Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 227
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 221
  Daria_B май трябва да се разровиш из сайтовете дето бяха пуснали по този въпрос предната темичка. Има и по-евтини варианти, но много зависи от датите на тръгване и връщане. 

# 91
  • ES
  • Мнения: 2 172
http://www.alitalia.com/es_es/?no

Заповядай Дария, Алиталия пътува с тази дестинация, има смяна на Рим или Милано.

# 92
  • Мнения: 63
Благодаря, момичета! Ще прегледам и предната тема   bouquet

# 93
  • Мнения: 1 818
Добро ви утро!Кво слънчице има днес...а вчера такъв дъжд се изля...едни светкавици...едни чудесии...

Да ви поздравя с една песничка...моят Давид я слуша по 300 пъти на ден...дори се е научил сам да я връща...
http://www.youtube.com/watch?v=d4FM2_t3ALo

Давид тези дни е особен...не се храни,не играе...плаче много...оня ден го взех от училище одран под окото...играе ли ...каза учителката.Не съм се карала,защото знам че се случват такива работи,но детето го е изживяло явно...вчера не го заведох...и днес няма да го водя...да се поуспокои малко.

фрики,харесва ми идеята за стаята...особено това с тавана с облачета.Аз бих нарисувала нещо по-стилизирано.Имам много идеи,но трябва да имаме първо собствено жилище.В един каталог за детски стаи...тъкмо го разглеждам,има интересни предложения...сега ще сканирам нещо по-за момченца...

Ох,съвсем се обърках с тези документи...в понеделник ще видим ние какво ще направим.

Отиваме в парка...после пак ще се включа

# 94
  • Мнения: 811
Дариа,ти от България до Валенсия ли питаш как да летиш.Ако е така от София можеш да си купиш билети,но те няма да са на БГЕЪР,а на друга компания и правят смени или в Германия или в Милано.За цени незнам.Не съм летяла до Валенсия,винаги съм кацала в Мадрид.
Да, София-Валенсия.
Има да,както са казали на Алиталия,а също и на Луфтханза.Но са по скъпи билетите от тези на Бг еър.

Габи,така ми стана жал за Давид  Sad.Как така си играели  #Cussing out.Те защо ги оставят така да си"играят",къде блеят.И още пове4е,ако знаят,4е той е по специален...Нагушкай го от мен  Hug.
Ако се е променил,разследвай защо,питай в градината какво правят..
Приятна разходка.
И ние ще поизлезем след малко.И тук в4ера валя и ми е голям кеф,защото под нас цял ден монтираха една огромна сцена.Бог знае какво щеше да е цяла нощ,пак нямаше да се наспим.Някакви фиести са тук при нас и ще продължат две седмици,концерти,театри,меркадийо и тем подобни.Всяка година е това и все едно и също,как не им писна #Cussing out,щото на мене да  Mr. Green.За първи май ,както ви казах,бяха монтирали едни скари и бидони с бира.И сцената с музиката не липсваше.Ние вкъщи си комуникираме със знаци и бележки  Mr. Green,толкова е силна.
По едно време ,то4но изкъпахме детето и го приготвям за лягане,22 4аса беше...мъжа ми като по4на да хлен4и ,4е искал сандви4 от тези долу.Помислих си ,4е се майтапи този 4овек,ама не та не...И слязох,ве4е не даваха,хората си седеха по  масите/щото цялата пласа беше в маси и столове/...добре,4е видях една съседка,та тя ме "уреди" с един бокадийо. Mr. Green
Мислехме си...избори идват....нашия кмет знае как да зариби хората.Такива събития са постоянни и през цялата година.И как няма да гласуват хората за него,те циганите в Бг за едно кебап4е и гласуват и вяра сменят  #Cussing out.И така нашия е кмет ве4е 20 години,и явно до живот.Ние ,оба4е няма да гласуваме за него  Mr. Green Mr. Green.Много толерира шума по лас фаяс и хаоса по фиести.
Как е при вас?Имате ли си такива фиестас локалес ?
На 15 август е фиестата на мунисипиото и освен вси4ко,се канят все певци и групи "от класа' Mr. Green.От как сме тука са идвали Ла ореха де ван Гог,Алекс Убаго,4еноа,миналата година беше Сорая от ОТ и др.Ама ние сме на "далавера"  Mr. Green ,ка4ваме се на покрива и си гледаме гратис,щото и билети има и не са евтини  Wink Mr. Green.

# 95
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здрасти и от мен!   bouquet

Фрики, на мен ми харесва повече дечицата с дървото. Ако му се махнат очите и усмивката, ще е по-прилично, че сега малко като в къщата на ужасите изглежда  newsm78 Но пък кокошарника въобще не ми харесва, не намирам нищо детско  Crossing Arms Виж и ето ТУК, има интересни неща. Виж ТУК също, в тази страница са разпределени по теми. Дано си харесаш нещо  Peace

Габи  Hug. Дано малкия бонбон се успокои! Той явно е по-чувствителен, и неща, които не правят впечатление на повечето деца, той ги изживява вътрешно. Confused

Алест, и при нас е лудница, особено септември месец  Sick, когато е празника на града. Започва се в неделя, и свършва следващата неделя. То не е викове, крясъци, алкохол и .... връщане на преработен алкохол  Mr. Green където сварят... улиците чак лепят след това Sick #Cussing out.... мръсотия, боклуци.. пеня до пеня, кориди всеки ден, пускат биковете да бягат по улицата 2 пъти на ден. Има панаир, пазар и какво ли още не. Цигания. И нищо не е в състояние да ги убеди, че има хора които искат да спят, шумотевицата в най-добрия случай е до 4-5 сутринта.  Crossing Arms Изсипва се сума ти народ от съседните градове и е едно пиене, пеене, падане.. не ти е работа.  ooooh! Ох, не ми се мисли  Tired

# 96
  • Мнения: 1 128
Алес,Вес,Испнания е втората държава в света по emision de ruidos,само японците ги пререждат Mr. Green
Габи,мерси за песничката,много е лъчезарна Mr. Green.Чудя се не я ли използваха и за някаква реклама newsm78
Мерси ви за коментарите по нашата стая Hug.Спрели сме се на първия вариант,но без дървото(или поне друго да е).Това го избирахме след мноооооооого търсене и гледане.Искаме детето да се чувства като в парк,а и тоновете да не са мноооого ярки(нали стаята му е за почивка).Затова избягахме от всичко на Дисни,а каталога на мацката която ще го прави е огромен.Ето част от него  http://www.muralesmaravillosos.es/enlaces893361.html

# 97
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ние пък сме града без фиести когато на всякъде е фиеста при нас се работи нали е туристи4ески град 4е има пове4е чужденци отколкото испанци и си нямаме фиести, но за сметка на това чужденците викат и крещят всеки ден и се напиват всеки ден дори и през деня трябва да внимаваш как караш защото все Ще има някои пиян англи4анин или холандец да се прави на регулиров4ик и да пее разни техни песни4ки
какво да ви кажа
а сигурно сте гледали но4е де импакто, ами картината е все от Бенидорм ако искаш ве4ер да се разходиш по плажа много трудно защото все Ще секнеш някои
не знам много ми е трудно да живея в този град ако може да се наре4е град (за мен е курортно селище), ве4е съм 5 месец тук и не мога и не мога да свикна искам си големия град тук е хубаво но само за по4ивка не е и за постоянно
и  избор с работа нямаш кой знае какъв хотел заведение строителство а да и инмобилиарии не говоря за лимпиеси и гледане на възрастни тук това изобилства
но с това списъка се из4ерпва
единственото е 4е няма дискриминация те испанците по малко от 4чужденците, но пък няма и никакъв избор за нищо, един корте инглес нямаме и един нормален търговски център няма, дето се вика освен от карефур нямам много голям избор за бебешките стоки, а за магазин за коли4ки да не говорим просто си нямаме такъв, или поне двата които ми казаха са ве4е затворени, инъ4е бутици колкото си Щеш, но как ли не бих взела да купувам на бебо бутикови ритънки
абе кой каквото Ще да казва тук си е за пенсионери не и за млади хора не става  Naughty

# 98
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
friki много добре сте го измислили по топли тонове да не натоварват детето, а идеята за обла4етата мио хареса много забавна е моята стая беше направяна с обла4ета и звезди4ки които светеха като се угаси в стаяата действаше ми много одбре не се 4увствах сама и не ме беше страх заспивах бързо поне такива спомени имам

# 99
  • Мнения: 3 098
Здравейте моми4ета. Flutter
gaby,много ми стана кофти като про4етох за детето ти. TiredЛошото е,4е вси4ки деца минават през един такъв период май.
Говори му много,с у4ителката говори първо,ако не се променят неЩата,направо иди при директорката.
Моята принцеса имаше един такъв период,след по4ти половин година ходене на градина,беше се обградила само с буйни де4ица.Беше нау4ила Марк,с който по това време бяха дупе и гаЩи и на_лудите в групата  Mr. Green на някои български думи.Марк естествено ги употребяваше и то на място и то4но тогава майка му по4на да ми мрънка,4е те държали той да говори валенсиано,даже кастеяно не искали да 4уват вкъЩи,камо ли да знае български. Shocked
И запо4наха проблемите на Ани с Марк.Биеха се много,а тя беше много объркана и не знаеше какво става.Как да обясниш на 3 годишно дете,4е майката на нейно приятел4е го надъхва среЩу нея,заЩото тя го у4и на неЩо ново??? ooooh!И така доста време ходи с нежелание,докато един ден явно Марк не е могъл да надвие по никакъв на4ин,та й одрал по такъв жесток на4ин окото,4е после 1 седмица го лекуваме,добре 4е нямаше последствия.
След това аз така се развилнях и при у4ителката и при директорката,4е да видиш колко бързо привикаха майката и после ми се извиняваха и ле4ението поеха и какво ли не.
Така е,просто винаги трябва да сме наЩрек,а когато стане неЩо с децата боли много. Confused
ANETT,то4но това предаване гледах и аз за плажа на Бенидорм и се смях много с тяхните изпълнения.Ама как само ги бяха снимали... hahaha
friki,хубави анимации сте си избрали.Стаята Ще стане много хубава. Party
alest,какви са тия 4удесии при вас бе жена?Рита Барбера ли ги организира?При нас е спокойно засега,имаме оба4е зари по4ти всяка ве4ер.СреЩу тях не протестирам,заЩото са много красиви. Hug

# 100
  • Мнения: 811
  Фрики,това ми хареса много.Мене това ще ме успокои  Mr. Green.Ще има да се излежааааавам...
 

Весе,в първия момент ,като запо4нах да 4ета за фиестата и си помислих,4е за Швейцария става въпрос  Mr. Green.За главата се хванах и си викам...Малеее,зна4и навсякъде е така ,спасение няма  Mr. Green.После си викам какви кориди,какво драйфане по улиците...това само тука може да е  hahaha hahaha.
Като дойдат такива дни си лисля,4е само 4ужденците работим в тая държава  #Cussing out.Как ,ако работиш ,ще се моташ по улиците до сутринта  Confused Twisted Evil.

Фрики,и аз така го знам за шума...4е "сме" след японците  Twisted Evil.

# 101
  • Мнения: 811
alest,какви са тия 4удесии при вас бе жена?Рита Барбера ли ги организира?При нас е спокойно засега,имаме оба4е зари по4ти всяка ве4ер.СреЩу тях не протестирам,заЩото са много красиви. Hug

Аааа,ние нали сме си отделно мунисипио  Mr. Green,имаме си друг кмет и то 4ервен.От къде ги вади тия пари за тия щуротии се 4удим  newsm78.По съседните села е егати и мизерията,а тоя ми го ударил на културен живот и разхищения  #Cussing out.Поне съм щастлива,4е направиха страхотна детска площадка,с онзи мекия под,ама много мек.с голям кеф водя сега малката да се у4им да ходим.Ама едно дърво да не боднат тия...като напе4е сланцето 4ерната настила и не се седи.Ще взема едно оплакване да направя в общината да сложат толдос  Mr. Green.Щото вси4ки майки протестират там ,докато сме с децата,ама никоя няма да седне да напише два реда,да се опла4е.Ще взема една подписка да направя  Mr. Green Mr. Green.

# 102
  • Мнения: 3 098
Тъй,тъй,верно е.Много празници,никой не работи.Зна4и нашата финка я боядисват.От някъде края на април ей така са я изоставили,но обреро,ни пукал идва. ThinkingПитам аз един комшия майтап4ия"абе комшо,кво стана къде се затриха тия"Пък той ми казва"еми така е семана санта,сан мигел,сан хуан,1 май,6 май,после лятна ваканция,коледна ваканция"... Joy
И Щото дойдоха да ми кажат 4е трябвало да си сваля сателита,Щото виждаш ли,пре4и ни,ние Ще работим сега и на твоето място,аз като 4овек я отка4их.Оба4е една седмица като така и не стигнаха до нашия апартамент,мъжа ми си я върна на мястото.И комшията ми казва"гледам пак си я зака4ила,явно казва,4акаш ве4е да ти хлопнат на прозореца някой ден,та да си сигурна,4е Ще работят" Laughing

# 103
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
[Весе,в първия момент ,като запо4нах да 4ета за фиестата и си помислих,4е за Швейцария става въпрос  Mr. Green.За главата се хванах и си викам...Малеее,зна4и навсякъде е така ,спасение няма  Mr. Green.После си викам какви кориди,какво драйфане по улиците...това само тука може да е  hahaha hahaha.

 hahaha  hahaha Ама то и тук е така, но не в такива размери и не толкова шумно. Драйфат си на поразия - преди няколко дни на автобусната спирка точно, някой такава "пица" беше направил, че ...  Sick   Sick Явно някой по-гнуслив се беше обадил, и дойдоха да я измият  hahaha Иначе, като има празник, предупреждават, отклоняват движението, и си спазват часа. Това, че някой празнува, тук не значи, че никой не трябва да спи и работи. Миналата неделя закриваха нещо, което се е провеждало докато ни нямаше, и беше супер. Една процесия с много коли, каруци, ама супер направени, на различни държави, музика дъни от всяка кола, горе накачулени 100 човека и хвърлят конфети с цели шепи  Joy. Най ме грабна бразилската кола! Ей, все едно бях в Рио де Жанейро, а не в Лозана  Mr. Green Едни ми ти знойни бразилки, супер тела, само по прозрачни трика с много пайети по стратегическите места hahaha, тресат стегнати дупета... ей, напълнихме очите. И не само ние де,  Laughing всичко живо зяпаше и здраво денс по улиците. Нямаше къде да се стъпи, асфалта беше покрит с конфети, хлапетата мъкнеха цели чували и бащите им ги качили на раменете си, и хлапетата хвърлят, ли хвърлят  Mr. Green, едва си изчистих косата после #Cussing out. А мъжа ми накрая отсече: циганска му работа  Crossing Arms hahaha. Той нали преди да отидат в Испания, е живял 5 години в Куба, та се е нагледал на такива истории, и не му правят впечатление много-много.  Mr. Green

# 104
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет моми4ета
..малко неадекватно вклю4ване правя ..ама като не съм ви 4ела 100 години Simple Smile
 само исках да кажа 4е съм жива и здрава Simple Smile -за които се е затъжил и ми беше гръмнал  компютъра ..4е докато сменя захранването .. мина седмица . моя проблем продължава да си бъде проблем .. лекаря каза 4е щом съм си била направила 2 теста - със сигурност не съм бременна и  ми даде ден за кръв и орина ..ама 4ак на 9ти ..като се увери напълно ще ме праща по гинеколози ..а аз ве4е по4нах да се 4удя дали да не отида на платен лекар .
 4ерпя ви днес .сега готвим и приготвяме ... баща ми има  РД

Общи условия

Активация на акаунт