Банките работят ли днес?

  • 8 586
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 550
Имате ли информация дали банките почиват като всички останали?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 545
Да, почиват. Майка ми работи в Алианц и не е на работа днес и утре.

# 2
  • Мнения: 603
Почиват. Отработиха в една предишна събота.

# 3
  • Мнения: 3 405
Не работят - на 2. май ще работят.

# 4
# 5
  • Мнения: 3 405
РазходИ се до ЦКБ, видях, че работят и в неделя, може да има дежурна каса, знам ли. И нощем ще заработят.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
НЕ

# 7
  • Мнения: 1 924
Може би все пак някой централен клон да работи , знам ли. Ако му се наложи на човек,кво-да чака да минат празниците ли?...

# 8
  • Мнения: 5 577
Марче, кво стана?

# 9
  • Мнения: 391
Може би все пак някой централен клон да работи , знам ли. Ако му се наложи на човек,кво-да чака да минат празниците ли?...

Да. Да се е сетил човекът по-рано.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 634
Не работят - на 2. май ще работят.


Това дали е сигурно?

П.С. обърках се,помислих че става въпрос за утре  Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
ОФФ:
Всеки път чета "БИанките работят ли днес?" Crazy. Побърках се с тая Бианка тюлена

# 12
  • Мнения: 1 299
В Сити Център София има 2 банки - и двете си работят

# 13
  • Мнения: 2 978
Може би все пак някой централен клон да работи , знам ли. Ако му се наложи на човек,кво-да чака да минат празниците ли?...

Да. Да се е сетил човекът по-рано.


Брех....типично по български. ooooh!

Има неща, за които няма как да се сетиш...ти сети ли се? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 299
Абе има и работещи!!!!

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 702


Много закъсали трябва да са значи.
Между другото, на английски официален почивен ден се превежда като bank holiday. Кой както иска да си го обяснява  Wink

# 16
  • Мнения: 1 002
Маре , коя банка точно ти трябва ?
някои имат дежурни клонове , други - не

# 17
  • Мнения: 1 775
Банка ДСК има дежурен офис в МОЛ-а на Стамболийски и Опълченска, работи до към 20:30 часа.

# 18
  • Мнения: 391
Може би все пак някой централен клон да работи , знам ли. Ако му се наложи на човек,кво-да чака да минат празниците ли?...

Да. Да се е сетил човекът по-рано.


Брех....типично по български. ooooh!

Има неща, за които няма как да се сетиш...ти сети ли се? Mr. Green

Какво ми е типично по български, че не разбрах? И за какво трябва да се досещам? От три месеца поне се знае, че днес банките няма да работят. Пише го и тия дни по всички вестници, по ТВ го казаха поне сто пъти. Ама има хора, дето все не чули, все не прочели и все в последния момент се сещат да свършат нещо важно. Ама моментът минааааа...

# 19
  • Мнения: 1 002
Брех....типично по български. ooooh!
Има неща, за които няма как да се сетиш...ти сети ли се? Mr. Green
брех , въх , оле мале , сакън ..ти къде освен в БЪлгария си била -басирам се , че никъде .
коя е тази западна страна, в която банките имат работно време като българските - ще ти отговоря , защото не знаеш -  НЯМА ТАКАВА

# 20
  • Мнения: 2 978
Може би все пак някой централен клон да работи , знам ли. Ако му се наложи на човек,кво-да чака да минат празниците ли?...

Да. Да се е сетил човекът по-рано.


Брех....типично по български. ooooh!

Има неща, за които няма как да се сетиш...ти сети ли се? Mr. Green

Какво ми е типично по български, че не разбрах? И за какво трябва да се досещам? От три месеца поне се знае, че днес банките няма да работят. Пише го и тия дни по всички вестници, по ТВ го казаха поне сто пъти. Ама има хора, дето все не чули, все не прочели и все в последния момент се сещат да свършат нещо важно. Ама моментът минааааа...


След като има дежурни значи все пак има работещи...за другото ще си замълча....минал момента боже мили ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 978
Брех....типично по български. ooooh!
Има неща, за които няма как да се сетиш...ти сети ли се? Mr. Green
брех , въх , оле мале , сакън ..ти къде освен в БЪлгария си била -басирам се , че никъде .
коя е тази западна страна, в която банките имат работно време като българските - ще ти отговоря , защото не знаеш -  НЯМА ТАКАВА


брех не брех..на теб пък нямам и намерение да ти казвам къде съм била и къде не.

Благодаря, че ме информирахте Stop

# 22
  • Мнения: 1 002
няма нужда да ме информираш ,
изречението ''българска работа '' е предостатъчно .

и за сведение - нито Райфайзен , нито Алианц , нито Булбанк( итал. )  , нито Биохим ( австр.)  работят в събота , неделя и на официални празници .
Банките , които работят , когато западните банки си почиват са  точно с българско  участие , които незнайно защо ви дразнят .

Общи условия

Активация на акаунт