Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 172
  • 293
  •   1
Отговори
# 105
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хулиганче, честит рожден ден на татито ти!   bouquet Да е жив и здрав и да си се радвате взаимно още дълги години!
А за лекаря - ако можеш да издържиш до 9... аз не бих могла, честно  newsm78, това си е огромно напрежение Crossing Arms

# 106
  • Мнения: 3 098
Хулиган4е,4естито на баЩа ти.  bouquetДа ти е жив и здрав!
За лекаря,не вярвам един обЩопрактикуваЩ лекар да разбере дали имаш проблем в тая област.За държавните им болници,знаеш аз съм много отрицателно настроена към тях,след вси4ко слу4ило ни се.Незнам аз за подобен на твоя проблем ходих в 4астни клиники и в две държавни болници,но никой не ми помогна,оЩе по_лошото е,4е слагаха грешни диагнози.И най_големия куриоз е,4е Ла Фе им се слави като най_добрата в тая сфера,а там направиха най_големите гафове.
Няма ли да си ходите до България?Или пък поне да имаш някой лекар на който имаш доверие,та да му пратиш изследвания,екографии? newsm78
Аз миналата неделя ходих в "урхенсиите",заЩото имах непоносими болки в ухото.Оня ми каза,4е ме боляло от мускула... Shocked hahaha Кой ли мускул се намира тъдява?Незнам,друга анатомия съм у4ила аз. Twisted EvilТа днес ве4е ходих при ли4ната и ми изписа антибиотици,заЩото съм имала отит. Rolling Eyes

# 107
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
хулиган4е аз на твое място не бох 4акала, имам опит то4но с ла фе кудето след две посеЩения в рамките на три със супер кръвоизлив хората ми казаха 4е съм се притеснявала изли4но и 4е ми нямало ниЩо да съм се успокояла, се прибрах в Бг и веднага ме оперираха без малко да има супер сериозни последици
но незнам при теб може да не е ниЩо
а и нали съм ви казвала 4е на мен два теста ми бяха отрицателни и гинеколога ми в последния момент видя 4е съм бременна
докато не си направиш изследвания и не те види гинеколог ниЩо не се знае

# 108
  • Мнения: 1 246
Здравейте момичета,много пишете не мога да ви изчета....
За фиестите,точно сега е местната фира де примавера,та лудницата утре ще е пълна.Дано вали да няма музика и викове до сутринта по улиците.
За документите,момичета,аз се отказвам вече да чета,днес бяхме в екстранхерията,питаме за новият закон,служителят ни каза,да си чакаме писмата.Какви писма питаме,по новият закон няма писма,обесняваме какво сме прочели в самият закон,ааааа не е така,чакайте писмата.
Нищо не разбирам,писна ми вече,и да става каквото ще.
Моя позната с право на работа,така чакала писмото си ,не идва отива, пита-има отказ,и тя се чуди,какъв е този отказ,та тя е с документи с право на работа от 3 години!
Фрики,ей тази рисунка с рибките,дето Алест я хареса и на мен най-ми допада!
Хулиганче[/b,да ти е жив и здрав таткото! Дано всичко е наред с изследванията!
Габи,да се оправя момченцето ти,какво ли става в малката му главичка!

Това от мен,на бързо!

# 109
  • Мнения: 3 098
Оооbari,ти се появи. HugКак е Али?
Вес,искам да те питам(от другата тема ми дойде наум) как и къде мога да заявя тук в Испания,4е не желая да бъдем донори на органи?

# 110
  • Мнения: 811
Хулиган4е,4естит рожден ден на баща ти.Пожелавам му здраве и много,много щастие   bouquet.
Стискам ти палци за изследванията,да не е нищо сериозно  Praynig Praynig.И ако можеш ,отиди на платен доктор за твое успокоение.Не 4е 9ти е толкова дале4е,но няма да си спокойна.


За фиестите,точно сега е местната фира де примавера,та лудницата утре ще е пълна.Дано вали да няма музика и викове до сутринта по улиците.


Ох,и ние се надяваме да се изсипе един хубав дъжд,4е са монтирали една огрооомна сцена и се питам какво ли ни 4ака,ако не завали.от в4ера я монтират  Twisted Evil.Тъкмо се беше заобла4ило,ама май ще се разминем с дъжда  Sad.Пак няма да се спи.
Зна4и сме на едно мнение за декорацията  Wink.Хубава е то4но тази,но и тази ,която са си избрали Фрики,също  Peace
quote author=bari link=topic=186918.msg3862648#msg3862648 date=1178296856]

Моя позната с право на работа,така чакала писмото си ,не идва отива, пита-има отказ,и тя се чуди,какъв е този отказ,та тя е с документи с право на работа от 3 години!



[/quote]
 Shocked Shocked Е тва е ве4е върха  #Cussing out.Да се разправя твойта позната,да не оставя нещата така.Да отиде първо да остави едно рекурсо в естранхериата,после може и жалба в съда да направи.

# 111
  • Мнения: 3 098

Ох,и ние се надяваме да се изсипе един хубав дъжд,4е са монтирали една огрооомна сцена и се питам какво ли
Аз ей за това бях супер Щастлива,4е тази година си бях в България по време на фаяс-ите. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 811
Вес,искам да те питам(от другата тема ми дойде наум) как и къде мога да заявя тук в Испания,4е не желая да бъдем донори на органи?

Не съм Вес,ама да си кажа  Wink Wink
Ами шом не сме заявили,4е искаме да сме,зна4и не ни водят като такива  Rolling Eyes.Поне така трябва да е.Бях изнамерила закона за донорството,покрай слу4ая с двете бг мом4ета с липсващите органи,ама сега не се сещам къде  да го търся.Ако намеря ,ще ти пусна линк  Peace newsm78

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 21:29 от alest

# 113
  • Мнения: 3 098
A по телевизията казаха обратното,4е всеки е донор.
Испания била след Франция по брой трансплантации.
Не ми се мисли какво озна4ава това.

# 114
  • Мнения: 811
A по телевизията казаха обратното,4е всеки е донор.


Shocked Не думай.
Ина4е,да гледах ги и аз по тв как се хвалеха.Даже дали и не казаха,4е са на първо място...то и второто е стресиращо.Плаша се направо.

# 115
  • Мнения: 1 246
Марица,Алисия е на въртележките,баща й не може да я прибере.Толкова е изморена,но реве,искала още да се люля,само това май е хубавото на фиестите.Радват се децата.Боледувахме дружно,упорита кашлица,добре сме сега.
Алест,за кичурите и изрусяването,и двете искат много поддръжка,после тръдно семинава към по-тъмен цвят.2 години и нещо съм с кичури,2 цвята меден и рус-бял,не жълт.Така изглежда по-естествено някак си.Последно избрах цвят на мед,обаче отдолу ми избиха пак кичурите-русите.Така,че добре мисли за тези кичури!
Хайде,изчезвам.

# 116
  • ES
  • Мнения: 2 172
Да, Алест, така казаха, ако изрично не уведомиш, че не искаш органите да ти се взимат за донорство, ти ги взимат. Ама къде и кой трябва да уведомиш?

# 117
  • Мнения: 221

Аз миналата неделя ходих в "урхенсиите",заЩото имах непоносими болки в ухото.Оня ми каза,4е ме боляло от мускула... Shocked hahaha Кой ли мускул се намира тъдява?Незнам,друга анатомия съм у4ила аз. Twisted EvilТа днес ве4е ходих при ли4ната и ми изписа антибиотици,заЩото съм имала отит. Rolling Eyes

   Като стана въпрос за мускули, някой стягал ли го е корема ниско долу от двете страни по време на бременността? Така когато ставам рязко понякога, а понякога болката не отшумява с часове. Матроната ми каза, че това е стягане на мускули. Аз естествено и повярвах, логично е, ама все пак да питам.

# 118
  • Мнения: 3 098
Da и аз това се питам.Освен да ида някой ден до САИП,то без това Ще пускам молба с искане да сменя поликлиниката заради малката.
Айде по неволя сме кръводарители_визирам това,4е взимат огромни коли4ества кръв за изследване,от която една много малка 4аст отива по предназна4ение,а другата за кръвните им центрове.Това ми го казаха,заЩото ми беше много 4удно как хората с 20 мл.кръв вадят вси4ко нужно,докато на тях им трябват 100.Оба4е за донорство не съм съгласна да се притеснявам,докато сме тук дали няма да направят някоя търговия с нас.

# 119
  • Мнения: 3 098
Да,ГОЯ,слу4и ми се последния ден от бременноста.Не е било постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт