Посетихте ли вече втория аутлет Зара в софия?

  • 8 810
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
в нещо много модерно и марково се е облякъл, нищо че е грозно и боклук.
Липсата на вкус е личен проблем, впрочем. Нямам идея дали в аутлетите продават различни неща по градове, но в тукашния аз видях доста интересни неща, които бих купила. Малко прекалявате с претенции за добър вкус, мисля. Различен от на другите вкус не е непременно равно на добър такъв.

# 31
  • Мнения: 1 952
Вкусът няма нищо общо....просто тези дрехи са пълен боклук, но това е мое мнение.
Тия аутлети са ми малко...как да кажа...имам една съседка дето се облича втора употреба, ама Манго.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Вкусът няма нищо общо....просто тези дрехи са пълен боклук, но това е мое мнение.
Точно това е - вкусът е лично нещо. За теб е боклук - но според твоя вкус. За друг вкус не са.

# 33
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Пълен боклучарник. Това, което дебелите гъркини са пробвали и късали и изпотявали, дето е скъсано, разпрано, петнисто ни го предлагат. Бих им казала как да го използват по предназначение и какво да си бършат с него.

И според мен това са некви българи, дето са се договорили да взимат на минимални цени парцалите и тука ни ги предлагат.

Да не говорим, че аутлет означава стари колекции, а не дефекти и скъсани дрехи.
Парцалите, които продават са не от миналата година, ами поне от 4-5 години назад.

Подкрепям.

Същото е положението и в аутлета на Витошка и Узунджовска.

# 34
  • Мнения: 4 212
Бях преди няколко дни в Пловдивския outlet на Zara и си излязох меко казано възмутена.На мен ми е обидно някой да ми предлага такива парцали с такава гръмка реклама за марка.   Crossing Arms  Имам чувството,че тези дрехи са поне трета употреба и са ги ритали до магазина,а не видях нещо под 29.99 лв. Явно ни вземат за големи будали  ooooh!
Изумявате ме с тези оценки. Заради отзивите за софийския аутлет (боклучарник, отврат, ала-бала) се занесох в тукашния дни след откриването - ще ме прощаваш, но изобщо парцали аз не видях, нито нещо трета употреба и ритано по улиците. Може и да не пазарувам от много хай магазини, но имам претенции да различавам нормална дреха от парцал... Даже се учудих ако и софийският аутлет е такъв - срещу какво точно се реве - нормален магазин, всичко подредено по цветове по закачалки и изложбени маси, персонал щъка... Цените че няма под 29,99 - какво точно се очакваше, да ги раздават безплатно? Имаше доста неща по 10 лв, впрочем.
Аман от претенции, да ви редя...
Бу,кажи още на госпожата  Mr. Green 4е Сара е марка, но не маркова.  FlutterМного са зле някои хора с ориентацията. Що българката я вземат за будала, някой задал ли си е въпроса? А някой задал ли си е въпроса защо 4ак след 2000 година се откриха западни магазини?
15 ? или 30 лева си е съвсем нормална цена примерно за блуза, риза, леки обувки, о4ила, 4асовник. Какво ненормално виждате в цената? Друг е въпроса, 4е колекциите ПО ПРИНЦИП трябва да са миналогодишни.
Освен това модата не се мени с всеки сезон  Wink Дрехите са в това състояние, защото БЪЛГАРСКИЯТ вносител му дреме за БЪЛГАРСКАТА жена. Ние сме нацията която най малко се самоуважава.

# 35
  • Мнения: 4 212
Еми всеки иска да печели пари, щом има луди да купуват, ще си ни продават развлечените боклуци и народът ще си ги купува с мисълта, че в нещо много модерно и марково се е облякъл, нищо че е грозно и боклук.
айде и ти МАРКОВО. Зара не е боклук, не слу4айно е в световната ранклиста. Преди нея са само
Louis Vuitton
Nike,
M&S,
H&M,
Chanel
Hermes,
Gucci,

като половината  марки са маркови  Mr. Greenи съревнованието е разли4но. На нивото на Сара и преди нея в класацията са само Nike, M&S, H&M.


да подхвърля малко инфо  Hug

# 36
  • Мнения: 1 952
Не съм казала, че Зара е боклук..казах, че това, което на нас ни поднасят е боклук. И с право ни го поднасят.

# 37
  • Мнения: 4 212
Не съм казала, че Зара е боклук..казах, че това, което на нас ни поднасят е боклук. И с право ни го поднасят.
ай, сори  Hug
пак да кажа, умирам от любопитство да скивам един аутлет в БГ.

rorr, благодаря за инфото Peace

# 38
  • Мнения: 1 952
Аз квото скивах не ми хареса...едни постни, раздърпани дрехи, за които е трудно да се каже точно от коя година са..иначе цените бяха ниски, както и качеството.
Сигурна съм, че в магазините в останалите страни нещата са доста по-добри и като качество и като всичко останало, но в БГ нещата не стоят така.
Престои ми пътуване в чужбина, ще посетя Зара, но не вярвам да се октрие някаква прилика с тукашните магазини.

# 39
  • Мнения: 5 228
Днес ходих пак, исках на спокойствие да разгледам, че миналия път бях с дъщеря ми и през повечето време се гонехме из магазина  Simple Smile. Не знам колко са актуални или модерни дрехите, в общи линии имаше хубави модели, но голяма част бяха мръсни, с дефекти, на повечето им личеше, че са се въргаляли по пода. Аз си харесах едно бяло сако и един панталон - сакото беше с огромно петно отпред, а панталона - с развален цип.
Това, че е аутлет, все пак не означава, че трябва да се продават боклуци. Не съм очаквала, разбира се, да е като фирмените магазини, обаче в някои отношение е по-зле и от секънд хенд.
В общи линии ако човек има време да се поразрови по-сериозно, с малко повече късмет може да намери нещо интересно на добра цена. Особено ако носи размер XS.  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 540
Не съм казала, че Зара е боклук..казах, че това, което на нас ни поднасят е боклук. И с право ни го поднасят.
ай, сори  Hug
пак да кажа, умирам от любопитство да скивам един аутлет в БГ.

rorr, благодаря за инфото Peace

Моля  bowuu

Моето мнение за Зара продължава да е положително. Харесвам им нещата. Това, че в България направиха аутлет не значи, че по принцип Зара е "боклук". Ясно е, че един аутлет не може да представи марката в нейната пълна сила. Един път ходих в аутлета във Варна и много харесах саката и панталоните. Цените са нормални. При положение, че един чифт дънки на Зара струва средно 100 лв, 35 лв е добра цена.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 768
В общи линии ако човек има време да се поразрови по-сериозно, с малко повече късмет може да намери нещо интересно на добра цена. Особено ако носи размер XS.  Laughing

Аз въобще не видях малки размери XS и S.

Фукла , а ти в кой аутлет си ходила ?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 5 228
Аз съм ходила само в Гео Милев.
Иначе марката много я харесвам и съжалявам, че нямат хубав магазин в София.

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
явно аз съм хванала първите моменти.нямаше такива дефектни дрехи и повечето бяха S-ки.Иначе от аутлета на бул. България съм разочарована,но отидох след 1 месец

# 44
  • Мнения: 5 228
Да, и аз ходих първите дни и останах с много по-добри впечатления, отколкото днес.

Общи условия

Активация на акаунт