още един въпрос за кростренажора

  • 1 039
  • 18
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
ако тренирам всеки ден по 20-25 минути ще продължава ли да има някакъв резултат newsm78защото нещо не съм наред със кръста и не издържам повече newsm78

# 1
  • Мнения: 1 540
Щом имаш проблеми с кръста, защо просто не смениш уреда? Недей да се измъчваш  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 870
не искам със друг уред -защото този ми действа най добре на тялото  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 540
Тогава намери баланс между тренировките и напрягането в кръста, за да не си навредиш  Peace

Много се кефя на постоянството на хората в спорта!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
но може по 25 минути на ден нали newsm78

# 5
  • Мнения: 1 540
Мисля, че може по колкото искаш, стига да се чувстваш добре  Wink Не бива да се претоварваш.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
Рорр благодаря ти вного за отговора.Защото от както тренирам на кростренажора никога съм нмала такова плоско дупе,а и прасците ми са доста големички и те се смалиха Peace

# 7
  • Мнения: 1 540
Ейй, браво! Значи и аз трябва да мятам някой кростренажор, че и аз съм с големи прасци.
  bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 870
да никога не съм вярвала че там ще ми намалеят мерките.Пък и дупето ми също,направо ми стои като изрязано отзад Peaceти какво тренираш  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 540
Тренирах един месец Таебо вкъщи, имаше много добър резултат, но за съжаление спрях  Blush От вчера почнах пак Таебо, ще тръгвам отделно на фитнес и също така ще пробвам целутрон.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 870
браво Peaceсъс таебото снаха ми свали доста,но е упорита вече цяла година  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 540
Даа, трябва постоянство. Да ти кажа, като съм редовна във този форум някак си се надъхвам от момичетата, които редовно тренират и докладват резултати  Heart Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 870
така е форума ми е като стимул Peace

# 13
  • Мнения: 238
sneji_suni,и аз имам твоя проблем и в момента поради липса на време тренирам само 3,4 пъти в седмицата по мах 30  минути.
щом вече виждаш резултати важното е да не спираш,дори и да си намалила темпото   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 870
Woman_-аз обаче тренирам всеки ден без почивка.При теб имали резултати.Благодаря ти много за подкрепата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт