Лепенки за епилация Таку – е*аси лепенките!

  • 9 937
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 063
В нашата аптека ми обясниха, че това е изискване на ЕС и те все още дават, но не за дълго...

# 46
  • Мнения: 6 958
В нашата аптека ми обясниха, че това е изискване на ЕС и те все още дават, но не за дълго...

Да това е причината  Peace

# 47
  • Мнения: 180
Ле-ле,момичета, а аз точно такива си купих.Та сега съм в чуденка да ги ползвам ли newsm78

# 48
  • Мнения: 1 426
И аз имах същите проблеми, лепнах си ги върху горната устна - не само че ни един косъм не се махна, ами всичкото лепкащо си ми остана върху мене. А с почистващите кърпички направо нищо не стана. Добре, че беше петък вечер, та до понеделник успях някак си да добия що-годе приличен вид, макар и с червени петна по физиономията. Такава дивотия не ми се беше случвала друг път. Изхвърлих ги на секундата, а си бях купила цяла кутия. Още ме е яд

# 49
  • Мнения: 372
според мен има логика в това лекарства и козметични продукти да не се продават "на парче", а само в цели опаковки, просто защото упътването за употреба е само едно за една опаковка! Вие самите не държите ли да се запознаете с рисковете и начина на употреба на дадения продукт/лекарство преди да го използвате?! Ако да - единствения начин е да си купите цяла опаковка и тогава гафовете и неприятните ситуации /да не говорим пък за фаталните.../ - ще са по-малко. Дори с рецепта да си взимате нещо, винаги е много по-добре да четете и упътванията! А ако на вас ви дадат един блистер/една лепенка с упътването от кутията, то на следващия купувач ще трябва да му дадат без упътване... Следователно има смисъл да се продават само цели опаковки - все пак всеки сам си носи отговорност за здравето и ако иска - да чете... Друг е въпроса за цените, нашия стандарт на живот и т.н. Но риска от прекомерно свободната употреба на лекарства и продукти хич не е за поценяване!
Що се отнася до епилиращите лентички - и аз нещо не се справям добре...  ooooh! Сигурно и практика трябва, ама...  newsm78

# 50
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes аз съм ползвала, такива проблеми не съм имала.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 246
С тия нещастни лепенки и аз имах изпълнения не се оскубах изобщо. Ползвам само на Стреп или на Личия те са много добри. На упъването на всички пише да се разтриват между дланите за да се затоплят, а лепкавата гадост се маха само с олио-бебешко или за готвене, е по-добре да е първото.

# 52
  • Мнения: 2 229
Ле-ле,момичета, а аз точно такива си купих.Та сега съм в чуденка да ги ползвам ли newsm78

Пробвай, но не над горната устна и само ако са ти дали от почистващите кърпички за след това. Grinning

# 53
  • Мнения: 1 765
Ох, тези лентички са супер гадни, ползвала съм ги ( само за мустаките ), ефект получавах след n- брой дърпания, резултат...червена и обрината, а в крайна сметка имам мъхче там...

В крайна сметка фаворит са ми лентичките на Личия, сега взех на Леокрема, ами и те не са лоши... Simple Smile

# 54
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
От тези съм най-доволна аз. Не знам вие как боравите с тях, ама в сравнение с другите( Strep, Veet например) се много по-добри. Особено лентите Taky с рол-он... Имат много ленти, които се мият и се отлепят идеално.

А Личия къде ги има, май не съм виждала  Thinking

# 55
  • Мнения: 6 958
Ле-ле,момичета, а аз точно такива си купих.Та сега съм в чуденка да ги ползвам ли newsm78

Пробвай, но не над горната устна и само ако са ти дали от почистващите кърпички за след това. Grinning

Много хубаво махат за горна устна, но наистина трябва да имаш почистващо пликче обезателно  Peace

# 56
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Taky  са гадни, аз не ги харесвам. А иначе колата се маха с мазно може и с олио. Аз предпочитам Strep=

# 57
  • София
  • Мнения: 480
Понякога ползвам Таки, понякога Виит. С 1-2 движения отстранявам мустачките без проблеми. Но каквито и лентички да съм купувала само със специалните кърпички се отмива лепкавото. Иначе не си е работа.

Общи условия

Активация на акаунт