за кремовете след баня и за кремовете против слънце

  • 979
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, с какво мавете бебенцата след баня? и с какво ги мавете навън против слънце?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
След баня мажа с A-derma,а слънцезащитния и AVENE Peace

# 2
  • Мнения: 11 003
Какъв слънцезащитен крем е подходящ за съвсем мъничко бебе? Почти всички марки бебешка козметика имат, но дали мога да мажа с тях отсега? newsm78

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 499
Можеш да мажеш съвсем спокойно бебето.Дъщеря ми се роди май месец м.г  и мажех тогава с по-нисък фактор,защото тя от количката не излизаше.Конкретно мажех с Чико,защото го бях купила още преди да родя.Персоналният ми съвет към теб е да купиш на A-derma Peace

# 4
  • Мнения: 11 003
Благодаря ти Hug Ако открия А-derma в нашия град, ще взема. Ако няма, мисля да пробвам Chicco или Avene.

# 5
  • Мнения: 6 164
Слънцезащитния е на Бюбхен, още на 3 месеца му мажех ръцете и краката, защото беше лято, а той е много бял, все пак слънцето би било по-вредно от всичко за него.
След баня до скоро със зехтин преварен, а от 1-2 седмици с Джонсън бейби, който рекламират да се нанася на мокра кожа.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 750
След баня мажа с млякото на СебаМед - много леко се разнася и мирише чудесно. Кожата на бебка се чувства много добре от него.
Слънцезащитният крем е на Avene 40 фактор - той е за чувствителна кожа, предразположена към алергии и дерматити.
Твоето бебче е малко, така че е добре да избереш слънцезащитен крем с висок фактор и да е специално за бебета. Мисля, че на СебаМед има такъв крем. На Чико също.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз след баня я мажех с преварен зехтин, след като ми се изрина от Джонсън олиото, а и досега с Виши 60, а тази година 50-ти фактор. Малката е много бяла и гледам максимално да я предпазя от слънцето.

# 8
  • Мнения: 503
доволна съм от слънцезащитния на чико Wink

# 9
  • Мнения: 463
след баня-плеварен зехтин, а за слънце" СНICCO", 50 фактор, струва 14 лв, досега не и е подействал зле. Пише, че е за бебета.

# 10
  • Мнения: 2 616
След баня го мажа с лосион за тяло на Саносан , а слънцезащитният продукт ни е на Чико с фактор 50.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 816
След баня Бюбхен,а слънцезащитен-Avene.

# 12
  • Мнения: 683
.Персоналният ми съвет към теб е да купиш на A-derma Peace
Моят и на педиатъра ми - също. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 44 014
След баня - линола фет или линола уреа (това в периодите когато са появяват проблеми - с много суха кожа е и понякога има много сухи очастъци - грапави или чирвенини солни, това му се случва обикновенно за -3 месеца на пролет, през останалото време си му е спокойна кожата и мажа с фет). За слънце - мустела бебе 50 фактор.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 967
Предимно БЮБХЕН Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт