Таткото работещ в друг град.

  • 598
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте, мили мами . Ето и моя настоящ проблем . Съпругът ми замина да работи в друг град за целият летен сезон. Малкият страшно много го обича и се притеснявам , че ще страда от раздялата с баща си . Моля ви посъветвайте ме как да направя нещата по лесни за сина си .

# 1
  • Мнения: 27 524
Тук е дург подфорум  Wink
Детето ти не е толкова голямо, че да разбира и преживява раздялата с баща си  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 71
Извинявам се нещо съм объркала . Незнам дали е малък , но аз мисля , че той ще почне да го търси.

# 3
  • Мнения: 5 622
А вие през целият сезон ли няма да го виждате? Защото ако се разделяте за целият сезон, детето може да забрави баща си, но е съвсем друго, ако на седмица/две примерно, се виждате, тогава не би имало проблем. Всъщност е по-добре, че детето е малко, защото ако наистина страда за баща си(ако беше по-голямо), щеше да е много по-трудно  Peace

# 4
  • Мнения: 71
Ами няма да го вижда близо три месеца

# 5
  • Мнения: 5 622
А защо става така? В смисъл кое ви спира да не се виждате?Ако работи в друг град, не друга държава, кде по-точно е проблемът да се виждате?И само на детето ли ще му липсва баща му?На теб, няма ли?

# 6
  • Мнения: 71
Той отиде да работи на Златни пясъци , а ние сме от Благоевград . На мен естествено страшно ще ми липсва.Ние ще отидем ,но през юли .

# 7
  • Мнения: 664
Детенцето е почти на две години, разбира се, че ще му липсва баща му...като гледам моето как се разтапя като се върне баща й.
Не знам какво да те посъветвам, аз не бих се навила на такава раздяла, дори и за по-малко пари да работи, но да сме заедно.

# 8
  • Мнения: 4 916
Във връзка с наблюденията ми върху деца на бащи по корабите мога да ти гарантирам, че детето няма да забрави баща си. Споко.

# 9
  • Мнения: 493
Моят съпруг го няма 50% от годината и мога да ти кажа,
че децата усещат липсата, но не страдат както големите хора.
Всичко е въпрос на нагласа от твоя страна, ако ти показваш слабостта и страданието,
то детето ще го усеща. Затова трябва да си силна.
А и със сигурност при нас е нямало  момент на забрава  Naughty

П.С. Тук е дург подфорум   Hug

# 10
  • Мнения: 1 027
Мога само да ти съчуствам  ooooh! Другия месец мъжа ми заминава за Англия да работи и то за много повече от три месеца  Cry Не се притеснявай, като минат пак ще сте си заедно, мисли така позитивно  Peace

# 11
  • Мнения: 71
Благодаря ви за подкрепата момичета

# 12
  • Мнения: 663
Споко  kika21 Hug,животът ни поставя на всякакви испитания.И това е, едно от тях ,за теб.Знам че,  ще го издържиш .
   А що се отнася до малкия ,Според мен , няма да усеща толкова липсата му .А пък ,нали и вие ще ходите на, Златни пясъци  newsm08

# 13
  • Мнения: 71
Споко  kika21 Hug,животът ни поставя на всякакви испитания.И това е, едно от тях ,за теб.Знам че,  ще го издържиш .
   А що се отнася до малкия ,Според мен , няма да усеща толкова липсата му .А пък ,нали и вие ще ходите на, Златни пясъци  newsm08
Винаги знаеш как се чувствам .Блягодаря ти . ОБИЧАМ ТЕ

# 14
  • София
  • Мнения: 1 654
Нашият тати работи в продължение почти на година на 300 км от нас. Пътуваше всеки уикенд, но при вас разстоянието е много повече Whistling

Общи условия

Активация на акаунт