В какви филми ви вкарва въображението ви?

  • 1 590
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Късометражни.

# 16
  • Мнения: 5 577
При мен най-учудващото е, че филмите се сбъдват.  Shocked

# 17
Фантазията ми ме вкарва къде ли не, но нали са все филми, знам, че е наужким и накрая добрите и лошите пият заедно по питие след снимачния ден.

# 18
  • Мнения: 1 629
Говоря ви за реалността, за нещата от живота: Аз имам проблем с избирателната си чуваемост. хората ми говорят нещо си, аз уж ги слушам, но като се хвана за позната дума и си напасвам цялото изречение...та, не ги слушам реално ooooh! От това произтичат само нелепици разни, срам голям.

# 19
  • Мнения: 1 924
Говоря ви за реалността, за нещата от живота: Аз имам проблем с избирателната си чуваемост. хората ми говорят нещо си, аз уж ги слушам, но като се хвана за позната дума и си напасвам цялото изречение...та, не ги слушам реално ooooh! От това произтичат само нелепици разни, срам голям.

 Joy Joy

Ох , да знаеш само колко познато ми звучи !

А сериозно - наскоро се вкарах в е**ти мелодрамата поради леко нелепа наивност, която проявих. Мъ няма да навлизам в подробности . В изблик на писателско вдъхновение може да изпратя анонимно писмо до в-к "ЛИчна Драма".

# 20
  • Мнения: 1 629
Бъди практична, сподели тук.

# 21
  • Мнения: 1 924
Ами,ами. Мечтата ми е да ме четат в "Лична драма"... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 779
Постояно съм в матрицата Sunglasses

# 23
  • Мнения: 2 792
 Постоянно съм в някакъв филм, от който съм твърдо убедена, че няма да се измъкна и че ще проваля всичко и постоянно излиза, че всички освен мен са били наясно, че ще се справя. Кофти е така победата хич не е сладка...

# 24
  • Мнения: 1 329
При мен най-учудващото е, че филмите се сбъдват.  Shocked

Кажи, какво правиш за да се сбьдват?  newsm78. Явно има нещо което едни го могат, други не.  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 877
Екранизация на "Много шум за нищо". Хем хаплива, хем лековерна.
С Кенет Брана, обаче  Mr. Green

Последна редакция: нд, 29 апр 2007, 10:54 от Aнда

# 26
 Все съм в приказка аз. И все си ги представям розови и невинни нещата, а те все се оказват пошли и някак си реални - понякога много искам да спра да вярвам в чудеса, ама още незнам как.  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 418
В несъществуващи.Жанрът-комедия,драма,фантастика,малко хорър,
много екшън и пяна за капак на цялата простотия.

# 28
  • Мнения: 1 080
От две думи вече съм си представила - мястото ,където се случва действието представям си дори как са изглеждали лицата на хората и какво са излъчвали  CrazyИ понякога започвам да си вярвам и обвинявам хората в нелепици .После ме е срам  Confused. Ъхъм ,не е лесно .

Общи условия

Активация на акаунт