Отговори
  • Мнения: 939
 Embarassed Видях, че няма нова темичка по случай новата седмичка и се напънах да измисля нещо.  newsm78 ooooh! Thinking
Успешна да е новата седмичка и както е пълна с празници, така да напълните темичката с хубави новини!

# 1
  • Мнения: 1 143
Егати затишието!
Страхотна темичка, Mi6inka!   Simple Smile Дай Боже!!!
Надявам се че всички празнуват и си изкарват мнооооооооооооооого весело!
И така цяла седмица!

# 2
  • Мнения: 1 143
И тъй като никой не се появява, да се включа пак  Simple Smile  Разглобих се от работа тези дни и в момента не мога да се мръдна, всичко ме боли.

Иначе, борбата отново започва. Чакам доки да се върне и действаме.  Praynig

# 3
  • BG
  • Мнения: 794
здравейте и от мен, страхотна темичка  Peace
ние утре пътуваме за биопсията на съпруга и да видим какво ще правим моите бактерийки.

# 4
  • Мнения: 1 143
ние утре пътуваме за биопсията на съпруга и да видим какво ще правим моите бактерийки.

Освен да ги уморите, друго не ви остава!  #2gunfire

Аз също преди време имах такива гадини и пущините не щяха да мрат!  Пих какво ли не - не става! После ми гориха раничка и 2 месеца не пих нищо и изведнъж - хоп! - няма ги! Какво стана - не знам.  Това обаче не значи да не ги трепеш!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 335
Страхотно заглавие!!!
Дано и седмичката е страхотна! Само хубави новини, момичета!!!  bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, успешна седмица и от мен Hug Страхотно заглавие Peace
Розали, Шошка, стискам силно палци, също и на всички, които имат нужда.
Аз не пиша много, че луднах покрай тая работа без почивен ден Tired А сега, като слушам как гърми навън, а аз трябва да се пльосна на най-голямото течение в морската градина, и ми идва да му тегля една Embarassed и да не отида на работа Crossing Arms Друг да го брули вятъра и да презентира павета Mr. Green
Иначе, вече съм пас. Натръшках се, наревах се и започнах люта диета и почивка от термометъра.

# 7
  • Мнения: 1 143
Goldie , днес е 1-ви май!  Naughty    Joy
Дай малко павета насам, че да си оправим градинката пред входа!  Laughing

# 8
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Здравейте и от мен. Аз съм си вкъщи, но не мога да се доредя до компютъра от мъжкия фактор  Mr. Green Успешна седмца ви желая!
Мишинка, страхотно заглавие!  Hug
Розали, успех!
Голди  Hug

# 9
  • Мнения: 939
 Embarassed Благодаря за поздравите за темичката... Не съм от големите лирици, ама понякога ме удря музата неочаквано... smile3538
Действително някакво затишие се е образувало... Дано да е пред буря от хубави съобщения!  Praynig
Ама и аз няма какво да кажа, освен, че не искам да идва утре, че ... каква работа ме чака в службата, само аз си зная. ooooh! cry

# 10
  • Мнения: 2 261
Успешна седмица на всички.Само хубави новини пожелавам от сърце!

# 11
  • Мнения: 2 423
УСПЕШНА седмица и от мен при нас няма да има добри новини защото ще си пия противозачатъчните за закуска ама кво да се прави трябва..........  Tired Tired Tired
Но дано тази седмица да чуем добри новини от колкото се може повече момичета УСПЕХ стискам палци. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 12
  • Мнения: 2 423
Абе забравих................... днес е деня на ТРУДА всички на които им е време /които ще имат уво/ да работят усърднооооооооооооооо хайде какво чакате марш в спалнята. smile3513 smile3513 smile3513

# 13
  • Мнения: 4 324
Аз малко късно се включвам, ама от скитане наляво надясно няма време да седна пред комп-а Wink
Весела седмичка на всички Simple Smile и много ползотворна! Много готино заглавие - браво.

Днес скапания дъж ни развали пикника Sad

# 14
  • BG
  • Мнения: 794
благодаря момичета за подкрепата  Heart Eyes
шошката, имаше ли някакви симптоми от тези гадинки, аз нищо не чувствам. уговорих си час утре при доктора след биопсията, той ще каже как ще ги морим тези гадини. Сигурно заради тях трябва да пропусна месеца за инсеминация, но ако е така мисля да си аправя и другите изследвания- токсоплазмоза и разните други гадинки.
На всички желая успешна  ползотворна седмица.

Общи условия

Активация на акаунт