Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 12 322
  • 303
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Честита ви нова темичка  Laughing

# 1
  • Мнения: 11 607
Честита ви нова темичка  Laughing

И само това ли ще ни кажеш????Да предложиш нещо твое????

# 2
  • Мнения: 7 474

И само това ли ще ни кажеш????Да предложиш нещо твое????

Празници са, почивам Mr. Green, има кръчми  Whistling Whistling  Whistling Whistling

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378

И само това ли ще ни кажеш????Да предложиш нещо твое????

Празници са, почивам Mr. Green, има кръчми  Whistling Whistling  Whistling Whistling

И си свири???? Twisted Evil След празниците да му мисли, по 3 манЖи на ден...  chef

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Копривена супа, пилешко филе с картофи и гъби, зелена салата, сладоледена торта

# 5
  • Мнения: 534
Вчера доядохме боба  Mr. Green
а днес сме на плескавици  Whistling със зелена салатка

# 6
  • Мнения: 11 747
днес - пилешки сърца с лук и картофено пюре

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз се записвам в темата че е много идейна  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес сме на заешко при мама и тате! eat

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
За обяд направих прочутите картофки на Буболина.Станаха,(предполагам)великолепни.Току що изключих фурната.Миришат невероятно.И запекох свински пържолки под фолио.Ще направя и зелена салатка.десерт тортичка.

# 10
  • Мнения: 5 713
Днес 3- цветни макарони с пилешко филе, спанак, сметана, синьо сирене...

# 11
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Вчера - овчарска салата и панирани пилешки филенца със сусам, за гарнитура ориз с гъби. Днес сме на семеен обяд, слава богу не у дома. Wink Вечерята я мисля още, може би ще е таратор и сутрешните гювечета на Звездев с картофи, праз и бекон, ако си намеря праз по това време на пазара.

# 12
  • Мнения: 2 804
Вчера за обяд правихме Кус - Кус - по марокански , а вечерта мароканска супа - харера .
Днес на обяд ще направя шницели от кайма и спанак със салата , а вечерта още на съм мислила какво ще приготвям .

# 13
  • Мнения: 49
Вчера бяхме на ресторант. Днес:закуска-бухти,обяд-таратор,шницели,салата,сладолед,вечеря-пържоли с картофи и гъби,салата и крем карамел.

# 14
  • Мнения: 11 607
Картофите на Буболина ни беше обяда, вечерята не мога да я мисля, ама един качамак ми се е прияло, та може и това да е......

Лео, аз ако съм мъж ти, при твоите манджи един път, няма да те заведа на ресторант.....То у вас си е ресторант....

Общи условия

Активация на акаунт