Moйте любими Донеци

  • 1 119
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Това е рецепта която преди време прочетох в едно списание но е много хубава .Ако искате може да я пробвате.
ДОНЕЦИ
*******
ПРОДУКТИ-1 ч. чаша захар,1ч.чаша кисело мляко,3 яйца, 1ч. лъж сода за хляб ,брашно и пудра захар.
Замесва се средно меко тесто и се разточва на лист с дебилина колкото кафена чинийка и се режат кръгчета,а вътре в кръгчетата с капачка от коняк се изрязва друго кръгче така се получава геврече.Пържат се в повечко олио и топли се поръстват с пудра захар. newsm64

# 1
  • Мнения: 25 562
Много са хубави, да!
Само че вкъщи ги наричаме бухти (май истинското име е Казанлъшки понички). И не ги ръся с пудра захар, че става гадно като изстинат и се овлажни. Слагам захар в самото тесто.

# 2
  • Мнения: 109
Много са хубави, да!
Само че вкъщи ги наричаме бухти (май истинското име е Казанлъшки понички). И не ги ръся с пудра захар, че става гадно като изстинат и се овлажни. Слагам захар в самото тесто.
АЗ ГИ ЗНАЯ ТАКА И ТАКА ГИ ПРАВЯ ВЕЧЕ ВЪПРОС НА ВКУС С ПУДРАТА ЗАХАР. А КОЛКОТО ДО ИМЕТО ТАКА ГИ ВИДЯХ В СПИСАНИЕТО. ЖЕНАТА КОЯТО БЕШЕ ДАЛА РЕЦЕПТАТА БЕШЕ ОТ СВИЩОВ

# 3
  • Мнения: 25 562
Нямаше нужда да ми се обясняваш (и да викаш).
Тук е нормално, когато някой пусне рецепта, останалите да предложат варианти. Определено не си мерим... рецептите.  Peace

# 4
  • Мнения: 109
Нямаше нужда да ми се обясняваш (и да викаш).
Тук е нормално, когато някой пусне рецепта, останалите да предложат варианти. Определено не си мерим... рецептите.  Peace
Как`Сийка незнам защо си останала с такова впечатление  33uu че даже и викам мисля че няма лошо че съм дала по подробно разяснение . Съжалявам че така ти е прозвучало .И ни най малко искам да отхвърля твоя вариянт разбира се всеки може да предложи и добави newsm10

Последна редакция: чт, 03 май 2007, 10:28 от djeli

# 5
  • Мнения: 3 425
Главните букви=викане ...и на мен ми отне доста време,докато го разбера  Crazy

# 6
  • Мнения: 109
Главните букви=викане ...и на мен ми отне доста време,докато го разбера  Crazy
А това ли било главните букви че всеки може да си пише с каквито иска не предполагах че буквите може да са толкова от значение за в бъдеще ще го имам впредвид. Peace

# 7
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
А това ли било главните букви че всеки може да си пише с каквито иска не предполагах че буквите може да са толкова от значение за в бъдеще ще го имам впредвид. Peace

Пише го в Правила, условия и указания  Wink

# 8
  • Мнения: 109
А това ли било главните букви че всеки може да си пише с каквито иска не предполагах че буквите може да са толкова от значение за в бъдеще ще го имам впредвид. Peace

Пише го в Правила, условия и указания  Wink
Да вече прочетох и се уверих че се смята за викане писането с голями букви за което се извинявам но умишлено не съм го направила . И да сложим точка на този спор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт