За шампоан- оцветителите да попитам?

  • 13 280
  • 30
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Какви марки и за колко парички се предлагат? В Нови Искър попитах на няколко места, но все нямат и не зареждали. На какъв принцип са? В смисъл как точно става оцветяването с тях и за колко време горе- долу се отмиват? Пак ли толкова вредни колкото боята?

Решила съм да не се боядисвам, постригах се доста късо и косата ми се освежи доста. Но другата седмица ще пътувам в чужбина и исках малко да си освежа цвета, защото дори и със сегашната ми подстрижка, не успях да махна шаренията върху косата ми, но е по- добре. А не искам да започвам отново с боите. Искам просто докато съм в чужбина за една седмица да ми е по- равномерен и свеж цвета.

# 1
  • Мнения: 2 229
И на мен ще ми е интересно да разбера повече за тези шампоани...

# 2
  • Germany
  • Мнения: 2 007
Не съм особено запозната, но мисля че съм виждала по магазините едни пакетчета на Палете и ми се струва, че е точно шампоан - оцветител. Идея нямам дали са добри Peace

# 3
  • Мнения: 4 076
Не съм особено запозната, но мисля че съм виждала по магазините едни пакетчета на Палете и ми се струва, че е точно шампоан - оцветител. Идея нямам дали са добри Peace
Купих си такива пакетчета,черни,но не съм доволна-не ми покриха белите косми и като цяло никакъв ефект на освежаване не видях.За мене си реших или къна,или боя.

# 4
  • Мнения: 17 407
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151780.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73717.0

Ползвала съм на Рилкен- нищо особено... То зависи и какво очакваш де, не знам дали ще ти изравни цвета. ЗАщо толкоз те е страх от боите- не  всички са агресивни?

# 5
  • Мнения: 74
Кана  е добро решение за случая...
Аз преди ползвах една индиска май се водеше,супер покриваше....
Няма разнообразие от цветове обаче само русо,черно и червено май....

# 6
  • Мнения: 27 524
Мила Иренка,  Heart Eyes
те са само за бели, побелели и посивели коси. Т.е. за мъртви коси. Структурата им е различна от живата коса, независимо в какъв цвят е. Тук има доста от тях, но всичките са с картинки на лелички и чичковци в преклонна възраст. Когато побелееш и посивееш, ако не искаш да се боядисваш, ти предлагат този вариант. Винаги е синкаво-лилавеещ  Confused

# 7
  • Мнения: 74
Хм....незнаех и аз...От друга страна може би за това нищо не стана почти скоро като опитах....Мислех ,че може марката да не струва....Дори и маска ми дадоха подходяща за след това Laughingсамо да беше хванало

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря ви момичета, определено ми помогнахте. Heart Eyes

Взех решение, утре ще маам гащи по центрото на Софията и ще си купя на Палетте кафяв шампоан- оцветител. Идеална работа ще ми свърши доколкото мисля от прочетеното. Точно за 3- 4 измивания ми трябва, или макс. до 2 седмици. Това е моят вариант. Къна съм ползвала, особенно червеното, това няма махане после и не искам да си слагам.

Само ми кажете, как се ползва? То ще пише като си купя де, ама все пак да знам. И доколко е вредно това оцветяващо средство? Амоняк дори и малко съдържа ли?

п.п. Извинявам се за поредната тема  Blush, ама съвсем не се сетих да пробвам дали ми работи търсачката. Embarassed

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Много пъти съм ползвала кафявия оцветител на палете №19.Много добре става.Аз така се отървах от кичурите.
Иренка,оцветителля се ползва на влажна,чиста коса.Мажеш съдържание  от пакетчето.За по-добър резултата вземи 2 пакетчета.Ако ти много дълга косата 3.Стоиш 30 мин и измиваш.Ползвай приложените ръкавици,защото боядисва кожата.Не във всеки магазин ги има.Ако имаш проблем с намирането,в Кауфланд има със сигурност.

# 10
  • Мнения: 537
Ползвала съм такива шампоани, при мен нямаха никакъв ефект.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз съм ползвала на оцветител на Палете - кестеняв и съм доволна. Харесва ми как става, освежава цвета.  Не съм с побелели коси и не мисля, че тези шампоан- оцветители са само за побелели лелки!   PeaceНищо не пречи да пробваш. няма да има коренна промяна, но  ще освежиш малко прическата си. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 606
И аз съм ползвала на оцветител на Палете - кестеняв и съм доволна. Харесва ми как става, освежава цвета.  Не съм с побелели коси и не мисля, че тези шампоан- оцветители са само за побелели лелки!   PeaceНищо не пречи да пробваш. няма да има коренна промяна, но  ще освежиш малко прическата си. Simple Smile
И аз изпозлвам на Палете.Доволна съм.

# 13
  • Мнения: 2 229
Аз мислех да си купя такъв шампоан, за да си направя косата малко по-светло кестеняво евентуално. newsm78 1-2 пъти използване нали няма да навреди на косата? Rolling Eyes

# 14
ползвала съм 4ервен на палете -доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт