Отговори
  • София
  • Мнения: 2 356
Пускам нова тема да решим ще се срещаме ли и къде. Кунето няколко пъти пита, но сред многото постове се губим със срещата и пак ще си останем неорганизирани. Затова хайде по сериозно  Hug

# 1
  • Мнения: 1 271
За утре след 16 часа (по принцип можем и след 13 защото Теди не спи а беба е лесна в количката, но други може и да спят)
в неделя съм сама и не мога, в понед. пътуваме за към нашите...
Дороти нашия парк е св.св.Петър и Павел (бивш Боримечката) до болницата в Красна поляна
съгласни сме за Борисовата градина - само да уточним в кой край. Но не искам на картинга.
Вие сте...
  bouquet

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 21:10 от kuneto

# 2
  • Мнения: 997
За утре следобед ще е супер. Ние сме на логопед от 14 до 15, но за сметка на това ако срещата е в Борисовата градина например или въобще някъде в центъра, ще можем да се вместим. Hug

# 3
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
В борисовата градина и мен ме устроива и след обяда също. Само незнам какво ще каже половинката.Той още се чуди.

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ок в Борисовата само кажете в колко часа и къде

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
След 16-17ч и мен ме устройва. Картинга май също ми е неудобно, защото ще дойда откъм Плиска.

# 6
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Идваме и ние. Към 15ч ни устроива най-много да има време да се върнем по светло.Кажете от кой край само.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз бих опитала ама сама с двамата си е ад
кажете все пак къде?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 262
Сега ви чета...
Ами няма проблеми да е в Борисовата, нека се съобразим с мама Раче, че не са от София.... (всъщност незнам така ли е? и от къде сте?)Да е към 15, 15 и 30, че и Ели Акманова да може да дойде...Само незнам къде да се чакаме, ако искате нека е ориентир Езерото на лилиите ли беше, а пък после можем и да се преместим, щом като не искате друго място...Но смятам, че на децата може и да им е скучно там само...Хайде ще видим на място!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
Последно значи остава езерото с лилиите, май всички го знаят, нали?
Около 15.15.30?
Кунето май не го знаят, ще ви се обадя да се разберем. Тя питаше къде може да се паркира около Орлов мост, ама от страната на Борисовата, аз не съм шофъорка и не мога да преценя.  Thinking

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да уточним, какво имате предвид под езерото на лилите. Там където е детската площадка и едно време имаше лебеди или едно малко като шадраванче с много лилии. А някой да опише по-подробно, че за срам не съм ходила там от години.

# 11
  • Мнения: 4 414
ние към 15-15-30 спим, но ако се събудим навреме, ще се дотътрим да ви видим. може да звънна на някого да видя къде сте се преместили.
под "езерото с лилиите" аз разбирам едно кръгло езерце, зад един соц. паметник. има и кръгли пейки около дърветата. нали не греша?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
Лилиите викат на шадраванчето. Ако искате може и на детската площадка по надолу, но там на кафето ще е фул в това хубаво време. newsm78

# 13
  • Мнения: 997
Благодаря ви,  за желанието да се съобразите с мен, но ние ще пропуснем. Вени покашляше от няколко дни и снощи буквално за няколко часа се влоши и направи доста силен пристъп на кашлица. Не можеше да си поеме дъх. Здравата ме стресна, а не съм от плашливите. Колкото и да не ми се иска, вероятно е нещо вирусно и не бих искала да го събирам с други дечица, които могат да се заразят. Пожелавам ви приятно изкарване и моля ви стискайте палци да ни се размине бързо.  Hug

# 14
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Благодаря,че се съобразявате с нас. Аз също немога да се сетя къде е езерцето но паметника от соца си го спомням добре.Той ще ми служи за ориентир.За паркинга нищо немога да кажа. Когато стане мъжа ми ще питам и ако не е късно ще пиша.

Елена,дано не се появят усложнения след това влошаване. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт