Шумоизолация на кръчма - идеи, клюки, съвети

  • 1 259
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Някой ще ми бъде много полезен, ако е чувал, виждал, знае как, къде, кой е слагал шумоизолация някъде. Каква ще да е, кой я е полагал, всякакви подробности ми трябват. В Гугъл има твърде малко информация. Ако имате познати, които извършват такава дейност, сега му е времето да ги рекламирате.
Благодарим!

# 1
  • Мнения: 1 299
Такаааа, работя в строителството... Но съм новобранец...Мога да попитам колегите, но това ще стане най-рано в понеделник.  Peace

# 2
  • Мнения: 843
             За шумоизолацията ще се намерят хора...  да кажат.
        Предлагам ти обаче един номер, който  ползвах в собсвената си кръчма / мама и тати на горния етаж+ детето ми/   За да не се надува музиката, когато нас ни няма / тоест, не сме на смяна/  имаше ограничител... съвсем простичък.  Просто Волюмето не стигаше до МАХ. Laughing Същият ограничител имаше и на басовете на уредбата / дето дуднат и вибрира цял квартал..   /
     Няма начин...  за нашето  и на хората спокойствие.  Чест ти прави тази тема.     Рядко някой пита.   Ще поровя по проблема, ако ти възникнат Нервни и не-  оформящи- искането - си индивиди/ съседи

# 3
  • Мнения: 843
    Иначе  изолация на стените с гипс картон  На 5 см / намаляват помещението, обаче /   Пълнеж каменна или стъклена вата. Ако е за таван или под...е по- различно.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Благодаря, Найка!  bouquet
Обаче се търси материал с висок коефициент на шумоизолиране. Не може да няма.
Вероятно нейде в чужбина да има специализирана фирма по звукоизолиране? Приемат се оферти от всякъде. Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
небесна красТавица - отиваме да кръщаваме сина, та ще попитам кръстника, той се занимава с вътрешен дизайн и е много на "ти". Доста заведения е направил по курортите. После ще пиша.

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, благодаря, гледал и документирал съм.     bouquet

По-скоро му трябва фирма, която да извършва качествено звукоизолиране на различни помещения. У дома е лесно, но на общественото място трябва специалистин.

Общи условия

Активация на акаунт