Нощни Птици

  • 2 463
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 138
е какво толкова правим пък, шушомушим си. инак за неспящите е скука. то сега всички по-нормални хора спят. а и видях че темата е от 30 април, значи са я видели. безобидни сме.

# 61
  • Мнения: 677
Ах, ах, че не съм един модератор, да ви духна набърже Rage.

И ти ли нямаш Бтв и не можеш да гледаш "Ало-ало" и ти е нервно ли?  hahaha


А можеш да ни духнеш и без да си модератор  Party

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 02:09 от Тони Сопрано

# 62
  • Мнения: 4 138
някой ще ни изпорти и ще заключат темата hahahaе, ако е забранено, ше се наложи да си скукуваме сами нощно време. или да четем за МОЛА

# 63
  • Мнения: 6 992
Е, предавам фронта. Зацепи ме главица Tired
Лека нощ, сови Grinning

# 64
  • Мнения: 5 468
е какво толкова правим пък, шушомушим си.
Ами нали и аз трябва да кажа нещо, все пак Crazy.

И ти ли нямаш Бтв и не можеш да гледаш "Ало-ало" и ти е нервно ли?  hahaha
Всички дискове ги имам на сериала. Умирам си от смях туканкана... Ох, много смешно, оооххх... винаги на монитора горе в десния ъгъл ми върви някоя серийка. За това съм винаги в добро настроение. Не ме мисли Peace.

# 65
  • Мнения: 4 138
аха, е бива тогаз. викам да не си будната съвест, че го закъсахме.
да ме пита човек защо съм такава мазохистка и вися тук по нощите, като утре пак в 6. сума ти години работех нощни смени и сега не мога да спя нощем, виж през деня пихтя като пор, ама с детето вече не става.........

# 66
  • Мнения: 157
Защо им пречим на някой хора те не знаят ли какво е скука? Малко човещина! И аз се включвам

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Привет от още една сова. Лягам си към 3-4. За щастие малката ми спи до 11  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 4 138
леле, блазя ти. моето кюфти иска мляко в 6. после си бае обаче тихо в кошарката, та успявам да придремвам до 8-9.
желанието ми да я свикна да спи до късно е обаче в разрез с чувството ми за отговорност Blush

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ами не съм я научила аз, тя така си прави. После спи след обяд 3-4 часа и вечер си ляга в 22:30 чак. Но няма как да я сложа по-рано, при положение, че се събужда към 18-19.

# 70
  • Мнения: 4 138
дете-мечта. моето не спи много. аз за сметка на това обожавам да спя............е какво да се прави, като пусне една беззъба усмивка и се разсънвам. от недоспиване слабея. в това ми е надеждата Twisted Evil
обаче предавам четата и отивам да спя............
лека на вампирите и совите, ако не ударят катинара на темата, ще е дописане Hug

# 71
  • Мнения: 467
Ами не съм я научила аз, тя така си прави. После спи след обяд 3-4 часа и вечер си ляга в 22:30 чак. Но няма как да я сложа по-рано, при положение, че се събужда към 18-19.

И ние сме на подобен режим..
Ставаме към 8-9, следобед се спи3-4 часа  до ваше време и после в 22 ляга и заспива... до час. Вампирчета си отглеждаме...Смятам обаче скоро да попроменя нещата, че ако реша да излизам вечер е трудничко:-((

# 72
  • Мнения: 2 567
Сови, само минавам да ви кажа лека нощ, че времето напредна, а утре имаме бая да учим, а и ще пътуваме към родата, че мама и зет ми празник имат в неделя  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 790
Пък аз да кажа "добро утро".
И моето дете спи до 10-11 сутрин, та затова си позволявам да стоя до късно.

Общи условия

Активация на акаунт