Не мога да се побера в кожата си!

  • 2 721
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Все съм си скубала веждите некадърно, ама днес направо прекалих...
НИЩО ОБЩО...  #Cussing out


Само исках да споделя. Други като мен има ли?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз май винаги се окепазявам....това е най-омразната ми процедура по разкрасяване. Blush
Предпочитам да ме скубе козметичката,ама отде тва време Cry Confused Twisted Evil Twisted Evil

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 14:08 от kloie

# 2
  • Мнения: 1 313
Нямам такива проблеми, но ползвам един трик. Рисувам веждите такива каквито искам да бъдат и всичко останало се скубе. Пробвай!

# 3
  • Мнения: 7 430
Е, споко де...ще пораснат  Wink
И аз съм го правила този номер и гледам да не се приближавам до огледало Sick

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами и на мен ми се случва от време на време. ooooh! Аз се скуба от много време и уж имам тренинг, но се случва да се поулея. Tired

# 5
  • Мнения: 946
 hahaha  и аз така правя чак се оливам понякога.

# 6
  • Мнения: 1 234
О-о-оо спокоино Hug Аз на всяко 3-то скубане се окепазявам и после по 1 месец ги чакам да пораснат.И тъкмо са като хората и пак- #Crazy тука късо и тънко,там дебело и дълго SickА не искам да ходя на козметик,защото не мога да се примиря с мисълта,че сама не мога да ги оскубя.....а истината е,че явно не мога  Cry

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
Успокой се,косъм е,ще порасне.И аз съм ги правила тези неща,а имам голям опит,скубя си веждите сама повече от 10 години,но понякога в стремежа си да ги "изпипам",така се оливам,че.......такива критики отнасям от приятелки

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мислих, че само на мен не ми се отдава скубането  Blush
вече ходя само на козметик за веждите... Peace

# 9
  • Мнения: 2 811
проблемът е, че докато пораснат ходиш като ...
мен някои козметички така са ме съсипвали, както аз никога не мога сама да се разваля. имаше период на постоянно "учудване".

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
мацо, мене ми харесват очудените вежди...за жалост моята форма не предразполага очудване  Laughing Laughing  bouquet Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 766
А аз вече почти нямам вежди. Дълго време си ги поддържах във форма на тънки линийки, а сега и да искам да ги променя, те не растат вече.

# 12
  • Мнения: 601
Ооооо, царица съм на окепазяването! Не с лявата ръка, а все едно с левия крак ги скубя! Добре, че са козметичките!   bouquet

# 13
  • Мнения: 6 461
Аз захвана ли се... редовно ги окепазявам Crazy...за това ходя да ми ги оправят Flutter.

# 14
  • София
  • Мнения: 786
Мен пък вече ме  е страх да ходя на козметичка да ми ги скубе, че последните пъти попадам на едни  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil в резултат на което си ходих доста време "учудена".

Общи условия

Активация на акаунт