Къде си държите дъските за гладене?

  • 6 129
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 263
Идеята от снимката е страхотна, гледах механизма в сайта на Икеа, мисля беше към 40 евро. Нашата дъска за съжаление е от масовите, държа я между хладилника и стената, сгъната. До скоро до спалнята, зад пердето, но децата я докопват лесно.

# 31
# 32
  • Мнения: 5 393
Моята е в спалнята и си стои разгъната-не, че гладя толкова често де...Детето се забавлява да я обикаля и да седи под нея Crazy

# 33
  • Мнения: 2 677
Зад вратата в спалнята, скрита от погледи.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
В спалнята си седи разгъната,а често и накичена с дрехи.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 793
Зад кростренажора.

# 36
  • Мнения: 3 211
в спалнята
подпряна на гардероба, до вратата

# 37
  • Мнения: 3 591
Скрита от погледа ми, да не би случайно да я видя, да се сетя колко имам да гладя  ooooh!
Зад кушетката, между нея и стената. Наврях я където трудно мога да я извадя, за да се обезкуражавам да го правя  Joy

# 38
  • Мнения: 8 999
В мокрото помещение, до пералнята. Но в новото жилище няма да имам такова стайче, затова ще трябва да й измисля някое хитро скривалище. Аз не гладя, много рядко по някоя риза на мъжа ми само, та затова тази вещ не ми е крайно необходима и не е наложително да ми е под ръка.

# 39
  • Мнения: 157
Моята е в спалнята винаги готова.Идеята от снимката не ми се вижда много удачна.Това е помещение в което се готви и е нормално тук там да има някое мазно петънце или нещо друго.А и винаги трябва да се съобразяваш когато готвиш да не гладиш и обратно .

# 40
  • Мнения: 1 449
И аз не одобрявам идеята  с  шкафа в кухнята! Peace Моята дъска е гардероба, оставих си специално място за нея, гладя където реша. Освен това степените на височина са много, а не само една, както в случая. Удобна и хубава дъска е най-доброто решение.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В гардеробната, удобно ми е , защото винаги е разпъната и за секудни се орпавям с гладенето

# 42
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не е задължително шкафа да е точно в кухнята, може да бъде във всяка стая.

# 43
Моята е опъната в спалнята за гости и ми е много удобна,защото по всяко време мога да си я ползвам без да ми се налага да я разпъвам.

# 44
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Разпъната и отрупана с пране за гладене в... трапезарията  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт