"Возя само хубавелки"

  • 2 938
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 924

Пхах !

А пък като бях дребна, ми ставаше мъчно за колите, на които им пише отзад " Измий ме!" Blush

# 31
  • Мнения: 5 647
Много ясно, че никакво послания не бих сложила на колата. Това е голяма простотия. Иначе съм виждала много култови такива.

# 32
  • Мнения: 1 100
Зависи от колата. За бъзик бих си сложила "Don't try to fix me".


I'm SOOO broken.  Joy

# 33
  • Мнения: 27 524
Мен ме кефи надписа на гърба на коженото яке на рокер: Ако четеш този надпис, значи гаджето ми е паднало от мотора  hahaha

# 34
  • Мнения: 1 924
Мен ме кефи надписа на гърба на коженото яке на рокер: Ако четеш този надпис, значи гаджето ми е паднало от мотора  hahaha

 newsm48

Или надпис на вратата на оптика : " Ако не можете да прочетете какво пише тук,
значи сте попаднали на правилното място !"
На вратата на асансьор : " Асансьорът не работи.Най-близкият работещ е в съседния вход."
Над писоар : " Ела по-близо, не се надценявай !" Rolling Eyes

Но това си беше отклоняване от основната тема.
А , наскоро пък се издразних от надпис в такси :"The tip is not included" ,
ама човечецът си ми върна рестото , така че нямах проблем.

# 35
  • Мнения: 5 468
Над писоар : " Ела по-близо, не се надценявай !"

 Joy Joy

# 36
  • Мнения: 467
В момента сме окрасени с доста, така че няма на къде повече. Рекламен уеб адрес от бившия собственик ( няма да го махаме, че ние приятелче), 2 броя "Бебе в колата", на Авент и Нестле и една от предишната кампания на 24 часа" Карай умно- стигни жив!"

Иначе бих лепнала нещо - "Паркирам трудно!" или " Назад не мога!"... ама то в момента и личи и без лепенка Joy

# 37
  • Мнения: 3 674
Смях се на глас в колата си когато карах зад един многоооого стар зелен москвич. Joy
Нямаше странични огледала   Shocked  ...отзад имаше гумени калници на които пишеше  hahaha RALLY CHAMPION 
На задното стъкло има6е една пластмасова костенурка с 3 малки костенурчета които си клатиха главите нагоре-надолу....  #Crazy  и в средата имаше две ръчички които се клатеха наляво-надясно и над тях имаше надпис GOODBYЕ.. #Crazy .а номера беше обвит от светеща в лилаво  лента която мигаше  постоянно  Sick  Зави ми се свят....от толкова движещи се и клатещи се  в различни посоки  неща  ooooh!А забравих...а тпред на предното огледало висяха и се мандахерцаха два големи плюшени зара. Crazy Не бях виждала такава "красота" .Цирк "Добуш' ряпа да яде...Joy

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 18:58 от roza66

# 38
  • Мнения: 936
 Joy
Разсмяхте ме, има много готини идейки.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Уф във Варна има една кола с надпис на английски, който гласи нещо такова: "Ако си изгубил котката си, потърси я под гумите ми."  Sick

# 40
  • Мнения: 3 674
Уф във Варна има една кола с надпис на английски, който гласи нещо такова: "Ако си изгубил котката си, потърси я под гумите ми."  Sick
Много е гадно Sad

# 41
  • Мнения: 109
На една учебна кола видях надпис: "Карам бавно, спирам рязко"
Може примерно "Не се хАби!!! Толкова си мога!!!- за такива шОфери като мен Embarassed

# 42
  • Мнения: 3 091
Ай лов MOSKVITCH!

и ще запазя правописа!

# 43
  • Мнения: 5 622
Има ли желаещ за изработването на лепенки: "Колата се управлява от примерна ССФ!"?  Laughing
Приемам и други предложения!  Hug

Имаше преди време предложения да се направят лепенки за кола, които да показват, че шофьорът принадлежи към бг-мамма. На мен лично точно така ми звучеше възможността да си слагаме такива стикери  Laughing....

# 44
  • Мнения: 1 216
Във Варна съм виждала надпис на задното стъкло ''... и аз твойта''.
Онзи ден видях
'' You be six I'll be nine''

Общи условия

Активация на акаунт