Нашето посещение в клиниката за бездетни!

  • 1 434
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Днес, в 9:50 аз и Финчо имахме запазено време (което съм чакала от 3 месеца) в клиниката за хормони и бездетни (бук. пр.)

Да ви кажа, много съм очарована от лекарките и сестрите които пък на свой ред бяха очаровани от нас.
Приеха ни с отворени ръце, не се стесняваха да ни питат за сексуалният ни живот, а и ние не се стеснявахме да им отговаряме. Аз лично изпитах голямо доверие и към двете жени които се въртяха и суетяха около мене.

Започнахме с малко интервю, като да ни опознаят, отговорихме на сума ти въпроси за нормалния и ненормалния ни живот и през цялото време подхвърляхме шеги и закачки един към друг (бе направо си флиртувахме ние двамката с Финчо  Stuck Out Tongue ), бе беше много весело, не беше въобще подтискащо или депресиращо... Мен ме беше направо страх да ида там, но в края на крайщата хич не беше лошо.

Та след интервюто, изхвърлиха Финчо на вън, а аз трябваше да се подложа на преглед... Гинекологичен ехограф на матката и на яйчниците. Помолих ги да ми покажат кое къде е, как е... Казаха ми, че имам много хубави яйчници, от което аз се възгордях до немай къде (подсмихвам се гордо дори и сега). Та вътре всичко е на ред, не се виждат никакви абнормалий... Видя се също че и няма пукнато нищо, нито е имало, нито ще има... та ми казаха да си пийна Дуфастона, пък като започна да кървя, да се обадя за ново време 3- 5 ден на цикъла за изследване на LH, FSH, TSH и пролактин... както и за фоликулен ехограф 12- 13 ден на цикъла... Та днес започвам наново с Дуфастончето...

А Финчо... влюбих се наново в това магаренце... Толкова хубаво ни беше да се разкарваме из Хелзинки, толкова хубаво ни напече слънцето, че май за финландските норми направо слънчасахме днес... Но пък и за първи път от доста време се почувствах много близка до него... Той май едвам сега загрява, че на мене ми има нещо...

Да ви кажа... Питаха ни дали искаме спермограма... аз направо НАСТОЯХ да направят такава... Та се прибрахме с едно бурканче (хихихихихи)... Когато ще ходя за кръвните тестове, ще нося и бурканчето... до сърцето си ще го сложа... че трябвало да е на температура не по малко от 37 градуса или малките плувци ще умрат...

Та такива работи станаха днес... Сиая направо от щастие и гордост... А Финчо отиде с брат си в бара (да не кажа кръчмата  Wink ), но нека ходи... заслужил си го е!

 Laughing

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Гери, да ти кажа-докато четях и се развълнувах много.
много е важно това, че с лекарите сте установили такава хубава връзка.
сега ги слушай какво ти казвати всичко ще е наред
а за другото-ей звучиш толкова добре. радвам се, че от ходенето до клиниката има толкова положителни неща. сега идвам в чата

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 728
Мама Фин,много се радвам за теб.Стискам палци и с малките плувци всичко да е наред и следващия път като идеш в клиниката да ти кажат че вече си готова за след девет месеца!

# 3
  • Мнения: 4 324
Simple Smile Страхотно, радвам се че вече си по-добре  Simple Smile
А това за клиниката и отношението към теб е невероятно. Ето колко малко е необходимо за да се отпуснем и да се чувстваме сигурни в техните ръце.

Успех ти пожелавам мила и много целувки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт