Колко от вас татковци са такива?

  • 4 738
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
нашия татко не дойде да ни вземе и от родилния дом

# 31
  • Мнения: 6 164
Мъжът ти си търси евтини извинения да се пусне по течението на безгрижния живот. Ако ти кажа истинското ми мнение, няма да те успокоя, по-скоро да те разплача.
Говори с него - хващаш го, сядате и започваш - спокойно, но твърдо. Обясняваш как се чувстваш, обясняваш колко си самотна, напрегната, колко лишения търпиш, че той има грижата за децата, колкото и ти: 50:50. Това, че изкарва пари, не го прави баща. Той трябва да е баща за децата си, да участва в техния живот, не да хвърля някакви пачки на масата - парите не заменят грижите и присъствието му. Че е важен и незаменим елемент за израстването на едно дете и блаблабла... Обясняваш му ролята, явно е в голяма заблуда. Тъпо, но много мъже разсъждават по този начин. Да се взема в ръце и да поема отговорността. Но не му я натрапвай, покажи му я от хубавата страна - да я поиска сам. Може да се притеснява наистина от това, че детето плаче от него, но то плаче, защото не го познава. За едно хлапе са нужни 3 дни внимание и вече се привързва. Накарай го да му го обърне и после той сам ще иска да играе с детето, чак няма да можеш да ги разделиш. Сам ще се влюби, но бъди търпелива и упорита!
Ако те успокои и аз не пия кафе с приятелки без детето, откакто съм родила, сме залепени, но поне мъжа ми е с нас и тича подир него. Grinning

# 32
Много добре ви разбирам. Така беше и с първо дете, но като порастна и стана на 4 годинки поне го вземаше да вършат "мъжка работа"до гаража, да помага. Просто не е такава натура, да седне и да играе с тях. Но просто по някога ми избиват бушоните Crazy Остава ми надеждата да порастне мъничко Wink

# 33
  • Мнения: 319
elena_7652, ние миналата седмица ходихме на планина и има голяма промяна от тогава. Таткото видя колко забавен е малкия и дори възкликна: "Ама той е много забавен!". И от тогава щом се събуди скача да види първо бебока. Пробвай, ако имате възможност да идете някъде и му повтаряй, че бебенцето все него следи, постоянно го търси като влиза и излиза от стаята и т.н.

# 34
  • Мнения: 1 984
квото и да си намислила направи го. не говорис него. мъжът ти ще чуе - дрън дрън - изляза - дрън дрън- дрън - изляза - дрън дрън....
просто така си е. правиш каквото искаш. той ще го оцени. споко.
пп. не го насилвай.

# 35
И аэ съм кажи ре4и на съштото положение-эа него няма домашни эадалжения эащото той иэкарва парите а аэ не и един вид аэ не върша никаква работа-това 4е готвиш 4истиш гледаш децата с единствената разлика 4е си играе с децата.А когато се скараме ме запла6ва с това 4е няма да оставя никакви пари.Казва 4е ни оби4а, newsm78 но аз понякога си мисля 4е не е така.Дори сега в момента сме скарани и го 4акам да се прибере от работа за да видим какво 6те правим-дали 6те можем да проведем един нормален разговор

# 36
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Разнообрази си ежедневието сама... води децата на куклени театри, сега почиват ...  на кина -  Излъчваха филмче за Франклин наскоро в мола до Хемус , концерти на детски хорове, предавания за деца и изложби на цветя, животни, картини, склуптури ... паркове, зоопаркове, градинки, магазини ... Прави това, което искаш, но заедно с тях ... ако може  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 917
нали знаеш приказката "кой каквото посее това ще пожъне"

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Прочетох всичко. Все едно аз съм го писала. Говорим промяна има за 2 дни, после пак. Явно няма как да се оправят нещата. Само, че при нас репликата е "Да не съм мечка да играя" - с децата става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт