Елена Йончева

  • 6 679
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Някой знае ли дали Елена Йончева роди?
Тези дни се сетих за нея, а никъде не видях да пише нещо за премиерското бебенце.

# 1
  • Мнения: 17 407
Че тя била ли е бременна? Не знаех...

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обичам го този Клюкарник, честно Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 891
Мисля, че са раждали заедно с Александра от "Шоуто на Слави"  Thinking

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Алекс не беше ли до вчера в 6-тия месец?

# 5
  • Мнения: 3 447
Мисля, че са раждали заедно с Александра от "Шоуто на Слави"  Thinking
Ахам, в една стая с Азис са били  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Не съм чувала,че е била бременна.Щяха да се женят ,но и сватба не стана.А и Алекс ,от шоуто не е била бременна.

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Алекс не беше ли до вчера в 6-тия месец?

Това е било вчера. Днес дава уроци по кърмене на Елена. И благодарят на съдбата, че тригодишните им бременности приключиха.

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ей тези новини за пръв път ги чувам.

# 9
  • Мнения: 285
Със сигурност е била бременна, защото ноември-декември я видях на корицата на списание "Максим"  - беше в напреднала бременност. С големи букви изпъкваше заглавието: Готова съм да имам дете. Съжалявам, че тогава не успях да си купя списанието.

# 10
# 11
  • Мнения: 285

И кое е смешното не мога да разбера?

# 12
  • Мнения: 410
Ама тук вярно си е клюкарник и то голям  Joy
Изобщо не съм и знаела,че някоя от двете споменати дами е бременна,но както пише ДЕ ВАня техните бременности край нямат hahaha

# 13
  • Мнения: 68
Е как да е родила? Нали първо трябва да забременее..   Rolling Eyes


[И кое е смешното не мога да разбера?

Смешното е, че  Алекс от "Шоуто на Слави", Елена Йончева и Азис ще раждат в една болница.  Mr. Green

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Питайте варненките за Алекс! Ще ви кажат, че просто си е напълняло момичето! А Елена и Азис ще раждат по изборите! Големи напъни ще са...... #Crazy

# 15
  • Мнения: 3 423
Гадни сте, знаехте ли го?!

# 16
  • Мнения: 332
Преди известно време в доста списания имаше интервюта с Елена Йончева и засягаха този въпрос, но ясен отговор от нейна страна май нямаше.  newsm78
Алекс откакто пееше при Слави все разправят, че е бременна и то от него  Joy

# 17
  • Мнения: 285
Не разбирам защо намесвате Алекс. Дори и да е качила жената килограми това едва ли е повод за подигравки, още повече, че никой не е застрахован от това.

Темата е за Елена Йончева и искрено се надявах някой да знае нещо. Аз с очите си я видях бременна на корицата на списанието. Изглеждаше поне в 7 месец.

Както и да е. Искрено се надявам всичко при нея да е наред и да си има сладко и пухкаво бебче.

# 18
  • софия
  • Мнения: 4 985
Не разбирам защо намесвате Алекс. Дори и да е качила жената килограми това едва ли е повод за подигравки, още повече, че никой не е застрахован от това.

Темата е за Елена Йончева и искрено се надявах някой да знае нещо. Аз с очите си я видях бременна на корицата на списанието. Изглеждаше поне в 7 месец.

Както и да е. Искрено се надявам всичко при нея да е наред и да си има сладко и пухкаво бебче.

виж сега мила ,едва ли има някой тук който да не иска Елена Йончева да има здраво бебенце.....пожелавам и го от сърце...
ама темата си стана смешна, понякога се случват сами смешните теми!
А Сергей Станишев знае ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 276
Не беше бременна на корицата. Заглавието наистина беше "Готова съм да имам дете", но ставаше ясно, че още не е бременна.

Не вярвам да не съм разбрала - донякъде това ми е работата  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 150
Разбира се, че е родила! От мен!

Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...

# 21
  • Мнения: 3 251
Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...
Това на сутринта ли го разбра?  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Разбира се, че е родила! От мен!

Да ви кажа и още един факт - на Симеон му миришат чорапите...
Razsmq me !

# 23
  • Мнения: 6 417
Нито Алекс, нито Елена са бременни. Край! Точка! ТHE END!  Joy

# 24
  • Мнения: 150
Дължиш ми пет лева за шоуто и десет неустойка! Едвам разшифровах какво е написано Simple Smile

# 25
  • Мнения: 920
Нито Алекс, нито Елена са бременни. Край! Точка! ТHE END!  Joy

Я па ти! Да не си генекологът им. Може вчера да са забременели и ние първи да научаваме.

# 26
  • Мнения: 275
я да се наредя и аз с една клюка.
когато се роди внучето на Симеон, се обади една жена в предаването на Милен Цветков и попита:Защо се честити само внучето на Симеон, а не се честити и внучето на Софиянски.
Милен беше много учуден и каза, че не знае, но ако има ще му го честитят.Тогава ми стана интересно ,н озабравих а сега реших да ползвам темата и да питам.
търсих тук дали някоя не е надушила нещо, но нищо не открих.
какво ще кажете -има ли софиянски внуче или тц.

# 27
  • Мнения: 2 891
Тази ще да е видна клюкарка от района на Сан Стефано  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
я да се наредя и аз с една клюка.
когато се роди внучето на Симеон, се обади една жена в предаването на Милен Цветков и попита:Защо се честити само внучето на Симеон, а не се честити и внучето на Софиянски.
Милен беше много учуден и каза, че не знае, но ако има ще му го честитят.Тогава ми стана интересно ,н озабравих а сега реших да ползвам темата и да питам.
търсих тук дали някоя не е надушила нещо, но нищо не открих.
какво ще кажете -има ли софиянски внуче или тц.
Има, има! Ама то отдавна се роди. Но не дават гласност на случая, че бащата е много по-малък от нея. Един келеш...

# 29
  • Мнения: 4 053
и сега, има ли бебе или не  newsm78

# 30
  • Мнения: 1 216
Онзи ден се загледах в тази снимка и мисля, че това е бремелински корем. Вижте

# 31
  • софия
  • Мнения: 4 985
А, ново 20.Откъде е тази снимка.Изобщо какво се случва с Алекс. newsm78

# 32
  • Мнения: 410
Алекс си имаше коремче още когато работеше при Слави,даже съм се позаглеждала,че нали се носеше слуха че е бременна от Шоу мена-работодателя и.просто се е позапуснало момичето Peace

# 33
  • Мнения: 275
А в едно предаване на моята любимка  Венета Райкова на някакъв купон попита Елена Йончева ,тогава питаше и Крум Савов за  тяхната бременност.Та Елена я попита нещо такова -слуховете говорят, че сте бременна, че ще има бебе вярно ли е това.И Елена и отговори-ами да проследим слуховете и ще видим.Отговори и добронамерено, а Крум тогава много и се дърпаше и криеше и жена си, даже каза, че още не са обявили че е бременна(представете си колко отдавна е било това предаване щом на Крум децата пораснаха вече).
А на Софиянски за внучето направо не е за вярване , я дайте малко повече клю-клю.
Аз последно гледах щерката в Имаш поща нищо и нямаше тогава -кога бе бременна , кога роди -пък и голяма тайна бре, Венета как не е надушила да пита .............

# 34
# 35
  • Мнения: 2 013
По повод горната снимка - в 24 часа я бяха питали дали е бременна, казала, че не.
Маги Малеева е бременна в 6-ия или 7-ия месец

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 334
внучето на Софиянски се казва Стефан  Grinning

# 37
  • Мнения: 7 110
От кой чеченски, ирански или не знам какъв обект на репортажите й трябва да е бременна?  Simple Smile
Някои се оказват бременни с носорогчета. Има-няма 18 месеца.

# 38
  • Мнения: 1 666
внучето на Софиянски се казва Стефан  Grinning

И е от най-голямата му дъщеря.

# 39
  • Мнения: 6 417
Венета надушва само когато е прочела някъде клюките и после прави "новини".  Crossing Arms

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 5 605
внучето на Софиянски се казва Стефан  Grinning

И е от най-голямата му дъщеря.
И се роди преди около 1,5 месеца. Ще изровя снимки и ще пусна.

# 42
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На тези снимки Алекс ми прилича на една от Салемските вещици.
А Елена Йончева и според мен не е бременна. На списанието за което говорите не е бременна. Имам го в къщи и специално погледнах.

# 43
# 44
  • Мнения: 4 392
Има, има! Ама то отдавна се роди. Но не дават гласност на случая, че бащата е много по-малък от нея. Един келеш...
Голяма задръстения, голямо нещо!! ooooh!

# 45
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Няма ли снимки на щерката, внучето, келеша?

# 46
  • Мнения: 275
Няма ли снимки на щерката, внучето, келеша?

Или е супер голяма клюка, или е дълбоко пазена срамна тайна.
Ни дума ни вопъл по този въпрос......

# 47
  • Мнения: 2 891
Или е супер голяма клюка, или е дълбоко пазена срамна тайна.
Ни дума ни вопъл по този въпрос......

Тъкмо ми се раздразни любопитството  Crossing Arms Сега, как ще разберем какво става  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт