Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 ->

  • 8 219
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 441
Много неприятен тоя вирус.Сега и татито се тръшна  ooooh!
RRAIA,скорошно оздравяване на Рая и никакво разболяване повече  Hug.
Стели,как е Гого?
Дано няма други заразени и бързичко да оздравяват вече болните  ooooh!

# 286
  • Мнения: 256
RRAIA и нашия батко беше така висока температура болки в стомаха и аз давах хексалгин че от нищо не я смъква.Сега само кашля от 2 дни не е вдигал темп.но 1седмица е този вирус гаден.Гого няма сега темп. сополи колкото искаш и е много кисел все иска да го гушкам.Дона бързо се оправят децата ни болни

# 287
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добър ден .... то вечер стана вече ...ама айде...
Мен токущо ми се оправи интернета ....  #Cussing out #Cussing out
Ще видя какво мога да направя по въпроса с новата тема ,а от вас искам да измислите заглавие ...

# 288
  • Мнения: 441
Марго,ти се появи...браво Hug.Мислех,че си ни оставила на произвола на съдбата  #Crazy.А за заглавието-поетесите ни ги няма на линия,така,че.... докъдето ни стигнат силите ooooh!.
Според мен трябва да е лятна новата тема  newsm78-,,Лято наближава вече,за морето стягай се човече''. ooooh!уф не ставам за поет,мислете вие...

# 289
  • Мнения: 201
Честит рожден ден на Свилен на Иципици! Нека рожденикът и семейството му се радват на много здраве, късмет, любов и благоденствие!

# 290
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хайде ддееее ..... какво направихте ....  аз вече съм готова вие заглавие още не сте измислили я да се стягате ...  Naughty Naughty Naughty

# 291
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Момичета слагам пак " Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца "   и ви изоставям защото ще патувам и нямам време да чакам ... надявам се че не се сърдите  ..... а пък аз после мога да го редактирам ,хайде гушки цунки и нали знаете колко много ви обичаха .... МНОООГООо  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Ще се "видим" чак в понеделник  Hug  Стискайте палци да си изпълня мисията с която тръгвам  Praynig

# 292
  • Мнения: 201
RRAIA, бързо оздравяване и укрепване на Рая, Стела, надявам се, че вие вече сте преборили вируса.
Мила, пази се и ти , а за бабите  ignore2.

А за новата темичка  newsm78 съм навита да е нещо от сорта на предложеното от Титания. Ето моята вариация : Жарко  слънце в Разград още май напече, мамите мечтаят за морето вече.  А може и нещо също толкова актуално, но неприятно : Майски вирус в Разград разболя децата,на всяка втора мама и пуши главата.

# 293
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хайде на   новата тема

# 294
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Жарко  слънце в Разград още май напече, мамите мечтаят за морето вече.
[/color]

Миа супер си  Hug

# 295
  • Мнения: 51
Благодаря за пожеланията момичета.Почерпете се с тортичка...а,пиенето още не е изстинало  Cry

# 296
  • Мнения: 535
Ехо, има ли тук майки и татковци? Времето се постоли без време и ние сме все навън и все в бягане и игри. А вие как те? Упорито се мъчим да махнем вече гадния памперс- и имаме попадения! Дано до месец- два да се похвалим! А да попитам- имам ли колеги- даскали?

Общи условия

Активация на акаунт