Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 228
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 221
   Моля Ви, някой беше пуснал едни сайтчета с БГ телевизии. Нещо ми се затриха, а сега ме мога да ги намеря в предната тема.
   Ако някой знае нещо, нека сподели.

   Съжалявам, че не мога да използвам емотиконите. Нещо става.

# 46
# 47
  • ES
  • Мнения: 2 172
Анетт, напиши ми, моля, бг саитовете, в които пазаруваш за бебето.

# 48
  • Мнения: 354
Здравейте мацки то след дъжд качулка ама да ви почерпя и в нашата темичка за именния ми ден beer2

clara със закъснение честита ви годишнина да сте живи и здрави и да се радвате на едно сладко бебче Heart Eyes

Аз от кога се каня за епилатор и все си викам че ще ме боли и не си купувам и си карам с бръсначката дамския жилет-венус.

alest ако е възможно пусни ми линка за разясненията за документите.За такива които са били само с резиденция а сега могат да вземат и с право на работа, ама как го обясних  Outta JointПонеже прочетох че сте го обсъдили а аз точно съм била в междучасие Joy и не съм разбрала.

# 49
  • Мнения: 63
Момичета, има ли ниско бюджетни самолетни компании, които да летят до Испания и по-точно до/около Валенсия?

# 50
  • Мнения: 811
Момичета, има ли ниско бюджетни самолетни компании, които да летят до Испания и по-точно до/около Валенсия?
За жалост НЯМА  Twisted Evil.Ей това ни е болката...Из цяла Европа напускаха за БГ,само от тук още се мотат.

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 10:18 от alest

# 51
  • Мнения: 811
Здравейте мацки то след дъжд качулка ама да ви почерпя и в нашата темичка за именния ми ден beer2



alest ако е възможно пусни ми линка за разясненията за документите.За такива които са били само с резиденция а сега могат да вземат и с право на работа, ама как го обясних  Outta JointПонеже прочетох че сте го обсъдили а аз точно съм била в междучасие Joy и не съм разбрала.

4естит имен ден на патерици   bouquet Да си здрава,щастлива и оби4ана   bouquet

За документите обсъждахме с Марица,трябва да изнамеря пак линка.Ина4е аз имах идеята да заковем на нашта първа страни4ка подобни линкове,ама никой нищо не каза и затова го оставих  Blush 4естно казано аз не съм много убедена ,4е става номера...т.е ,ако си бил само с бяла резиденция или не си имал до сега тархета,4е може да се работи  newsm78.Със сигурност знам за тези,които са имали поне едно разрешително за работа,4е взимат комунитария с право на работа според Реал Декрето 178/2003...

# 52
Здравейте аз съм Димана и от 13години живея в Испания в гр. Севиля иначе съм от Варна. Имаме три деца Мария Тереса на 8месеца Тринидад на 3 и Мария Лусия на 5    

# 53
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Добро утро моми4ета
Гери ето ти основния сайт http://marti-online.com/featured_adv/shops/
аз съм си избрала две фирми които ми допаднаха много, но все пак мен ме вълнуват малко по разли4ни неЩа а дрешките са им страхотни и мисля доста по евтини на мен поне ми допадат, в4ера бях в НМ наистина има някой интересни работи, но незнам ниЩо кои знае колко практи4но
относно идеята за сайтвете на първа страни4ка аз съм за  Peace, така няма да се налага да се връЩаме постоянно в сжтарите теми и да търсим Ще е много по лесно

# 54
  • Мнения: 811
Добро утро и от мен  Grinning
Анет,сега остава и идея да дадеш за кои сайтове да сложим  Wink newsm78.4е в главата ми е каша ,а и не знам кой какво го интересува и смята за важно.
Да ти кажа аз не съм се ровила в бг сайтове за бебешки нещица,но ми стига да погледна в ДаНет и виждам,4е е доста по евтино от тук.Да не говорим колко много неща има,които не съм ги виждала тук изобщо.

Диманна,добре дошла при нас   bouquetЩе видиш,4е ще ти хареса  Wink.Колкото пове4е време прекарваш във форума,толкова пове4е  Mr. Green.Браво на теб,3 де4ица   bouquet.Зна4и,освен Габи ,ве4е си имаме и друга многодетна майка героиня  Wink.На Габи са все мом4ета,твойте пък са само моми4ета  Grinning.То като тръъъъгне,спирка няма  Joy.Пробвайте пак за мом4е,а Габи да се захващат за моми4енце  Wink.

# 55
  • Мнения: 811
Здравейте аз съм Димана и от 13години живея в Испания в гр. Севиля иначе съм от Варна. Имаме три деца Мария Тереса на 8месеца Тринидад на 3 и Мария Лусия на 5    
Кога са родени моми4енцата ти,за да ви сложа в списъка?

# 56
  • Мнения: 811
Пак си мислех за Рали...  newsm78 Дали не е родила ве4е?
Ами асто?Тя пък не е писала от време оно  Mr. Green Joy.Тя май се е сдобила с бебе ве4е,нали беше за на4алото на май,ако не ме лъже паметта  newsm78

# 57
  • Мнения: 200
Привет мами, леле вие не спирате да пишете #Crazy не мога да ви изчета Joy Joy
Ние тия дни бяхме на разходка до Торевиеха на гости на приятели. Да ви кажа честно много съм разочарована от самата Торевиеха. Нещо не ми хареса. Не е това което очаквах. Остана ни срещата със стари приятели Hug
Цитат
[/Здравейте мацки то след дъжд качулка ама да ви почерпя и в нашата темичка за именния ми ден



alest ако е възможно пусни ми линка за разясненията за документите.За такива които са били само с резиденция а сега могат да вземат и с право на работа, ама как го обясних  Понеже прочетох че сте го обсъдили а аз точно съм била в междучасие  и не съм разбрала.

quote]
Цитат
4естно казано аз не съм много убедена ,4е става номера...т.е ,ако си бил само с бяла резиденция или не си имал до сега тархета,4е може да се работи  .Със сигурност знам за тези,които са имали поне едно разрешително за работа,4е взимат комунитария с право на работа според Реал Декрето 178/2003...

Аз съм така с резиденция без право на работа и сега ми дадоха Съртификадо с право на работа.

 Леле пак се провали моето писане, излизам мацки.
Поздрави!!!

# 58
Mariq Teresa e rodena na 26awgust 2006 Trinidad e rodena na 17 mai 2004 a Mariq Lusiiq na 19Juni 2002

# 59
  • Мнения: 1 818
Диманна,добре дошла при нас   bouquetЩе видиш,4е ще ти хареса  Wink.Колкото пове4е време прекарваш във форума,толкова пове4е  Mr. Green.Браво на теб,3 де4ица   bouquet.Зна4и,освен Габи ,ве4е си имаме и друга многодетна майка героиня  Wink.На Габи са все мом4ета,твойте пък са само моми4ета  Grinning.То като тръъъъгне,спирка няма  Joy.Пробвайте пак за мом4е,а Габи да се захващат за моми4енце  Wink.[/color]
Диманна,добре дошла и от мен Hug Hug HugРадвам се,че и ти като мен си с три дечица.Дано зарибим момичетата тук за повече бебета Grinning
alest,на мен вече ми е късно...ако бях по-млада...щях да родя още едно...толкова обичам бебешоци Heart Eyes
Дунда,да си жива и здрава и с радост да си носиш името!  bouquet
Mariposa,и на мен Торревиеха не ми харесва.
А къде е Хулиганче...да не би...като се появи да ни се похвали с нещо,а....

Общи условия

Активация на акаунт