Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 224
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 098
Вклю4вам се само за да напиша,4е закона е следният:
http://extranjeros.mtas.es/es/general/RD240rumanosbulgarosMODIFICADO.pdf
Страница 4.То4ка А е за тези,които нямат никакви документи към 01.01.2007
То4ка Б е за тези,които са били с разрешително за пребиваване в Испания и с пове4е от 1 година престой в страната.Те Ще полу4ат разрешително за работа за 4ужда сметка.
Днес бях при адвокат заради брат ми,питах го и за тези поправки в закона,ако слу4айно съм направила някаква грешка при превода.Такава грешка няма оба4е. Grinning
Така,4е 4етете закона и си търсете правата и си отстоявайте това,което закона ви разреши.Даром никой няма да ви поднесе в естранхерията информация или пък тархетка.

# 76
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
именно но става по обЩоприетия ред, без да се изисква сертификадото от инем, не става просто служебно
записване на 4ас оферта за работа и вси4ките му бумаЩини ooooh!

# 77
  • Мнения: 409
Добре до6ла на новата маика героиня Hug.За прането ползвах Ариел те4ния,и омекотител Лено,но виж вав Меркадоната прдават спецялно за бебета те4ен сапун при перилните препарати.Да 4истя 4е малкото звер4е спи целувки на вси4ки Hug

# 78
  • Мнения: 1 128
Момичета,може ли някоя да ми каже тази рисунка,която Алест е сложила на 1 страница на темата на детето с кучето,който са на карбалката от кой анимаций са.Избрах си ги за детската стая,даже вече са ми изпратили проекта и започват в понеделник,но искам повече инфо.Мерсаж.
Ето показвам ви проекта.Дървото не ми харесва.Бях си го поръчала,но не е намерила дърво от същите анимаций и гледам е лепнала някакво друго,което обаче аз няма да искам.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129375

Но пък на какво ще се люшка момиченцето newsm78.Остатъка от стените ще е в синйо и долу зелена трева.Над леглото ще има облаче с още една детска фигурка,някоя от тези.Чудим се да боядисваме ли и тавана с по светло синйо и облаци или не.Кажете си мнението как ви се струва и дали да променяме нещо newsm78.Ако не ви харесва,моля не си мълчете Mr. Green

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 23:53 от friki

# 79
  • Мнения: 811
Момичета,може ли някоя да ми каже тази рисунка,която Алест е сложила на 1 страница на темата на детето с кучето,който са на карбалката от кой анимаций са.Избрах си ги за детската стая,даже вече са ми изпратили проекта и започват в понеделник,но искам повече инфо.Мерсаж.
  :  Rolling Eyes  Ти пък сега...въпрос с повишена трудност  newsm78 Mr. Green.Те от този род са доста,кликни върху нея и ще видиш колко много са  Wink.

Моми4ета,много се радвам за тези,които са били с бяла резиденциа до сега и от сега нанатък ще са с право на работа.Признавам си,4е не го знаех това,а тооолкова бях из4ела.
Аз пък да ви кажа,днес и на Вес по скайпа го казах  Mr. Green.
Нали се бях ядосала много на тези,4е ми объркаха така разрешителното.4естно казно си мислех,4е онези от естранхериата наро4но да ме прецакали  Twisted Evil.И аз взех,4е написах един имейл да дефенсор дел пуебло еспаниол  Mr. Green.Прика4их и документи ,нагледно го направих  Mr. Green.И в4ера за мое огромно у4удване ми пристигна писмо по обикн.поща,4е кехата ми е приета и в процес на разглеждане  newsm44.Много ме зарадва факта,4е са реагирали бързо до тук.Той въпросът с тархетата ми се оправи,ама ще ги оставя малко да ги стреснат в естранхериата  Mr. Green.Откога се каня само да му пиша на този дефенсор,даже бях решила на този в Страсбург направо да пиша.Ама викам си,айде първо на испанския му колега  Wink да се опла4а.Който иска ще му дам линк и ако му се наложи да пише   Grinning

# 80
  • Мнения: 1 128
Оф,ще ме извините ,че съм малко едно си баба знае,едно си баба бае,но съм на тази вълна сега Mr. Green.Забравих да кажа,че не може да се оцени много добре от такава малка снимка Wink

# 81
  • ES
  • Мнения: 2 172
Алест, разкажи повече за този дефенсор. Какво стана с работата?

Гоя, заслугата за линковете за online ТВ е на Вес.

Фрики, нямам идея за тези рисунки. Добре сте го измислили с декорацията.

# 82
  • Мнения: 221
   Вес и на теб много благодарско omm

    А някой знае ли дали тези нови разрешения за работа се отнасят и за такива, които не са имали досега никаква резиденция? И 3 години пребиваване. Thinking

# 83
  • Мнения: 811
Гери,ето това е сайта.
https://www.defensordelpueblo.es/index.asp
Попълваш си данните,после си пишеш кехата и я еста  Wink.Засега това съм направила,ще видим по натам как ще се развият събитията  Wink,ще ви уведомявам.Но може 4овек да се опла4е от вси4ко.
Ина4е за работата...ами скапах се,много работа ,а не о4аквах 4ак така да е и то сряда ве4ер.Ще ходя само във вторник и сряда,засега.Добре ми идва,бях отвикнала да работя  Mr. Green.Не е никак сложно,а аз много се бях спекла.

# 84
  • Мнения: 200
Вклю4вам се само за да напиша,4е закона е следният:
http://extranjeros.mtas.es/es/general/RD240rumanosbulgarosMODIFICADO.pdf
Страница 4.То4ка А е за тези,които нямат никакви документи към 01.01.2007
То4ка Б е за тези,които са били с разрешително за пребиваване в Испания и с пове4е от 1 година престой в страната.Те Ще полу4ат разрешително за работа за 4ужда сметка.
Днес бях при адвокат заради брат ми,питах го и за тези поправки в закона,ако слу4айно съм направила някаква грешка при превода.Такава грешка няма оба4е. Grinning
Така,4е 4етете закона и си търсете правата и си отстоявайте това,което закона ви разреши.Даром никой няма да ви поднесе в естранхерията информация или пък тархетка.
именно но става по обЩоприетия ред, без да се изисква сертификадото от инем, не става просто служебно
записване на 4ас оферта за работа и вси4ките му бумаЩини ooooh!

Е  тогава аз трябва да съм щастливка, че не съм минала по общоприетия ред newsm44
Пък днес на моя адрес получих съртификадото на снаха ми, а тя даде отпечатъци преди 2 седмици и сега какво да ходи и за трахета ли?? Човек  не знае какво да прави с тези.
Да ви питам, на нас старите трахети ни стоят не ни ги поискаха, а в Мадрид чух ,че ги вземат. Сега и те да са ни дерт??

Фрики чудесна е темата,  точно това дърво имам чувство, че ще изплаши някое дете. С този нос и очи, ако може без тях. И в облачетата малко синичко по истински да са. Така на мен ми изглежда ти решаваш.

# 85
  • Мнения: 811
Фрики,зна4и това са два варианта,така ли? И вие да си изберете единия?На мен ми харесва този с де4ицата...и дървото ми харесва,не е страшно.Хубава ще стане стаята  Peace.

# 86
  • Мнения: 200
       А някой знае ли дали тези нови разрешения за работа се отнасят и за такива, които не са имали досега никаква резиденция? И 3 години пребиваване. Thinking
Снаха ми днес получи съртификадо без право на работа т.е това е първа резиденция за нея, а мъж и има такава с право на работа. Върви ги разбери нали са фамилия!!

Ина4е за работата...ами скапах се,много работа ,а не о4аквах 4ак така да е и то сряда ве4ер.Ще ходя само във вторник и сряда,засега.Добре ми идва,бях отвикнала да работя  Mr. Green.Не е никак сложно,а аз много се бях спекла.[/color]
Леле, каква ли картинка ще съм и аз  не съм работила отдавна:sick:

# 87
  • Мнения: 63
Момичета, а има ли някакви други евтини варианти за летене до Валенсия или до някой съседен град?

# 88
  • Мнения: 3 098
Цитат на: mariposa link=topic=186918.msg3854372#msg3854372 date=117823122[/quote
Снаха ми днес получи съртификадо без право на работа т.е това е първа резиденция за нея, а мъж и има такава с право на работа. Върви ги разбери нали са фамилия!!


В слу4ай 4е снаха ти за пръв път се легализира,т.е.1.01.2007 я заварва"нелегална",то би следвало да й се издаде сертификат като гражданин на страна 4ленка в ЕС и може да работи пор куента пропиа.СамоиздържаЩа се или като аутономо.
Дариа,ти от България до Валенсия ли питаш как да летиш.Ако е така от София можеш да си купиш билети,но те няма да са на БГЕЪР,а на друга компания и правят смени или в Германия или в Милано.За цени незнам.Не съм летяла до Валенсия,винаги съм кацала в Мадрид.
Алест,зна4и работиш ве4е. PeaceНе се притеснявай,скоро Ще влезнеш в ритъм.Пък и ние майките не можем да кажем,4е сме безработни,тъй като работим с децата 24 4аса,нали така? Wink

# 89
  • Мнения: 63
Дариа,ти от България до Валенсия ли питаш как да летиш.Ако е така от София можеш да си купиш билети,но те няма да са на БГЕЪР,а на друга компания и правят смени или в Германия или в Милано.За цени незнам.Не съм летяла до Валенсия,винаги съм кацала в Мадрид.
Да, София-Валенсия.

Общи условия

Активация на акаунт