Детски спален комплект с Мучо Пух

  • 18 906
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Къде на да меря такъв (за TAC знам че имат )
Какви варианти са -с олекотена или без,и ако някой е хвърлил око-каква цена.
Малкия е пощурял по Мечо Пух от известно време,и на сън говори за него.

# 1
  • Мнения: 2 652
виждала съм в Mothercare, но не помня цената. Зависи и какъв размер ти трябва.

# 2
  • Мнения: 3 356
От 70/140 до единично легло.
Гледах ги на ТАС ,страхотни са.На цената (въпреки отличното качеството) ми се струва голяма.
Така,че ако имате идеи,казвайте.
В краен случай -подходящ плат с мотиви на Мечо Пух.

# 3
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
В Лагера има склад за 4аршафи и хавлии.
Има ТАC на супер цена от 29лв самоооооооооооооо
Оригинални са 100% ве4е взех и е изпробван.
Но размерите са за голямо легло.4акаха и бебешко ,но все още няма.
Аз взех моми4етата на  Братц.Пинко също много ми хареса. Laughing
Същите в Айко бяха 79лв #Cussing out

# 4
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Деси,давай адреса на този склад.

# 5
  • Мнения: 3 356
Ааааа,Деси,нали искаше да пием кафе   Laughing
При първият удобен случай-идвам   bouquet

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мога да Ви направя снимки на какво е останало.
На кръстовището на Красно село има магазин аксесоари за баня.
Тръгваш по алеята посока Пирогов.Първата пряка завиваш и го виждаш.
На лесно място е.Бях в ШОК от разликата в цените .Това все пак са 50лв SickНе е 5-6лв.
4аршафите са уникални.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 4 588
В електронния магазин Danet има спални комплектчета с Мечо Пух на Herding. За качеството обаче нищо не мога да кажа.

Ето ги: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_141&products_id=2583  и
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=22_141&products_id=2585

# 8
  • Мнения: 3 356
Мда,ама излизат майка си и баща си.По-добре ТАС,той излиза 75-85 лв.





Деси,ако имаш възможност,погледни какво има с Мечо Пух в този магазин и работното му време,да видя как ще се класирам да скокна до там.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 845
Преди около 2-3 мусуця тачна същятя тумя бях пускала Simple Smile.В крайна сметка не купих . Същевременно треската по Мечо Пух позаглъхна и почти е отминала. В този период една приятелка ми каза, че на Илиянци имало някъде такова нещо. Не съм ходила, не  мога нищо да кажа за качество  и цени. На произведено в БГ имаше едни които продаваха такъв  комплект-собствено производство -беше мисля 30 и няколко лв. Ужасно лоша щампа, на места се препокриваше или размазваше-не се струваше. Имаше и други ,които продаваха поларено одеалце  с Пух за 11 лева-тук картинките бяха не на фокус, размазани. Явно остава все пак ТАС Thinking

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
в Магазина на прасето вчера гледах по 45лв май бяха

# 11
  • Мнения: 3 457
TAC СА СИ СКЪПИ И В ТУРЦИЯ Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 771
Скоро купувах комплект на TAC за легло 140/70. Този размер с долен чаршаф, плик и 2 калъфки струваше 45 лв. Има ги във всички магазини, където продават TAC и цената навсякъде е такава.

# 13
  • Мнения: 678

с мечо пух не съм виждала но и нашия е с мече  Grinning

# 14
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Мечо Пух имаше и РУМ-а на Младост 2 на 1ет., продават спални к-т и пижами,нощници и др.

# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж в www.Megashop.bg



Там също са на ТАС, има много голям избор. Но цената е 85 лв. за голямо легло, ако в Лагера са по 29 лв. същите както desi_2 пише най добре там да се ходи  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Виж също в Пакостник, има няколко варианта с Мечо Пух:

   


Последна редакция: ср, 23 май 2007, 19:09 от Дудинка

# 17
  • Мнения: 3 356
В Пакостник са без долен чаршаф
На ТАС за тези пари има и долен
Аз търся вариант за нещо по-евтино

# 18
  • София
  • Мнения: 541
В Красна поляна в магазина на "Ливия-М" имаше, за детско легло /не бебешко/. Работят с  българско хасе на Мездра. Само не помня точно цената - около 29лв. newsm78
Не знам обаче качеството какво е. Можеш да ги питаш и по телефона. виж тук

# 19
  • Мнения: 984
в Илиенци в Мола имаше на Мечо пух бяха 40 лв. , на Бартс с олекотена завивка 25лв. без олекотена завивка 18лв. и 16 лв. зависи от размера /това е извън Мола към главния вход, фирмата е ДИТЕКС/

# 20
  • Мнения: 255
Хм комплект чаршафи с мече ма дали е Пух не знам видях в Пинко, ма наистина не знам нито колко струва нито дали е пух просто ми направи впечатление като го купуваха едни хора.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 845
Във въпросният Мол на Илиянци наистина видях нещо Мечо пух. Беше извадено от опаковката и проснато да се вижда, пишеше,че е на ТАС, щетата беше като за ТАС-ско, сипеч около 75-80 лв.Обаче качеството не ми хареса Thinking. Щампата беше една такава размазана, сякаш леко не на фокус, знам ли newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 626
На Илиенци има и ТАС и то доста голям избор -66лв., а на Македония ги и ма по 59лв, но имаше само няколко модела.

# 23
Къде на да меря такъв (за TAC знам че имат )
Какви варианти са -с олекотена или без,и ако някой е хвърлил око-каква цена.
Малкия е пощурял по Мечо Пух от известно време,и на сън говори за него.

v magazin hippoland v sky city sofia, geo milev. toi e na bertoni, hich ne e losh. vkluchva: charshaf, vazglavnitza s kalavka, olekotena zavivka i 4 obikolnika, 2 malki i 2 golemi. struva 34.80lv. jalt s magareto iory, prascho, tigar, mecho puh

# 24
  • Мнения: 3 356
nasteva,благодаря   bouquet
Не знаех ,че Бертони имат.Това ще ми реши проблема,благодаря много.

# 25
  • Мнения: 3 356
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing
На TAC ли?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 845
Намерих сиии  dance dance dance,и то при нас в Изток.Страхотен е.
Чаршаф,олекотена завивка и калъфка-40 лв.Взех си още две калъфки с Мечо Пух,да има  Laughing
За детско легло ли?
Казвай бързо откъде? Grinning

# 28
  • Мнения: 3 356
Не са на ТАС ,български са ,но са за единично легло,не за 70/140
Много е красив,ще се пробвам да снимам довечера с камерата,че нямам фото.
Предлагат се като торба,чаршаф и калъфка -28.50 лв.;олекотена завивка-28 лв.
Но жената прави комбинации всякакви.Моята -олекотена,чаршаф и калъфка-40лв.
Има поне 3 варианта.
Магазинът се намира на Атанас Далчев,точно за Глобул на Плиска ,от страната на Изток.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 298
Къде на да меря такъв (за TAC знам че имат )
Какви варианти са -с олекотена или без,и ако някой е хвърлил око-каква цена.
Малкия е пощурял по Мечо Пух от известно време,и на сън говори за него.

v magazin hippoland v sky city sofia, geo milev. toi e na bertoni, hich ne e losh. vkluchva: charshaf, vazglavnitza s kalavka, olekotena zavivka i 4 obikolnika, 2 malki i 2 golemi. struva 34.80lv. jalt s magareto iory, prascho, tigar, mecho puh

Nasteva, а забелязала ли си състава на тези комплекти, аз на Бертони гледах бебешки в Интернет, изглеждат красиви но състава не е указан. Забелязала съм, че по-евтините комплекти не са от чисто памучно хасе, а с примес от полиестер и докато при 100% памучните винаги се споменава състава, при тези с примес от полиестер доста често се "премълчава".  Същото забелязвам и в някои магазини (напр. Комо) - на по-скъпите комплекти е отбелязано 100% памук, на по-евтините липсва индикация за състава.
Това за по-голямо дете може  би няма значение, но за бебе ... знам ли...

# 30
  • Мнения: 3 356
Ето го нашия.Това е долния чаршав,олекотената завивка е същата.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 845
Наистина е супер

# 32
  • Мнения: 1 737
Само да вметна, че Мечо пух и всичките му останали герои са със запазени права от Дисни и само с плашане за патент могат да бъдат ползвани от когото и да е. За това оригиналните са толкова скъпи, а нашенските, разбира се са "нелегални" и могат да се намерят на нормални цени.

# 33
  • София
  • Мнения: 178
desi_2, можеш ли да дадеш точен адрес на този склад за спално бельо?
Благодаря Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 2 298
desi_2, можеш ли да дадеш точен адрес на този склад за спално бельо?
Благодаря Grinning
Desi_2 сигурно ще ти отговори с точния адрес, но тя го е описала добре и само по това описание се намира много лесно. Аз бях там преди около месец, но нямаше никакъв избор за бебешко креватче (имам предвит 120/60 или 140/70), ако търсиш нещо за бъдещото бебе. Сега може и да са докарали. В една друга тема вече бях писала, да кажа и тук - ние подменихме бельото на нашата девойка с два спални комплекта (тези на снимката). Материята се води Ранфорс, 100% фин памук и е една класа над обикновеното памучно хасе, много е мекичка и доста по-фина, при пране не се свива, а и цвета не е мръднал, пак за разлика от другото хасе. Има спални комплекти на ТАС от такава материя, но за големи легла, тези със завивка 150/100 както на ТАС, така и на други производители са си от обикновено хасе.
Аз ги харесах тези защото не са много шарени и изглеждат много стилно и елегантно на леглото (по мое мнение де, някои пък харесват шареното - въпрос на вкус), водещото при избора ни беше качеството на материята.

Та ако търсиш за бебо и ходиш в онзи магазин на Лагера, можеш да хвърлиш око и на тези. Аз ги купих от един магазин в Белите брези, но ги видях и на Красно село в един детски магазин в безистена на строителното Фантастико (а той е на гърба на хранителното Фантастико), имат изложен един комплект на едно креватче и каталог с всички модели и за всеки модел мостри от плата и картинката. Доста по-евтини са от тези на ТАС (бебешките от от обикновеното хасе), а в момента тече някаква месечна промоция от 15% намаление точно на комплекта с Мики Маус.

 

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 13:53 от nati_nat

# 35
  • София
  • Мнения: 178
nati_nat, мерси за бързия отговор Grinning Става дума за локалното на Цар Борис 3, посока центъра от другата страна на пазар красно село, нали. Ще разгледам и зад фантастикото Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 2 298
nati_nat, мерси за бързия отговор Grinning Става дума за локалното на Цар Борис 3, посока центъра от другата страна на пазар красно село, нали. Ще разгледам и зад фантастикото Hug

Да, за магазина на Деси-2: в локалното от другата страна на пазара, тръгваш към центъра, на края на групата магазини има един за фаянс (някъде 10-тина метра най-много от самия светофар), подминаваш го и вървиш надолу към центъра, започва едно празно пространство с дървета и сигурно най-много 40-50 метра след това (празното просранство свършва) има една уличка в ляво, завиваш по нея и тя отива до ъгъла на една нова кооперация (пак някъде не повече от 40-50 метра след като си свила), точно там е въпросния магазин, тпй се вижда отдалече с нещата на витрината, май е по-скоро нещо като склад.

А нашите ги има в детския магазин зад Фантастикото, той междувпрочем е добър магазин и нашия татко оттам беше накупувал някои от по-едрите неща докато нас ни изпишат от родилното (аз от пусто суеверие нищо не бях купила преди това).

Успехи в пазаруването.

# 37
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Имаме комплект с олекотена завивка с Мечо Пух, Тигър, Прасчо....много е добре направена картинката, слдурско е и беше около 40лв. На едно място видях, че продават такъв комплект, но с горен чаршаф, а не олекотена завивка. Не питах колко пари е, но се съмнявам да  е повече от 20лв.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 845
Имаме комплект с олекотена завивка с Мечо Пух, Тигър, Прасчо....много е добре направена картинката, слдурско е и беше около 40лв. На едно място видях, че продават такъв комплект, но с горен чаршаф, а не олекотена завивка. Не питах колко пари е, но се съмнявам да  е повече от 20лв.[/b]
Е сега разбуни духовете.

# 39
  • Мнения: 19
И аз ги харесвам и мисля да си порьчам тези от нани-бг

# 40
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Във въпросния магазин на Desi_2 някой да е обърнал внимание на комплектите за спалня?
Или какво се предлага и горе-долу цените, благодаря ви Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 178
vesel4e, аз ходих там мин седмица и се интересувах от сп. бельо само за размера на спалнята ми 180/200, а утре ще мина отново на проверка - само на 5 мин от нас е, така че пиши размера, който те интересува. Там непрекъснато зареждат артикули на различни фирми, но не бих казала, че изборът е огромен.

# 42
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Aganka, моя размер на спалнята е същия Simple Smile 180/200 Simple Smile
Наистина ли има неща и на ТАС? А цените какви са?
Имам си нещица, но бих си купила нещо гъзарско Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ТАС са много добри, макар да са турски.

# 43
  • Мнения: 1 311
Имаме комплект с олекотена завивка с Мечо Пух, Тигър, Прасчо....много е добре направена картинката, слдурско е и беше около 40лв. На едно място видях, че продават такъв комплект, но с горен чаршаф, а не олекотена завивка. Не питах колко пари е, но се съмнявам да  е повече от 20лв.[/b]
Е сега разбуни духовете.

Аз имам такъв, картинката е такава, каквато е показала Izabela. Долен, калъфка и горен чаршаф - цена 28 лева. Долен, калъфка и олекотена завивка - 36 лв. Купувани са от Люлин преди около 2 месеца. Сега мисля, че цената си е същата.

# 44
  • София
  • Мнения: 178
Не са получили 240/260 Sad Имаше outlet tac - 160/200 размер детски к-ти с теми: хари потър, барби, спайдърмен. Нямаше вини де пух.  Пак ще проверя др седмица за големи. Все пак няма да струва 130 лв к-та Mr. Green

# 45
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Препоръчвам на ТАС- страхотен спален комплект като качество и десен! Струваше около 40 лв.с две калъфки.Пране,сушилня-няма мърдане.А сега в горещите дни материята е толкова прохладна и приятна.../знам,тъй като имаме и за спалнята-е не,с Мечо пух,разбира се  Grinning/.Предния спален комплект беше на Бертони-доста спарваща материя,а десена доста поизбеля!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 298
Препоръчвам на ТАС- страхотен спален комплект като качество и десен! Струваше около 40 лв.с две калъфки.Пране,сушилня-няма мърдане.А сега в горещите дни материята е толкова прохладна и приятна.../знам,тъй като имаме и за спалнята-е не,с Мечо пух,разбира се  Grinning/.Предния спален комплект беше на Бертони-доста спарваща материя,а десена доста поизбеля!

Ти за бебешко или детско легло говориш? Защото в София на тази цена има само за бебешко легло и то на Кристал (подразделение на ТАС) и то от най-обикновено хасе, наистина е 100% памук. А за детско легло има от по-хубавата материя Ранфорс (ние имаме от тази материя за бебешкото креватче, но не на ТАС), но цената им е двойна на посочената от тебе.
За Бертони - не съм купувала, но техните не са 100% памук, а с примес на полиестер, как няма да спарват!

# 47
Здравейте относно мечо пух
имам телефон на фирмата производител и мечо пух е само на цена от 25 лв в олекотен вариянт , а качеството е отлично .Ако някой се интересува да ми пише на емайла

# 48
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте относно мечо пух
имам телефон на фирмата производител и мечо пух е само на цена от 25 лв в олекотен вариянт , а качеството е отлично .Ако някой се интересува да ми пише на емайла
А има ли без олекотено?
Дай емейла?

# 49
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Здравейте относно мечо пух
имам телефон на фирмата производител и мечо пух е само на цена от 25 лв в олекотен вариянт , а качеството е отлично .Ако някой се интересува да ми пише на емайла
На коя фирма?

# 50
  • Мнения: 189
Здравейте относно мечо пух
имам телефон на фирмата производител и мечо пух е само на цена от 25 лв в олекотен вариянт , а качеството е отлично .Ако някой се интересува да ми пише на емайла
А има ли без олекотено?
Дай емейла?
dreamtex@abv.bg

# 51
  • Мнения: 189
Не са получили 240/260 Sad Имаше outlet tac - 160/200 размер детски к-ти с теми: хари потър, барби, спайдърмен. Нямаше вини де пух.  Пак ще проверя др седмица за големи. Все пак няма да струва 130 лв к-та Mr. Green

# 52
  • Мнения: 189
Какво точно Ви интересува с размер 240/260 ?

# 53
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
dreamtex, мен ме интересува спални комплекти за спалня 180/200, но искам да са много хубави и качествени, че аз имам 2-3 нормални, също и кувертюри за легло, както и нещо по-плътно от чаршаф за лятна завивка. Покривки за хранене, ленени примерно.
Търся да купя хубави неща, глезотийски. На ТАС много ми харесват, но 120 лв за спален комплект ми е много, но 50-70 е ОК.

# 54
  • Мнения: 189
Мога да ти изпратя нещо да пробваш и ако ти хареса поръчваш напиши ако искаш на dreamtex@abv.bg  до къде да ти изпратя тоес по куриери ако искаш или ми дай тел.за връзка , надявам се да отговоря на изискванията Ви .

# 55
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мога да ти изпратя нещо да пробваш и ако ти хареса поръчваш напиши ако искаш на dreamtex@abv.bg  до къде да ти изпратя тоес по куриери ако искаш или ми дай тел.за връзка , надявам се да отговоря на изискванията Ви .
Можеш ли да направиш снимки и да ги пуснеш тук.  bouquet

# 56
  • Мнения: 189
да мога и ще го направя в най-скоро време

# 57
  • София
  • Мнения: 178
Какво точно Ви интересува с размер 240/260 ?
к-т от памучен сатен. Имам 1 стар от рамфорс хасе (на 4 год) пак на ТАС и не е мръднал, но този от п сатен е по-плътен и скоро си взех оранжевия спрингтайм. Пиши на лични ако можеш да намериш нещо в жълто или оранж.

# 58
  • Мнения: 1 568
Бихте ли ми казали какво е работното време на склада в Лагера?
Предварително благодаря!

# 59
  • София
  • Мнения: 178
питай ги - 9532991

# 60
  • Мнения: 189
Какво точно Ви интересува с размер 240/260 ?
к-т от памучен сатен. Имам 1 стар от рамфорс хасе (на 4 год) пак на ТАС и не е мръднал, но този от п сатен е по-плътен и скоро си взех оранжевия спрингтайм. Пиши на лични ако можеш да намериш нещо в жълто или оранж.
Ще се постарая да потърся нещо в жълто или оранж

# 61
  • София
  • Мнения: 178
dreamtex, харесва ми Саваната и , ама не в кафяво

# 62
# 63
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Какви са цените на тези които со побликувала,и размери  bouquet

# 64
# 65
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
geleva, в този сайт нищо не предлагат,малко съмнителен Sad комплекта дето си го харесала ми е симпатичен Simple Smile

# 66
  • Мнения: 189
този сайт е на аскомерс и това което го има там се предлага реално аз пазарувам хасета от тях

# 67
  • София
  • Мнения: 2 100
днес сутринта поръчах това от nani.bg



На обяд ми бе доставен. Страхотен комплект, много съм доволна. Страхотно е.

# 68
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
днес сутринта поръчах това от nani.bg



На обяд ми бе доставен. Страхотен комплект, много съм доволна. Страхотно е.
Цена и размери?  bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 2 100
    * горен плик 160х220 см. – 1 бр.
    * долен чаршаф с ластик за матрак 100х200 см. – 1 бр.
    * калъфка 50х70 см. – 1 бр.

цена 69лв. Скъпо ли е? Rolling Eyes
уж било намалено?

# 70
  • София
  • Мнения: 2 298
    * горен плик 160х220 см. – 1 бр.
    * долен чаршаф с ластик за матрак 100х200 см. – 1 бр.
    * калъфка 50х70 см. – 1 бр.

цена 69лв. Скъпо ли е? Rolling Eyes
уж било намалено?

А каква материя е указана на опаковката - "Ranforce" ? или нещо друго?

# 71
  • София
  • Мнения: 2 100
100% Памук. Невиждам друго описание на материята

# 72
  • София
  • Мнения: 2 298
100% Памук. Невиждам друго описание на материята

Благодаря за отговора. Значи е от хасе, питах защото има едни комплекти от Ranforce, и тази тъкан е по-добра. Мислех си, като са толкова скъпи, може и да са от нея. Но сигурно това хасе е хубаво.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 100
май точно хасе си е. А доколкото знам TAC е турска фирма, а на този комплект пише произведено в Македония Скопие Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 2 298
май точно хасе си е. А доколкото знам TAC е турска фирма, а на този комплект пише произведено в Македония Скопие Rolling Eyes

Турска е със сигурност. Може да имат изнесено производство в Македония. Гледала съм техни комплекти по магазините, но не съм се сетила да погледна къде са произведени. Другото, което не ми се вярва, е да е имитация на ТАС, правена в Македония.

# 75
  • Мнения: 189
щом ви е харесало няма значение цената

# 76
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662


Това го има на Красно село -40лв за детско легло,не бебешко.

В склада за който съм писала има 5 комплекта по 29лв   bouquet

# 77
  • Мнения: 208
Аз,си поръчах от чаршавчетата на dreamtex много са хубави и тя бе много точна и коректна , за което много и благодаря  bouquet Peace

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
така и не разбрах какви са размерите и цените на тези чаршафи?
Аз,си поръчах от чаршавчетата на dreamtex много са хубави и тя бе много точна и коректна , за което много и благодаря  bouquet Peace

# 79
  • Мнения: 189
ТАС наистина са си изместили производството в Македония поне така ми каза един техен дистрибутор

# 80
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
И аз искам да поръчам на dreamtex, но тя някък не дава пълно инфо за нещата Sad
Но търпеливо ще я изчакам Simple Smile ако не, ще ходя до Димитровград да си избера и взема.

# 81
  • Мнения: 82
nati_nat, мерси за бързия отговор Grinning Става дума за локалното на Цар Борис 3, посока центъра от другата страна на пазар красно село, нали. Ще разгледам и зад фантастикото Hug

Да, за магазина на Деси-2: в локалното от другата страна на пазара, тръгваш към центъра, на края на групата магазини има един за фаянс (някъде 10-тина метра най-много от самия светофар), подминаваш го и вървиш надолу към центъра, започва едно празно пространство с дървета и сигурно най-много 40-50 метра след това (празното просранство свършва) има една уличка в ляво, завиваш по нея и тя отива до ъгъла на една нова кооперация (пак някъде не повече от 40-50 метра след като си свила), точно там е въпросния магазин, тпй се вижда отдалече с нещата на витрината, май е по-скоро нещо като склад.

А нашите ги има в детския магазин зад Фантастикото, той междувпрочем е добър магазин и нашия татко оттам беше накупувал някои от по-едрите неща докато нас ни изпишат от родилното (аз от пусто суеверие нищо не бях купила преди това).

Успехи в пазаруването.

Аз го търсих доста време този магазин и не успях да го намеря. Като тръгнеш по Борис посока центъра, от лявата или дясната страна вървиш?
Не можах да го открия този магазин, а си търся и за нас и за детенце спални комплекти. Фен съм на ТАС  Simple Smile.

# 82
  • Мнения: 189
vesel4e обещала съм

# 83
  • София
  • Мнения: 2 298
nati_nat, мерси за бързия отговор Grinning Става дума за локалното на Цар Борис 3, посока центъра от другата страна на пазар красно село, нали. Ще разгледам и зад фантастикото Hug

Да, за магазина на Деси-2: в локалното от другата страна на пазара, тръгваш към центъра, на края на групата магазини има един за фаянс (някъде 10-тина метра най-много от самия светофар), подминаваш го и вървиш надолу към центъра, започва едно празно пространство с дървета и сигурно най-много 40-50 метра след това (празното просранство свършва) има една уличка в ляво, завиваш по нея и тя отива до ъгъла на една нова кооперация (пак някъде не повече от 40-50 метра след като си свила), точно там е въпросния магазин, тпй се вижда отдалече с нещата на витрината, май е по-скоро нещо като склад.

А нашите ги има в детския магазин зад Фантастикото, той междувпрочем е добър магазин и нашия татко оттам беше накупувал някои от по-едрите неща докато нас ни изпишат от родилното (аз от пусто суеверие нищо не бях купила преди това).

Успехи в пазаруването.

Аз го търсих доста време този магазин и не успях да го намеря. Като тръгнеш по Борис посока центъра, от лявата или дясната страна вървиш?
Не можах да го открия този магазин, а си търся и за нас и за детенце спални комплекти. Фен съм на ТАС  Simple Smile.


Вървиш от лявата страна, в локалното, другото е както съм го описала по-горе - след магазините около светофара има празно пространство - трева и дървета, като свърши то има една уличка, първата пряка след светофара, не съм мерила разстоянието, но може би е около 50-тина метра след светофара. Като свиеш по тази пряка, пак след около 40 метра има една кооперация, склада се вижда - има витрини с разни хавлии май бяха и чаршафи. Не знам обаче там дали има на ТАС - аз гледах за детето и комплектите бяха български, от много гадно хасе. На ТАС има на две места на самия пазар - на улица Клементина, като подминеш сергиите с цветята, от дясната страна, ако бул. Гоце Делчев ти е зад гърба и на едно открито на скоро място - от първата сергия за цветя на ул. "Клементина" навлизаш в пазара, съвсем в началото един ъглов магазин, на 4-5 метра след като си свила от "Клементина" за да влезеш в пазара.

Хайде успех в избора!

# 84
  • Мнения: 1 568
Въпросния склад се намира на ул. Балканджи Йово. Ходих преди 10 дни. Има детски комплекти на ТАС outlet. Цената е 29 лв. Имаше обаче само момчешки десени - Хари Потър, Питър Пан ..., но принцеси и пуховци - не.
Обаждах им се и по телефона тия дни, не са зареждали нови комплекти. Евентуално другата седмица.

# 85
  • Мнения: 2 108
Пишете ако изкарат момичешки комплекти за легло,че мисля да взема за един рожден ден.
Може ли да ми дадете и телефон на магазина!

# 86
  • Мнения: 1 568
Може ли да ми дадете и телефон на магазина!
9532991

# 87
  • Мнения: 82
Въпросния склад се намира на ул. Балканджи Йово. Ходих преди 10 дни. Има детски комплекти на ТАС outlet. Цената е 29 лв. Имаше обаче само момчешки десени - Хари Потър, Питър Пан ..., но принцеси и пуховци - не.
Обаждах им се и по телефона тия дни, не са зареждали нови комплекти. Евентуално другата седмица.

А за единично или за дестско легло са комплектите?

# 88
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
А за единично или за дестско легло са комплектите?
За едини4но  Peace

# 89
  • Мнения: 2 108
получих комплект за детско легло -Пепеляшка ето тази
http://nani.bg/product_info.php?cPath=22&products_id=26& … 13893f68bfb835aec
изпрати ми го dreamtex-беше коректна и точна-благодаря за което!  bouquet

# 90
  • София
  • Мнения: 178
Има детски комплекти на ТАС outlet. Цената е 29 лв.
На мен ми казаха, че струват 33 лв к-та. Тач за размер спалня 180/200 няма да получават.

# 91
  • Мнения: 189
материалите които изработват комплектите ТАС са от ранфорс 100% памук . какво точно ти трябва за спалня??

# 92
  • София
  • Мнения: 2 298
получих комплект за детско легло -Пепеляшка ето тази
http://nani.bg/product_info.php?cPath=22&products_id=26& … 13893f68bfb835aec
изпрати ми го dreamtex-беше коректна и точна-благодаря за което!  bouquet

A каква е цената?

# 93
  • Мнения: 2 108
получих комплект за детско легло -Пепеляшка ето тази
http://nani.bg/product_info.php?cPath=22&products_id=26& … 13893f68bfb835aec
изпрати ми го dreamtex-беше коректна и точна-благодаря за което!  bouquet

A каква е цената?
свържи се с dreamtex и се уговорете! Аз го получих за по-малко от 24 часа, с куриер, с наложен платеж.

# 94
  • София
  • Мнения: 9 470
Видях такъв вчера в Лабиринт. Grinning
61лв.
Включваше  юрганче, калъфка и чаршаф. Видях го, защото аз пък търся такива цветове само> оранжево и зелено. Crossing Arms

# 95
  • София
  • Мнения: 178
материалите които изработват комплектите ТАС са от ранфорс 100% памук . какво точно ти трябва за спалня??
Савана - жълтата за 180/200 спалня - от сат памук

# 96
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Има детски комплекти на ТАС outlet. Цената е 29 лв.
На мен ми казаха, че струват 33 лв к-та. Тач за размер спалня 180/200 няма да получават.

то при този интерес може пак да ги вдигнат цените. И аз съм фен на ТАС Hug

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 239
Някой ходил ли е скоро в магазина на Красно село? Дали са получили момичешки завивки?

Общи условия

Активация на акаунт