Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma

  • 8 579
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 320
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma ще се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ще ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.
Една от тях ще е отворена – вие ще можете да отправите конкретно предложение.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.

# 1
  • Мнения: 6 958
Диети и всичко свързано с разяснението на влиянието на различните групи храни върху организма ни  Peace

# 2
  • Мнения: 7 803
ягодите  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
килограмите...Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 647
Фотоепилация от нов тип

# 5
  • Мнения: 966
диетите Peace

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
От така предложените заглавия, тема за диетите би ми била най-интересна.

# 7
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Диетите  Peace
 Поздравления за идеята!   bouquet

# 8
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
На мен ми се иска да отбележа само че става въпрос за кулинарно списание,така че темите за диети и фотоепилации на първа страница за мен са неуместни. Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 186
Диетично хранене.
 Поздравление за идеята   bouquet

# 10
# 11
  • Мнения: 12 571
От така предложените заглавия, тема за диетите би ми била най-интересна.
И при мен е така, макар че темите са толкова различни, че е трудно да ги сравнява човек, та да избира измежду тях.

# 12
  • Мнения: 5 370
Диети твърдо. Да се развенчаят някои митове, да има специалист по хранене, примерно, който да каже тежката си дума относно разните висикомазнинни, нисковъглехидратни, японски, ...и един куп други диети.
Както и за разделното-вярно ли е, че далеч не било чак толкова здравословно точно заради деленето на храните на групи и несъвместяването им?

# 13
  • Мнения: 226
Диетите  Peace

# 14
  • Мнения: 1 183
колкото и обсъждано и изтъркано да звучи - диетите

Общи условия

Активация на акаунт