пробвайте моята диета

  • 2 597
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
А дали има някой друг, който е отслабнал като е спрял млечните и яйчните храни? newsm78

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
оттова,4е спрях мле4ните да,  резулат 18кг за 1 г! имах няколко дни да проверя метабилзма с мле4на диета, но не свалих многои пак се върнах към режима, но е бавно поне за моя организъм! яйцата не съм ограни4ила! плодове не ядях в на4алото , сега пак съм ги метнала и съм в застой!

# 17
  • Мнения: 4 678
Mila mama,с добри чувства ти казвам ,че твоето не е диета
Диета с тестено,пици и пържено не съм чувал newsm78
Ще обърнеш здравословното хранене и медицината нагоре с краката Mr. Green
Просто ти си с добър метаболизам,така че е било въпрос на време да махнеш тези килограми.
Няма значение какво ядеш-ти слабееш.Има много такива хора около нас-тъпчат се ,а не пълнеят.
Късметлийка  bouquet

# 18
  • Мнения: 201
Поздравления за резултата!
А приемаш ли допълнително калций?

# 19
  • Мнения: 1 685
Mila mama  smile3501 newsm10 smile3501за резултата,но как стои въпроса с калция/коса нокти зъби/-особено след раждане и толкова кърмене-май съм по-съгласна с Поци!

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ако въпросът е към мене аз пиех калции , магнезий и лецитин!

# 21
  • Мнения: 61
Аз пък не ям млечни продукти,не че не обичам........просто не ми се дояждят.От дъжд на вятър се сещам да ям сирене или кашкавал(дали има веднъж месечно),пия само прясно мляко сутрин с кафето............пък все немога да сваля тези кила които ме тормозят. ooooh!

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
оба4е какво друго ядеш? веси, аз ям само яйца, месо и салати, ако не съм грешница! проблем ми е метаболизма, аз от 20 г не съм си била на нормални кила, зна4и борбата е  неистиво жестоко, той или аз!

# 23
  • Мнения: 61
еми от доста неща се лишавам,като тестени храни ,сладко,газирани напитки.........,и аз като теб наблягам на салати ,плодове и месо.Не съм дебела но имам да свалям няколко излишни килца, и ми е много трудно. Sad

Общи условия

Активация на акаунт