Хетероними

  • 6 742
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 937
…"Поднасят чая с остатъци от сън и лошо настроение" - Ф. Песоа

ДЕ ВАня,  де е Ваня?

Тя е чая, аз - лошото настроение.
Търси се счетоводител. В Пловдивско  Wink

# 31
  • Мнения: 1 416
Дона е второто ми "Аз" тук.

# 32
  • Мнения: 5 299
Едно от моите втори "аз" е Калин@,
Много си далече от Калинушка. МОже да ти се иска да ти е второ 'аз', ама в някой друг живот...

# 33
  • Мнения: 27 524
Франзела Калина

# 34
  • Мнения: 5 370
Mr. Green hahaha Вие ще ме убиете, ясно ми е, че познавате Калина лично и по-добре от мене-и какво? Аз да не съм тръгнала да се сравнявам с нея, изобщо схванахте ли за какво се говори тук? И какво се  предвид под "второ аз" newsm78 ooooh!

# 35
  • Мнения: 7 837
Даваш ли даваш Русе,
мома Калин@ за хетероним... Laughing

Такава насока май ще добие темата  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 533
Даваш ли даваш Русе,
мома Калин@ за хетероним... Laughing
Такава насока май ще добие темата  Simple Smile

 hahaha Ох, недейте така бре, затова съм невидима, да не си виждам името, и теми не пускам пак затова, вие ме разкостихте Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Едно от моите втори "аз" е Калин@, а напоследък все по-често-и Как'Сийка. Та , за да не ги цитирам чаршафено-напрао пропускам отговор там, дето те са писали. Party
Не са те Шани е. Според мен стила ви на исано е един и същ, но това е мое мнение

# 38
  • София
  • Мнения: 2 623
Като начин на мислене, интереси и изказване
Блонди и Дивиана са моите по-облагородени АЗ  Hug
Със забележката, че само аз така си мисля, а дали е
вярно друг да каже  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 370
Даваш ли даваш Русе,
мома Калин@ за хетероним... Laughing
Такава насока май ще добие темата  Simple Smile

 hahaha Ох, недейте така бре, затова съм невидима, да не си виждам името, и теми не пускам пак затова, вие ме разкостихте Laughing
Калинушка, аз ако наистина съм те обидила с това, че те смятам за хетероним-феднага се извинявам.
Кейси! Wink Peace

# 40
  • Мнения: 5 577
 Blush И аз забравих да се извиня на Ди, все пак..

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Blush И аз забравих да се извиня на Ди, все пак..
няма за какво Вержи днешния ден доказа, че сме си сестри по съдба с теб, а и щом мъжете ни правят едно и също   Shocked

# 42
  • Мнения: 4 585
Любознателна ме изпреварва.
Когато ми се ругаеше в една тема,
докато събирам думи, Мамица
ме изпревари. Шапка ти свалям Мамица

# 43
  • Мнения: 25 447
Уф, хайде да не обръщаме и тази тема в изброяване на дружките и симпатиите, а?  Peace
Много често се случва някой да е написал точно това, което си мисля, че и много по-добре формулирано. Радвам се на което - хем ми става драго, че се потвърждава мнението ми, хем ми спестяват писането.  Mr. Green (Няма да ги изброявам, пусто ЕГН, все ще пропусна някого...  Embarassed)
Нерядко се случва и човек, с когото по принцип мислим различно и определено не сме от една кръвна група, съвсем изненадващо да изрази точното ми мнение и чувства. Това много ме радва и ми напомня да не вкарвам хората в рамки.  Wink
А най ме радват тези, които защитават обратни на моята позиция мнения. И не само ги защитават, но и бляскаво ги обосновават! Ето на тези хора съм най-благодарна! Напомнят ми простички истини, които понякога забравям - че Вселената не се върти около пъпа ми, че Истината има много лица и т.н.... Благодаря им!    Hug
Затова съм пристрастена към форума - за разнообразния букет от мнения и възгледи, до които имам удоволствието да се докосна!    bouquet

# 44
  • Мнения: 5 577
Kако Сийо, недей прави лирични отклонения, кажи на кого се опреличаваш на младини?

Blush пусто, дано не се обидиш

Общи условия

Активация на акаунт