Гласувате ли за участници в реалити шоу?

  • 2 810
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Изредиха се доста формати (да използвам модерната дума). Давате ли си гласа?
Ако да, защо?
Ако не, защо?

Питам, понеже много се палим, много спорим, негодуваме, ако спечелилият не ни се харесва. А гласуваме ли или чакаме безучастно резултатът?

Отговарям за себе си - аз не гласувам, затова и рядко си позволявам коментар  Grinning

# 1
  • Мнения: 5 577
Гласувах един единствен път - за Зара. Това беше най-хубавия финал (тя и Здравко), беше ми страшно интересно и истинско, как се радваха, реваха и прегръщаха.

# 2
  • Мнения: 11 747
И аз не гласувам,и аз рядко си позволявам коментар,но все пак коментирам!
От всички реалити шоута почти никога не е печелил този,който аз харесвам!Тъй като вота най-често е силно манипулиран,то не виждам причина да захранвам продуцентите на шоуто!

# 3
  • Мнения: 2 229
Никога! Не си давам парите за такива глупости, но си коментирам на воля, забранено ли е?
С тия 2 лева (дето не знам къде отиват), мога 5 кафета да изпия. Който има пари да хвърля на вятъра, да гласува, аз нямам. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 405

Ами, забранено, на кой както му харесва Simple Smile

# 5
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Никога! Не си давам парите за такива глупости, но си коментирам на воля, забранено ли е?
С тия 2 лева (дето не знам къде отиват), мога 5 кафета да изпия. Който има пари да хвърля на вятъра, да гласува, аз нямам. Simple Smile
Подкрепям!

# 6
  • Мнения: 73
Не гласувам по принцип, пускала съм само един sms за един от участниците в Мюзик Айдъл, но за Биг или Вип Брадър никога не съм гласувла и няма и да гласувам...

# 7
  • Мнения: 690
Не, не гласувам. Няма и да гласувам, защото, както винаги в БГ, всичко е нагласено #2gunfire

# 8
  • Мнения: 5 539
Случвало се е. Защо да не го направя, щом ми доставя удоволствие?
Но според мен смс-ите за тези риалити-шоута трябва да са по-евтини, да речем наполовина. Тогава бих пускала много повече, предполагам Peace

# 9
  • Мнения: 360
Не, не гласувам, пазя си СМС-ите за някой, който наистина има нужда от тях.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По принцип не. За първия ББ пуснах един за зъболекаря(забравих му името) и повече не съм го правила. Съпругът ми пуска понякога заради наградите, които обещават, а не толкова заради участниците.

# 11
  • Мнения: 2 550
По принцип не, но снощи пуснах един смс..

# 12
  • София
  • Мнения: 67
Не. И за това не се ядосвам когато спечели друг а не този когото харесвам.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 079
Гласувах един единствен път - за Зара. Това беше най-хубавия финал (тя и Здравко), беше ми страшно интересно и истинско, как се радваха, реваха и прегръщаха.
Peace Peace Peace

Като че ли Въргалия е прочела мислите ми!  Peace
Гласувах и още веднъж, в Стар Академи, но след това - спрях!  Naughty Naughty

Защото разбрах, че ако гласувам парите ми отиват на вятъра, защото всичко е предрешено мно-о-о-ого преди аз да пусна своя глас за каквото и за когото и да било.
Предпочитам да се обадя или да изпратя SMS за болно дете или за благотворителна кауза,  Peace Heart Eyes    отколкото парите от въпросното съобщение да хвръкнат в джоба на нечий лаком за пари човек, в някоя телевизия или в небитието! #2gunfire Naughty

# 14
  • Мнения: 5 393
Не, никога.Смятам, че е безмислено и резултатите са нагласени.

# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, разбира се, няма и да го правя. Всъщност време е да се даде почивка на риалити предаванията... Според мен. След снощното представление на Нова аз лично на тяхно място бих изчакала поне година преди да пусна нов ББ...

# 16
  • Мнения: 25 568
Да ти приличам на идиот?  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 425
Не гласувам, защото винаги продуцентите могат да наредят нещата както си пожелаят. Работила съм в ТВ, където се раздават награди, чрез СМС и зам как наместваха всичко.
Като пускам СМС предпочитам да са за някой на който мога да помогна, особено на болни деца.

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Не, никога.Смятам, че е безмислено и резултатите са нагласени.

И аз така

# 19
  • София
  • Мнения: 1 105
И аз не гласувам Grinning

# 20
  • Мнения: 2 755
Не, защото все още тренирам сивото си вещество.

# 21
  • Мнения: 596
По принцип не, но снощи пуснах един смс..

 Peace

# 22
  • Мнения: 2 811
Аз не гласувам, но пък после се ядосвам, че моят човек не печели. просто винаги ми се вижда недопустимо да спечели противника, който е ужасно анти и считам, че не е нужно и аз да давам пари. напрмер виждше ми се много странно здравко пута да спечели пред хубавицата чаровница Зара. после ми се виждаше много странно миро да спечели, после много странно любов д аспечели, а сега най найу най много ме е яд за христа. в първия бб бях за зара, във втория за елена, май само коцето ми беше симпатичен от победителите. Миро ми е почти толкова неприятен колкото здравко. и не, не съм мъжемразка, ама наистина г подбират баси гнусните мъже. да неморално е да се гласува, ама вие виждате  колко нахъсани са някои и как луди пари дават за да спечели техния, а кой се нахъсва така- простакът, който си поодкрепя своя образ и подобие в шоуто. затова винаги и идиоти печелят!!!! не е честно просто Sad
не знам що толкова лично го приемам. ама верно още ми е обидно. искам да замеря христа и феновете и с гнили доматки

# 23
  • Мнения: 5 178
Не, мога да си изхарча парите за свои нужди!!!

# 24
  • Мнения: 4 138
стисната съм. не гледам подобни предавания. не гласувам.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
не  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Не, не гласувам, защото не мога да преценявам хората по това, което се показва.

# 27
  • Мнения: 1 992
Не гласувам и коментирам на воля.

# 28
  • на село
  • Мнения: 1 028
Не!
Абсолютно съм убедена че в тези формати победителят отдаааавна е определен- много преди да започне предаването. ПРедпочитам да даря тези два и кусур лева на някое болно дете, което наистина има нужда от тях, отколкото да тъпча гушите на продуцентите.

# 29
  • Мнения: 7 186
Не, нямам и намерение.

# 30
  • Мнения: 6 164
Гласувах един единствен път - за Зара.

Аз също, само тогава и само веднъж.

# 31
  • Мнения: 1 616
Аз също не гласувам, макар че снощи ме засърбяха ръцете... Добре че устисках... Но иначе винаги се включвам в коментарите - изразяването на позиция по повод случващото се не е обвързано с пускането на СМС-и.

# 32
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Не,никога не съм гласувала!И като гледам не съм единствена, което много ме радва.

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
И аз не гласувам,и аз рядко си позволявам коментар,но все пак коментирам!
От всички реалити шоута почти никога не е печелил този,който аз харесвам!Тъй като вота най-често е силно манипулиран,то не виждам причина да захранвам продуцентите на шоуто!
Тъй.

# 34
  • Мнения: 1 234
Не гласувам NaughtyИ нямам намерение.Смятам че всичко е нагласенно. Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 1 938
Не, не съм гласувала и не бих! Naughty

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Случвало ми се е. В последно време обаче като ми се прииска
пускам СМС на благотворителния телефон.
Поне да не ме е яд, че парите ми са отишли на вятъра Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 3 695
Не гласувам и пак няма да гласувам. Дразни ме комерсиалността на идеята!  Naughty
За благотворителност е съвсем отделна тема!

# 38
  • Мнения: 505
Не гласувам, а и нямам намерение.

# 39
  • Мнения: 3 423
Почнах да гледам риалити едва
извън България. Според мен, за
да гласуваш, трябва да си адски
тъпо, но оптимистично копеле.
Гласуват балъците.

# 40
  • София
  • Мнения: 221
Не, не гласувам. снощи гласувах за детенцето на 1365. И се учудвам защо някой изобщо гласува.След като в  тези шоута победиля е ясен като в лоша кримка още от 5минута.

# 41
  • Мнения: 576
Почнах да гледам риалити едва
извън България. Според мен, за
да гласуваш, трябва да си адски
тъпо, но оптимистично копеле.
Гласуват балъците.
Кого наричаш балък ма!!?? smile3506? Всеки има право на избор! Аз гласувам когато ми е кеф smile3534. И кво, риалити извън Б-я, .... да не се помисли и ти за нещо повече??? smile3533

# 42
  • Мнения: 3 405
Кого наричаш балък ма!!?? smile3506?

Тя си е написала Wink


# 43
  • Мнения: 5 228
Не гласувам. Изобщо цялото това вживяване е абсолютно непонятно за мен.

# 44
  • Мнения: 5 140
Гласувах един единствен път - за Зара. Това беше най-хубавия финал (тя и Здравко), беше ми страшно интересно и истинско, как се радваха, реваха и прегръщаха.

И аз така и от тогава повече НЕ.

# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не гледам таквиз работи.
Всъщност, гледам Мюзик Айдъл, ако не съм навън с децата. Но не се трогвам да гласувам. Далеч съм от мисълта, че моят СМС ще помогне на някого да стане известен, ако си няма маята.
Всъщност, май се канех да гласувам за някого от Файв Старс, ама не помня за кого. И не помня гласувах ли наистина Thinking

# 46
  • Мнения: 677
От балъците съм  Grinning И моят човек никога не печели  Cry

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами баш балък си си тогава. Гласувай, може пък някой път да уцелиш Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 932
Моят отговор е Не!

# 49
  • Мнения: 1 666
Не съм гласувала за никого! Намирам го за излишно, по-добре да пусна някой смс за болно дете!
А за коментарите мисля, че няма нищо лошо в това да се коментира, стига да не се излиза извън границите на доброто възпитание и тон, които в темите за ВБ2 останаха мираж.

# 50
  • Мнения: 27 524
Не. Има по-добри начини за харчене на пари и губене на време.

# 51
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не. Има по-добри начини за харчене на пари и губене на време.

 Peace

# 52
Аз един единстен път гласувах са Коцето от Вип брадър 1.Трябва  някой наистина да ми хареса и да ме спечели с нещо.Иначе и аз мисля,че е безсмислено да си дават хората парите за такива игри!

# 53
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
гласувах за Здравко в ББ1, всъщност, звъннах от служечния, така, е май не се брои Embarassed
втори път за баба Вили. трети няма да има.

# 54
  • Мнения: 47 963
не, не гласувам

# 55
  • Мнения: 8 769
Гласувах веднъж за Маринчо, от Стар Академи. Може би ми е било и за последен път.
Биг Брадъри-абсурд да го гледам съвестно, още по-малко да гласувам.
Сега зяпам концертите на Айдъла, но пак не давам пари.
Гледам да ги изхарча за нещо по-благоразумно.
А да, гласувах и за Евровизия, ама то не се брои, нали? Wink

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
н-и-к-о-г-а!!!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 603
Не. Никога не съм гласувала, ако харесвам накой - той никога не печели, но пък винаги се чудя кои са тия тъпаци дето гласуват за другите..... и коментирам много. Особено след вчерашната случка.....ужас.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 775
Нямам, нито излишно време, нито излишни пари. НЕ, не гласувам.

# 59
  • Мнения: 338
Да-понякога Party

# 60
  • Мнения: 684
Не, не гласувам, пазя си СМС-ите за някой, който наистина има нужда от тях.

Подкрепям! Peace Има далеч по-смислени и благородни начини да похарчи човек някой лев.

# 61
  • Мнения: 5 468
Гласувам.
Утре чакам 10 000 лв. от Вип Брадър Whistling.

# 62
  • Мнения: 684
Гласувам.
Утре чакам 10 000 лв. от Вип Брадър Whistling.
А после можеш да си ги изгласуваш всичките на Биг Брадър 4! За да изкарат повече пари в Сиа и следващия път да ти дадат не 10 000, а 100 000 лв.!  hahaha

# 63
  • Мнения: 1 427
Не гласувам за такива работи!

# 64
  • Мнения: 6 167
Изредиха се доста формати (да използвам модерната дума). Давате ли си гласа?
Ако да, защо?
Ако не, защо?

Питам, понеже много се палим, много спорим, негодуваме, ако спечелилият не ни се харесва. А гласуваме ли или чакаме безучастно резултатът?

Отговарям за себе си - аз не гласувам, затова и рядко си позволявам коментар  Grinning

тази "сметка" може да се държи само за парламентарни и тн. избори, и глас, който е ценен реално и има реално значение.
не може да се проектира логиката " не гласувам, не се обаждам", когато става в-с за шоу! Stop
когато говорим за риалити шоу, есенцията му е в обсъждането, в забавлението.то не е за тези, които гласуват, а за тези, които го гледат.

# 65
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, защото не ги гледам .... нямам време за такива неща.... повече си струва да се гласува за болните дечица

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Гласувам само в анкетите в БГ-мамма Mr. Green
Няма да си давам парите за някакви вип-мип малоумници и подобни.
От реалитата гледам само Мюзик Айдъл от време на време, но хич не ме е грижа кого гонят и кой ще спечели.

# 67
  • Мнения: 648
  Да, гласувам Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 3 825
Гласувам, ако имам стимул, някаква награда за зрителя.

# 69
  • Мнения: 467
Писах, че не гласувам, но се сетих, че преди гласувах във "Вот на доверие" за хора които са ми симпатични и с цел изгода разбира се!

# 70
  • Мнения: 2 908
Гласувам само за Мюзик Айдъл сега-за Вип брадър никога не смятам да пускам пари.Или за което и да е друго шоу.
Да, гласувах и за Българския Великден

# 71
  • Мнения: 391
Изредиха се доста формати (да използвам модерната дума). Давате ли си гласа?
Ако да, защо?
Ако не, защо?

Питам, понеже много се палим, много спорим, негодуваме, ако спечелилият не ни се харесва. А гласуваме ли или чакаме безучастно резултатът?

Отговарям за себе си - аз не гласувам, затова и рядко си позволявам коментар  Grinning

Не гласувам, щото не гледам такива тъпни! И ви се чудя как имате време и нерви да хАбите по тия глупости. Вземете прочетете някоя книга вместо това. А и по-евтинко ще ви излезе!

# 72
  • Мнения: 2 040
Твърдо Нье!! .. иначе ги гледам, коментирам, негодувам когато се изгони или неспечели някой, който харесвам, но до тук ..  Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 2 381
Не. Предпочитам да си бъбря повече по телефона, отколкото продуцентите и ТВ да печелят от мен. А и рядко някой от участниците може да ме заинтригува достатъчно.

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не гласувам, щото не гледам такива тъпни! И ви се чудя как имате време и нерви да хАбите по тия глупости. Вземете прочетете някоя книга вместо това. А и по-евтинко ще ви излезе!
Ух Алекооо. Ама не си прав - хич не си прав. Четенето е много по-скъп вариант за запълване на времето вече Wink
М'чи то кабелната за месеца е колкото една сносна книга бе баце Wink

# 75
  • Мнения: 391
Не гласувам, щото не гледам такива тъпни! И ви се чудя как имате време и нерви да хАбите по тия глупости. Вземете прочетете някоя книга вместо това. А и по-евтинко ще ви излезе!
Ух Алекооо. Ама не си прав - хич не си прав. Четенето е много по-скъп вариант за запълване на времето вече Wink
М'чи то кабелната за месеца е колкото една сносна книга бе баце Wink

Така е, бе како! Ама от четенето поне нещо остава между ушите, докато от кабеларките и риалити-тъпните - нищо.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 688
Не гласувам,мисля си че нещата са предварително нагласени и моя глас няма да окоже влияние.

# 77
  • Мнения: 929
Не гласувам,мисля си че нещата са предварително нагласени и моя глас няма да окоже влияние.
newsm10 Точно! И аз така мисля.

# 78
  • София
  • Мнения: 117
Не, защото не съм кой зне какъв фен на реалити-шоу

# 79
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,никога не гласувам.

# 80
  • Мнения: 1 765
Гледам, коментирам - от време на време...ама чак да гласувам, ноу уей Хосе. Предпочитам да пусна смс за нуждаещ се...макар и там не е много ясно...но все пак мисля си, че правя добрина!

# 81
  • Мнения: 1 455
Гласувах за Зара и Марин.
...повече не гласувам.Дразнят ме вече с тези нагласени предавания и манипулации,оляха се!

Липсва ми Стар Академи.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Не гласувам...не знам дали са нагласени или не...но точно хората, които гласуват хранят участниците в къщата...и точно заради гласуващите в началото на този сезон на т.нар. ВИП-ове хапнаха какви ли не глезотийки...гласуването е безмислено хвърляне на пари...по-добре да се изпрати смс за нуждаещо се дете или за други такива каузи  Peace

# 83
Гласувах един единствен път - за Зара. Това беше най-хубавия финал (тя и Здравко), беше ми страшно интересно и истинско, как се радваха, реваха и прегръщаха.
Peace Peace Peace

Като че ли Въргалия е прочела мислите ми!  Peace
Гласувах и още веднъж, в Стар Академи, но след това - спрях!  Naughty Naughty

Защото разбрах, че ако гласувам парите ми отиват на вятъра, защото всичко е предрешено мно-о-о-ого преди аз да пусна своя глас за каквото и за когото и да било.
Предпочитам да се обадя или да изпратя SMS за болно дете или за благотворителна кауза,  Peace Heart Eyes    отколкото парите от въпросното съобщение да хвръкнат в джоба на нечий лаком за пари човек, в някоя телевизия или в небитието! #2gunfire Naughty
  Peace

# 84
  • Мнения: 1 095
Не гласувам ! Crossing Arms
предпочитам да дам тези пари за болно дете и добра кауза, а не разни хитреци да си пълнят ГУШИТЕ!   Naughty

Общи условия

Активация на акаунт