Следразводните вероятности

  • 3 660
  • 63
  •   1
Отговори
Какво се случва с двамата разведени? Запазват приятелски отношения на толерантност и уважение, мразят се неистово или стават гаджета? Или нещо друго?

# 1
  • Мнения: 677
Пусни анкета с възможност и за 3-те отговора  Grinning

# 2
 Cry а как се пуска анкета ...?

Видях как, пускам я.

# 3
  • Мнения: 451
С моя бивш дори не поддържаме контакт. Нямам представа живли е що ли е, не живее в БГ. И не страдам особено от това Twisted Evil

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Запазихме си приятелските отношения. Поне веднъж седмично вечеряме тримата с детето, понякога двамата, ако детето е при баба си. Говорим си за гаджетата, даваме си съвети... Друго?

# 5
  • Мнения: 1 533
Моят отговор го няма. Понякога ми вдига кръвното. В останалото време ми е безразличен до смърт.

# 6
  • Мнения: 1 629
Аз не поняла, тук пишат тези с опита или градим вероятни теории  newsm78

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Третия отговор ми е безкрайно непонятен. Защо ще се развеждаш с някого ако после пак ще си с него? Или просто предпочиташ думата "разведен" пред "несемеен"?

# 8
  • Мнения: 13 512
Запазихме си приятелските отношения. Поне веднъж седмично вечеряме тримата с детето, понякога двамата, ако детето е при баба си. Говорим си за гаджетата, даваме си съвети... Друго?
това най-вероятно е така, защото и двамата не сте женени повторно или?

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
това най-вероятно е така, защото и двамата не сте женени повторно или?

И двамата имаме официални връзки. Неговата е от 2 месеца само - най-редовно му давам съвети. По-скоро е, защото и двамата сме разбрали, че не ставаме за семейство един с друг, но все пак имаме дете...

# 10
  • Мнения: 2 353
  Мърморана, защото един мъж, колкото и да е готин има смръдливи чорапи. И кой пере гадните чорапи? Жена му. А когато сте гадженца му ги пере? Мама! Образно казано.

# 11
  • Мнения: 5 468
Ако един слънчев ден се разведем с мъжа ми, се надявам да останем в добри взаимоотношения... заради дъщеря ни. Тя го обича много и ще й липсва безкрайно newsm78.
Е... може и аз да отроня някоя сълза Thinking.

# 12
  • Мнения: 1 533
Ако един слънчев ден се разведем с мъжа ми, се надявам да останем в добри взаимоотношения... заради дъщеря ни. Тя го обича много и ще й липсва безкрайно newsm78.
Е... може и аз да отроня някоя сълза Thinking.

Няма да се развеждаш, айде сега. Баба ми Калинка казва - щом не те бие, много си ти е хубав мъжът.

# 13
  • Мнения: 677
А дядо ми Тодор казваше-жена не се бие, щото се привързва!

# 14
Аз не поняла, тук пишат тези с опита или градим вероятни теории  newsm78
Всички да пишат, и тези с опита и тези с теориите. Нали теорията и практиката са две страни на живота. Темата е открита и за щастливо омъжени/женени, и за разведени с опит и за все още недокоснали се до тайнството на брака.

Общи условия

Активация на акаунт