канят ни за кумове

  • 18 054
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 417
Мисля точно като lilia_n_s. Предполага се, че кумовете са ви близки приятели и такива ще останат, следователно с тях може да говорите по всички въпроси. Имай предвид, че с тези хора после ще се си говорите как е минала сватбата  Simple Smile. Това показва моя скромен опит на кумуваща.
Всичко в живота е само по веднъж.  Всеки човек си представя сватбата и кумуването по различен начин.
Весела сватба и ще чакаме твоите постинги след сватбата!





!

# 61
  • София
  • Мнения: 4 493
Благодаря inka5 , по отношение на подаръка - още не сме се разбрали, но аз съм избрала нещо коеот си нямат, а те първа ще им трябва - и ако не кажат какво искат ще им го купим  Wink
Питам булката - с къса или дълга рокля да съм - как ти се струва по-добре - а тя - о о о о, както искаш  Crazy, питам я какъв цвят букет искаш, каква украса за ресторанта, а тя свива рамене и казав - каквото ти хареса - избери го ти   #Crazy
имам усещането , че аз съм по ентусиазирана и притеснена от нея. Още не е мислила за прическа, грим, лак и т.н. Аз за всеки случай й записах часове за да не се сети в последния момент и да се окаже че няма къде, ама ....

# 62
  • Мнения: 1 172
имам усещането , че аз съм по ентусиазирана и притеснена от нея.

И аз се притеснявах много повече за сватбата, на която кумувахме, в сравнение с моята собствена сватба. Да си кума ми се стори много по-отговорно и сложно откъм подготовка отколкото да си булка Wink
Не се шашкай, ще мине сватбата и ще си най-готината кума. Тези неща стават със сърце, не по задължение. А щом се притесняваш, значи се стараеш достатъчно и съм сигурна, че ще си изпипала всичко.

# 63
  • Мнения: 1 844
и един много глупав въпрос,ама просто ми е интересно Thinkingможе ли да има примерно двама мъже кумове,а не мъж и жена? hahahaне се смейте!

# 64
  • София
  • Мнения: 4 493
имам усещането , че аз съм по ентусиазирана и притеснена от нея.

И аз се притеснявах много повече за сватбата, на която кумувахме, в сравнение с моята собствена сватба. Да си кума ми се стори много по-отговорно и сложно откъм подготовка отколкото да си булка Wink
Не се шашкай, ще мине сватбата и ще си най-готината кума. Тези неща стават със сърце, не по задължение. А щом се притесняваш, значи се стараеш достатъчно и съм сигурна, че ще си изпипала всичко.
Благодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet
Имам да свърша още 100000110000000 неща а нямам никакво време - даже ощене съм си поръчала роклята, а най-лошото е че още незнам - дълга или до коляното и въобще още сто неща  Crazy Blush

# 65
  • Мнения: 1 172

Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet
Имам да свърша още 100000110000000 неща а нямам никакво време - даже ощене съм си поръчала роклята, а най-лошото е че още незнам - дълга или до коляното и въобще още сто неща  Crazy Blush

И аз до последно имах усещането, че времето просто няма да ми стигне. А уж бях планирала нещата.
Бих ти препоръчала да идеш в магазин с много налични официални / бални рокли и костюми и на място да пробваш. Там ще решиш къса/дълга/ цвят и т.н.  А после ще ти я коригират, ако е нужно. Моята рокля я избрах точно за 5-10 минути след няколко дневно безрезултатно скитосване по молове, магазини и бутици с една единствена цел - да добия представа каква точно искам да ми е роклята. Ако нямаш набелязан бутик / шивачка / магазин и конкретен модел, мога на ЛС да ти пиша откъде взех моята рокля. Имаше много богат избор в началото на есента.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 493
Ориентирала съм се към модел за  рокля и цвят - проблема е че така или иначе ще трябва да е по поръчка, а не съм решила дали да е под коляното или дълга, но пуснах отделна тема за това и гледам , че май варианта с дългата рокля е по-добър, а и винаги мога да я отрежа в ноща преди сватбата  Joy Joy Joy
Само да спомена, че кумът чака аз да си избера рокля - за да подберем неговият костюм, риза и т.н. да пасват на моята рокля  #Crazy Crazy

# 67
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
и един много глупав въпрос,ама просто ми е интересно Thinkingможе ли да има примерно двама мъже кумове,а не мъж и жена? hahahaне се смейте!
Теоретично може, защото при подписването се искат двама свидетели и мисля, че не е уточнено какъв да им е полът.
Мдам, традициите не са това, което бяха. Ако си като мен да не ти пука какво ще си помислят другите и не спазваш всички обичаи - давай, различното е интересно и забавно.

Общи условия

Активация на акаунт