Бебо се плюнчи,а дали не му е рано?

  • 1 452
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Бебо е на 2 месеца и половина а почна да се плюнчи от 2 дена.
Не му ли е рано или е нормално.?

# 1
  • Мнения: 983
Уф, и моя така..но сме по-големички от вас, де  Crazy

# 2
  • Мнения: 5 140
Нормално е.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Съвсем нормално е Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 368
И Марти започна  с плюнченето от 3 месечна възраст и всички ми казваха че ще имаме зъбки.Първият зъб му изби на 6 месеца.Мисля че е напълно нормално.Когато започне да проявява интерес към играчките ще е още по интензивно.

# 5
  • Мнения: 1 367
и моето бебче от известно време се плюнчи здраво и дъвчена баща си ръкавите. #Crazyвече е почти на три месеца.дали няма да ни изненада някое зъбче? newsm78и въобще на какво се дължи това плюнчене,някой знае ли?

# 6
  • Мнения: 3 478
И моята започна рано да се плюнчи, но чак в 8-я и излезе първи зъб. Така че приготви се за голямо плюнкане Mr. Green

# 7
  • Мнения: 417
И малката се е заплюнчила от третия месец,вече сме на осем няма и следа от зъб.

# 8
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И ние се плюнчим от няколко дни-  ама те бебоците само като вадят зъби ли се плюнчат? newsm78 newsm78 newsm78
Вили

# 9
  • Мнения: 19 272
моята беба се плюнчи поне от 2седмици,а сме по малки от вас.някой беше пуснал линк в друга тема за развитието на бебето по месеци.там  пишеше,че правенето на балончета започва от втория месец и не пишеше ,че означава никнене на зъби

# 10
  • Мнения: 4 399
Бебо е на 2 месеца и половина а почна да се плюнчи от 2 дена.
Не му ли е рано или е нормално.?

Ами очевидно не му е рано.  Laughing

# 11
  • Мнения: 8 242
Плюнченето и дъвченето на тази възраст са напълно нормални и не са свързани със зъбите! Просто бебетата не могат още да преглъщат слюнката, която отделят и тя се лее на потоци  Crazy Сега започват да откриват и ръцете си, разни играчки.. И естествено е да пъхат всичко в устата - тя е единствения им "разработен" досега орган  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 629
И какво, ако му е рано - как ще го накараш да изчака да му дойде времето за плюнчене?

# 13
  • Мнения: 105
И ние сме на  2 месеца и половина и вече си хапем палеца, а да не говорим за плюнченето. Не мога да я отуча от палеца, сагам ръкавички, дърпам ръчцичките и , но без успех, трябва непрекъснат ода съм нализо и да я наблюдавам. Пъха всичко в устата си. И аз мисля, че е нормално.

# 14
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
И ние сме на  2 месеца и половина и вече си хапем палеца, а да не говорим за плюнченето. Не мога да я отуча от палеца, сагам ръкавички, дърпам ръчцичките и , но без успех, трябва непрекъснат ода съм нализо и да я наблюдавам. Пъха всичко в устата си. И аз мисля, че е нормално.
Нашият малчуган си захапва цялото юмруче и се започва едно смучене яко....... а току що сме се хранили.Много му е сладко и ще го оставя да се наслаждава на емоцията- не мисля че ще му стане навик.
Както много мами казаха това са нормални неща при бебоците- те се опознават сега.
Аз съм за Голямото Плюнчене.....
Вили

Общи условия

Активация на акаунт