СМИЛЪЛЪТ НА МОЯ ЖИВОТ

  • 8 297
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 572
Мили приятели, нека споделя с вас моя прекрасен ден! Това са моите 2 смисъла за това да продължа живота си!

# 1
  • Мнения: 2 116
 newsm51 Заслужава си!!!  newsm10

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
благодаря ти!
лагодаря че ни напомняш че смисъла е в една прегръдка!
целувки и сте много хубави!
обичам си ви и мисля за вас!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Толкова сте хубави на снимката, ако незнаех че има проблеми от самата теб, нямаше да позная, с цялото си сърце ви стискам палци. Много искам да ни зарадваш, толкова много искам....

# 4
  • Мнения: 8 450
Толкова е хубава Вяра.
Не знам какво да кажа,ти си силна жена,Ани!
Аз не съм,пак се разплаках.

# 5
  • Мнения: 4 053

Вяра е много сладичка  Hug

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
meyz, пожелавам ти още мнооооого такива прекрасни дни, изпълнени с любов  Hug

# 7
Миличка,не мога да изкажа това което чувствам в този момент.Думите са само думи,а усмивките на лицата ви казват всичко.Знай,че много ви обичам и се радвам,че споделяш с нас тези незабравими за вас моменти. Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 869
Миличка,не мога да изкажа това което чувствам в този момент.Думите са само думи,а усмивките на лицата ви казват всичко.Знай,че много ви обичам и се радвам,че споделяш с нас тези незабравими за вас моменти. Hug Hug Hug
Това съм аз "Ela79"

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Прекрасни  Hug

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аватара е прекрасен
малкия е страхотен бонбон - толкова колкото и малката ВЯра
вие сте две прекрасни мами и много ви се радвам

# 11
  • Мнения: 2 425
За тия двата смисъла си струва да продължиш Peace.

# 12
  • Мнения: 4 414
чудесни сте Hug
миличка, пиши ни за Вяра. как е, как сте вие вкъщи...всичко, което ти се иска. обичаме ви и много ви мислим Heart Eyes

# 13
  • Враца
  • Мнения: 871
Такъв хубав завършек на деня ми даде..БЛАГОДАРЯ  ТИ..ПРЕКРАСНИ СТЕ!!!!!

# 14
  • Мнения: 2 084
Прекрасни сте!  Бог да ви закриля!

# 15
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Hug Hug Hug

всеки миг е дар Мейз,насладете му се Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 248
Страхотни сте  Hug

# 17
  • Мнения: 388
За това което имаш си заслужава да вървиш напред!
Много целувки на Вяра! Hug Hug Hug
чудесни сте Hug
миличка, пиши ни за Вяра. как е, как сте вие вкъщи...всичко, което ти се иска. обичаме ви и много ви мислим Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
Скъпа Меиз, прекраси сте!  Hug

Продължавай живота си смело напред и се наслаждавай на всеки миг с тези две невероятни същества до теб!!!

Хиляди целувки за Вяра от нас с Мимката  Heart Eyes

# 19
Прекрасни сте миличка, а Вяра е много сладка! Нека Бог ви закриля! Ние сме с теб!   bouquet

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Възхищавам се на силата ви! Кураж ! Страхотна снимка!

# 21
  • Мнения: 219
Здравей миличка ,
много съжалявам за проблема на Вяра. Но те моля да престанеш да се обвиняваш ,че не си направила всички необходими изследвания през време на бременността. Аз направих почти всичко , а резултата го виждаш в подписа ми.
Горе главата ,мила майче! Имаш прекрасно бебенце ,което заслужава да се бориш за него. От все сърце ти пожелавам виско при вас да се оправи и това да е само лош спомен. Вяра е страхотна и заслужава да живее + цялото земно щастие !!
Прегръщам те силно и ти желая КУРАЖ и КЪСМЕТ!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 3 743
Ще се моля за твоята прекрасна Вяра, дано се оправи Praynig
Кураж Hug

# 23
  • Мнения: 263
Насълзих се!
Ще се моля за Вяра и аз! Наистина си много силен човек!

# 24
  • Мнения: 1 588
Душата ми се напълни! Толкова сте хубави заедно! Дано Господ ви помогне!

# 25
  • Мнения: 380
Дано  имате още мнооого прекрасни мигове занапред , и дай боже пожелавам ти го от цялото си сърце  това остане само един лош спомен  във вашият живот.
 Вяра е наистина едно очарователно дете , дано Бог и даде здраве и късмет в живота.
А на теб мила  пожелавам много кураж и се бори за тази малка принцеса , Успех  newsm17

# 26
  • Мнения: 604
Мила Мейтз, ще напиша това, което днес постнах във форума за Синдром на Даун: "Не вярвай в чудеса, разчитай на тях" Simple Smile) Прегръщам ви силно, толкова завършено цяло сте тримата! Няма невъзможни неща! И при мен не направиха амниоцинтеза милите доктори, въпреки трагично завършилата ми първа бременност и раждане, резултатът е Маги, която сега опознавам след като 6 години е живяла по социални домове, отново заради лекарски съвет да я оставим.. Ех..
Слушай сърцето си и Твърдо Вярвай!  lalalala

# 27
  • Мнения: 1 588
въпреки..., резултатът е Маги, която сега опознавам...
GreenDream, Господ е имал планове за вас двете заедно Simple Smile Същото го вярвам и за мен и двете ми деца... Господ е искал тях да ги има такива, каквито са...

  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 271
въпреки..., резултатът е Маги, която сега опознавам...
GreenDream, Господ е имал планове за вас двете заедно Simple Smile Същото го вярвам и за мен и двете ми деца... Господ е искал тях да ги има такива, каквито са...

  bouquet


 Hug  bouquet

# 29
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Дано има Господ, дано помогне на малката.Молим се  Praynig Praynig Praynig
Възхищавам се и на решението на Green dream за нейната рожба Маги.

# 30
  • Мнения: 572
Мили приятели, на молбите  ви отговарям: Вяра е пораснала  с 2 см и е 5200 вече. Раната и е пораснала също както каза лекуващата и докторка е бомбирала и се очаква да се спука ципата и да изтече течността. А какво ще стане по на там  не знам!

# 31
  • Мнения: 263
O! Миличка! Ужасна е тази неизвестност! Силно те прегръщам! Бъди все така силна!  action032

# 32
  • Мнения: 604
Мила Мейтз, влязох специално да разбера как сте! Благодаря ти, че ни държиш в течение. Моля те, не губи кураж, представям си колко ти е трудно, стискам палци да стане чудо!!!  Praynig Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 215
Чудесна снимка!

# 34
  • Мнения: 572
Мили мои Вяра е на 3 месеца и е пораснала до 58см и стана 5.8кг, Всеки един момент може да се разделим с нея, Тя расте и раната и расте!  Ето малко снимки да и се порадваме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136401
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=132774

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
много съжалявам, злати, за раната!
това е лябимото ми
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136401&photo=15
прегръщам ви и се радвам, че имате тези мигове - съжалрявам само че тъпата система, не можа да я настани по-близо - да я виждаш винаги когато можеш.... това е по-жестоко от всичмко което се случва

# 36
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
вярвам, че Господ ще направи най-доброто за всички ви
вярвам, че ти ще запазяш вярата си и ще се бориш до последно
а ние сме тук дза те би малката - с цялата ни обич и преклонение пред борбата ви!

# 37
  • Мнения: 1 588
Мили мои Вяра е на 3 месеца... Ето малко снимки да и се порадваме
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136401
Прекрасна е моята малка любимка Вяра!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136401&photo=3

 Hug

# 38
  • Мнения: 604
Наистина е чудесна, малката сладурка  Hug
Прекрасни снимки, много сте хубави заедно! Бог да ви закриля, никой не знае колко ще ни има!
Прегръщам ви силно  Hug  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 3 504
meyz, аз също всеки ден копнея да гушна и целуна Гери и батко й, които са смисъла на моя живот. Това ме държи жива и будна, да ги закрилям и да се боря за тяхните права.

Обожавам бебенцата, Вяра е такъв бонбон, с тази хубава весела жълто-шарена шапчица.

За това всяка вечер и аз благодаря на Бог, че ги имам и да ги закриля.

Общи условия

Активация на акаунт