все отнякъде трябва да продължи да ...тече  Party  Twisted Evil

Верно, че и аз установих такова нещо - почнах да се потя по гърба.  Twisted Evil
Е, всяко зло за добро.

Общи условия

Активация на акаунт