Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 225
  • 293
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 200
Честит имен ден Гери, желая ти много здраве и щастие!
Габи да ти е жив и здрав Георги, желая му много спортни трофей!
На всички именници много здраве!!
На всички мами много любов!! Бъдете здрави!

# 136
  • Мнения: 354
честит имен ден на всички именници

                                   със здраве си носете името

# 137
  • Мнения: 73
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМИ! БЪДЕТЕ МНОГО ОБИЧАНИ!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

# 138
  • Мнения: 409
О6те един поздраж от мен пратиха ми го по по6тата,и много ми хареса.http://mail09.abv.bg/app/j/openmessage.jsp;jsessionid=aA0GDIJawk … p;rr=0&tid=60

# 139
  • Мнения: 811
Моми4ета,голямо празнуване днес  newsm78,никакви ви няма  Rolling Eyes.
Марица,къде си бе душа?И в скайп те няма  newsm78...Ако не си била на плаж,те па на  Joy  Wink.
 
Весе,как пътувахте?Как ви се стори"родината" ,като се има предвид откъде идвате  Wink Mr. Green.

Пепи, к'ва е тая бира ма newsm78....Пенелопе,ти ли си бе булка ?Какъв е този ник?К'ва е тая бира?  Joy Разконспирирах те май Wink.Казвай,за да те сменям в списъка  Grinning.

# 140
  • Мнения: 176
Ха, добро утро и от мен!
Честито на патерица на вчерашните именници, да им е живо и здраво името!  bouquet
Най-накрая ще се радваме на повечко слънчице тези дни, че аман от дъждове. Ще използвам, за да изпера всички дрешки и чаршафчета на бебка, да изгладя и да й подредя шкафчето.Само се опасявам, че няма да се поберат всички неща дето сме накупили, пък като ни донесат и подаръците на бабитеее.... ooooh!
Снощи свеки ми каза, че не било хубаво да пера дрешките преди да дойде бебка и аз останах ей така  Shocked...ми кога да чакам да изляза от болницата и тепърва да пера, гладя и да редя дрехи ли. Аман от суеверия и бабини деветини Tired Вие чували ли сте нещо подобно  newsm78

# 141
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте 4естити именни дни на именниците, малко на патерици, много късмет и успехи
това за дрешките не го бях 4увала но си спомням 4е преди да се роди племенницата ми два дни гладех, оЩе пове4е 4е тогава бебетата се повиваха с пелени, толкова много пар4ета са в един комплект пелени  ooooh!, и тия малки ритън4ици и камезолки направо ми ставаше лошо, но нали си е мойто моми4е какво да правя изгладих вси4ко
а и си мисля 4е си права кога да гладиш и переш като излезеш от болницата ли
аз не бих 4акала въпреки 4е майка ми Ще е тук и съответно тя Ще го свърши това, та когато реши
а за купуването и аз реших да не купувам много дрешки 4е както растат като гъбки, а и като идват да видят бебо и Ще донесат така 4е Ще минем с не толкова богат гарероб  hahaha

# 142
  • Мнения: 176
а за купуването и аз реших да не купувам много дрешки 4е както растат като гъбки, а и като идват да видят бебо и Ще донесат така 4е Ще минем с не толкова богат гарероб  hahaha
Ми то и аз уж гледах да не купувам много, ама сега като ги извадих и....  ooooh! Отделно пък една приятелка ми даде камара с разкошни бебеки роклички, е как да устои човек  newsm78

# 143
  • Мнения: 235
Моми4ета,голямо празнуване днес  newsm78,никакви ви няма  Rolling Eyes.
Марица,къде си бе душа?И в скайп те няма  newsm78...Ако не си била на плаж,те па на  Joy  Wink.
 
Весе,как пътувахте?Как ви се стори"родината" ,като се има предвид откъде идвате  Wink Mr. Green.

Пепи, к'ва е тая бира ма newsm78....Пенелопе,ти ли си бе булка ?Какъв е този ник?К'ва е тая бира?  Joy Разконспирирах те май Wink.Казвай,за да те сменям в списъка  Grinning.

ееее, разконспирира ме значииии Crazy! Браос!
Моят любящ съпруг отива в командировка във Валенсия и се взе банския, че щял да ходи на плаж #2gunfire. Бясна съм! Да пускам ли снимка, ако нещо налииии. ...да ми свиркате newsm78

# 144
  • Мнения: 1 246
Здравейте момичета,на всички именници от вчера,пожелавам да си носят имената със здраве!

Рали 80,аз не вярвам в суеверия,2 седмици преди раждането бях изпрала и изгладила дрешките,които имах за Али.Като знам как се чувствах след болницата,едва ли щеше да ми бъде,до гладне,сгъване, подреждане...
Аннет,за дрешките си права,така си остават чисто новички,не купувай много,ако видиш,че нещо не достига веднага може да вземеш.Не се запасявай,после ще се чудиш къде да ги прибираш.А и колко подаръци се събират.

Лек ден на всички!

# 145
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
моми4ета моля кажете си мнението трябва да реша скоро кое е по удобно триколка или 4етири гуми и как мислите Ще ми е нуйен ли зимен кош
и за кошарите тези които водят за биахе удобни ли са харесах си една такава с две нива и поставка за повиване

# 146
  • Мнения: 235
Купете с 4 гуми. Според мен те са по-удобни. За кошарата - точно такава имам в Пловдив и ме е яд, че не я взех тук, ама имах много багаж. Не се чуди, вземете такава.  Много е важно, че се събира в една чанта и нямаш проблем за спането на бебчето.

# 147
  • Мнения: 3 098
Doбър ден,карин4ета  bouquet
Първо да 4еститя малко късно,но от все сърце  Heart Eyes един от най_хубавите български празници и на вси4ки именници,малки и големи желая здраве,Щастие и късмет. Hug
СъЩо така не забравям и испанския празник_на вси4ки мами здраве,много любов и търпение.И нека вси4ките ни усилия да се увен4аят с успехи. Praynig Hug
Алест,мила,много хойкам,да... LaughingХодихме в4ера да изпратим братлето за България.Онзи ден му вкарахме документите в естранхерията,Щях да го претрепя дето не я беше свършил таз работа #Cussing out Стегнах подаръци за моето детенце,каквото си поиска_о4ила с Мини Маус(на дисни,разбирай),шапка съЩата,ютия  Mr. Green(с това ме хвърли горе на върбата) и естественокниги и моливи,как ина4е.Купих й и от Адидас много фешън 4ервени маратонки и съм й казала,4е вси4ки поръ4ки са й изпълнени.Сега 4ака с нетърпение вуй4о си. bowuu
В4ера пък бяхме много голяма група на 4иривея,в един парк,много красив.Много хубаво беше,супер си изкарахме.Там мъжете пекоха на скарите месо,както си му е реда.После бях шофьор,естествено.Много било лошо да караш пийнали хора,бе.... Mr. Green LaughingВсеки му се привижда,4е си излезнал извън пътя... hahaha JoyДруг път пеша Ще си ходят. Twisted Evil

# 148
  • Мнения: 3 098

Моят любящ съпруг отива в командировка във Валенсия и се взе банския, че щял да ходи на плаж #2gunfire. Бясна съм! Да пускам ли снимка, ако нещо налииии. ...да ми свиркате newsm78
Ооо,Пепи,кефиш с новия ник Wink Peace
За мъжа си не се притеснявай.Засега освен някоя баба на два ката ниЩо по_ероти4но не се мярка там. Joy
Пък и нали знаеш_ако е стока Ще се върне. Wink

# 149
  • Мнения: 235
Дано да се върне, че трябва да търся някой испанец, пък не знам испански и как ще се разбираме... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт