Ползвали ли сте това:

  • 2 259
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 286
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=13976&df=14&dflid=3
Дайте отзиви върши ли работа?  Peace

# 1
  • Мнения: 7 418
  Интересен уред.Нямах представа,че има такъв.
  И на мен ми е интересно,дали е ефикасен наистина?

# 2
  • Мнения: 6 164
Не, но се чудех дали да си поръчам от телевизията, нали рекламират като по WS teleshop, но по Fox life. Продаваха един, вървеше с крем-ексфолиант, уж с претенцията да върши работата на химическия пилинг. Не го взех.

# 3
  • Мнения: 2 584
да не пускам нова тема да попитам ползвали ли сте това
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=13972&df=14&dflid=3
има ли ефект защото цената е много добра

# 4
  • Перник
  • Мнения: 195
Нещо много ефтини неща има в тоя сайт.Аз също се запалих по тези два уреда и комплекта за маникюр и педикюр-много ефтини.Дали са качествени?

# 5
  • Мнения: 1 120

миналото лято имаше ''многолистна'' тема за такъв уред.потърси в търсачката  Peace

# 6
  • Мнения: 286
От този сайт си купих бързонагряващата кана за 22лв. и съм много доволна. Наистина са им евтини нещата! Основно се загледах в лятната количка за 45лв. и много ме хвана яд, че вече си купих друга двойно по-скъпа, а тази е много хубава!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
nadili, с такава джаджа или подобна на нея козметичката май ми маха мъртвите клетки от лицето...много приятно масажче прави...предполагам, че би било полезно  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
Това не са ли ТСМ стоки?

# 9
  • Мнения: 6 958
Не съм, но съм чувала че не върши никаква работа и си е направо безполезно пък незнам иначе  newsm78

# 10
  • Мнения: 537
УРЕД ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕ - няма никакъв ефект. Като вакуум издърпва кожата на желаните, ама така не може да се почисти. Има някакви гумени приставки, които не видях каква им е разликата. И 15 лв. да струва не върши никаква работа.
Другия уред за масаж не съм го ползвала. Много пъти го има и в Метро като подарък към др. уред.

# 11
  • Мнения: 1 234
Това не са ли ТСМ стоки?
И аз това забеляzaх-E-mail адреса е tcm@dir.bg.Явно са ТСМ Laughing.Те имат много качествени неща WinkЧудя се само дали продуктите изложени в сайта ги има и в магазините им на същите цени newsm78 Защото то излиза много по-евтино да не плащаш доставката,а си купиш от магазина..... Thinking

# 12
  • Мнения: 286
В самия сайт пише, че цените са под тези в магазините:
http://tcm.dir.bg/_wm/basic/?df=12

# 13
  • Мнения: 4 916
Преди три години си взех уред за почистване на лица от ТСМ във Варна - 20 лв. с пет-шест приставки и зарядно устройство (в магазина в София беше 35 лв.). Още си го ползвам за пилинг на лицето и тялото. Приставките за вакуум вече не ги използвам, но и по-рядко взеха да ми излизат пъпки.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
argun, къде има във Варна магазин на ТСМ  Peace

# 15
  • Мнения: 4 916
argun, къде има във Варна магазин на ТСМ  Peace

Цените, за които говора са от преди три години - важно пояснение.

Магазин на ТСМ има в Полския център - срещу сладкарница "Сандор" до Дупката. Магазини "Биг Шоп" също продават неща на ТСМ - има на Севастопол в посока към Общината, на Червения и на други места.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мерси  Peace

# 17
  • Мнения: 231
Темата ми е много интересна  Grinning

# 18
Интересно, но малко се колебая да поръчвам каквото и да било без да го видя и пипна. Не мога още да се науча да живея по европейски..... Embarassed

# 19
  • Мнения: 286
И аз се колебая и точно заради това пуснах темата. Иначе съм доволна от всичко, което имам на ТСМ!

# 20
  • Мнения: 959
честно казано имах подобен на Цептер - пълен боклук поне при мен не свърши никаква работа

# 21
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Нещо много ефтини неща има в тоя сайт.Аз също се запалих по тези два уреда и комплекта за маникюр и педикюр-много ефтини.Дали са качествени?

за маникюра и педикюра ми го подариха, но го ползвах един път и до там... много е слаб. трябва съсвем лек допир за да се изпилиш като хората... инъче спира да се върти диска отгоре....

# 22
  • Поморие
  • Мнения: 162
да не пускам нова тема да попитам ползвали ли сте това
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=13972&df=14&dflid=3
има ли ефект защото цената е много добра
За 15 лв не вярвам да свърши някаква работа

# 23
  • Мнения: 23
Къде в София има магазин на ТСМ?

# 24
  • Мнения: 295
не върши, не си го взимай
а може и да свърши ако преди това постоиш повечко време над пара, не знам. аз съм го пробвала само след излизане от банята и нямаше никакъв ефект

# 25
  • Мнения: 116
 Аз го имам от половин година може би, а може и повече. Уредчето си върши чудесна работа. Като разбира се преди това стоиш на пара или го използваш веднага след баня. Все пак порите трябва да са се поразширили. Само на меките места като бузите не става много добре тъй като не мога хубаво да натисна. Много е важно да използваш и бутончето за пръскане на вода за да не е много грубо засмукването, защото тогава си правиш синки.
Не можете да си представите колко гнусотия излиза с туй чудо! Sick

# 26
Имам уреда за почистване на лице. От ТСМ за 10 лева. Нищо не прави почти. Преставка за всмукване е много зле и нищо не върши, има една въртяща четка тя от части става. Нищо особено даже не го използвам а си стои. Той по принцип е преднзначенда се използва със специална течност за размекване на мазнините в порите но тази течност нещо не съм я виждала никъде.

Общи условия

Активация на акаунт