Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца ! <- 2 ->

  • 8 216
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
 Честит първи рожден ден на малката сладка Хана! Да расте здрава, щастлива и все така лъчезарна за радост на мама, татко и кака Рая!

Весел празник!

# 31
  • Мнения: 398
Честит рожден ден на ХАНА!С пожелания за здраве,радост и щастливо детство!

# 32
  • Мнения: 3 219


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН, ХАНА !!!

ДА ВИ Е МНОГО ЗДРАВА, ЗАСМЯНА И ПОСЛУШНА !!!

# 33
  • Мнения: 227
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН, ХАНА
Желая ти безгрижно детство да Растеш здрава и винаги усмихната за радос на мама,татко и кака

# 34
Как сте мили мами.Днес бяхме на разходка времето не беше толкова зле колкото изглеждаше от вътре.
Вие излизах те ли? newsm78
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 50
И аз да се разпиша в новата тема. Все не ми остава време... Днес тичах по болници и изследвания - за мен. И цял ден мина така. Напоследък нещо не мога явно да си разпределя времето правилно - вечер съм капнала - не мога да влизам всеки ден във форума, колкото и да ми се иска. Пък и зачестиха разходките навън. Павла изобщо не иска да се прибира, прибирам я с рев. Да не говорим, че пакостите все повече се увеличават, както и бърборенето Laughing. Иска всичко да прави сама - да яде сама, да си обува обувките сама (със събуването се справя перфектно - ако видите дете из града само с една обувка - това е моята Павла - другата обикновено си я държи в ръчичка), да качва стъпалата сама...и т.н. Не мога да се оплача, че ми е скучно Mr. Green. Дните ми минават весело, както и вашите предполагам, колкото и напрегнати да са. Ние сега си имаме и тати - за няколко дена е тук, в почивка.

Честит първи рожден ден на малката Хана   bouquet! Нека е много здрава и много щастлива, нека изживее своето приказно и безгрижно детство. Да носи само радости на мама и татко  Grinning.

Надявам се, че вие и дечицата сте добре. Утре денят ще е слънчев. Ние ще ходим на разходка - на Балкански - на гости на братовчедка ми. Голяма игра ще падне - и племенника ми ще е там. Пожелавам ви весл и усмихнат ден, а сега лека и спокойна нощ Hug.

# 36
  • Мнения: 441
Аз да се оплача-Рени е болна.Боли я стомах,глава и гърло.Поне с температурата се справихме ooooh!(за сега).Дано поне на малкият да му се размине  Praynig.
Е, нека и да се похваля,Влади не е от най-приказливите,но днес каза 2 нови думи-куче и пате.
Напоследък  много се заглежда по животните навън и тати му купи 3 книжки със животни.Постоянно ми показва картинките и аз му казвам кое животно какво е.И днес за моя радост чух не 1 а 2 думи.Хайде стига съм ви занимавала с моите глупости,но толкова съм щастлива и ми се искаше да споделя с вас.

# 37
  • Мнения: 398
Браво на Влади  smile3501Титанче,предполагам си много щастлива.А и как да не се радваш на цели две нови думички.Моя Преслав като каза "кака Ки"/разбирай кака Криси/ направо ми се насълзиха очите.Браво на малчуганите!Ние тази вечер сме сами,защото нашият тати е на банкет.Децата ме побъркаха от реване и хленчене.Криси , както не може да плаче Mr. Green,а за дребния да не говоря като се включи и той, направо е стерео- рев у дома #Crazy.Чудя се кой по напред да утешавам.Желая Ви лека и спокойна нощ   bouquet

# 38
Добро утро,направих ви закуска .

# 39
  • Мнения: 441
Mama_gabi благодаря,беше много вкусно ,даже преядох.Много си работна,кога се наспа,кога и закуска успя да направиш  Thinking.

# 40
  • Мнения: 227
Добро утро слънчеви мами.Mama_gabi Благодаря за страхотната закуска беше вкусна.
titania Надявам се да не е нещо сириозно със Рени пожелавам и бързо оздравяване.
Ние сега се обличаме и излизаме на разходка надявам се да се видим със някои из града.Пожелавам ви приятен ден.

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 00:03 от MILA_84 (mishi)

# 41
  • Мнения: 256
Здравей те как сте.Днес е направо лято Гичева днеска към обяд на ларгото видях в далечината мъжът ти и теб с малката буболечка Simple SmileНие бяхме седнали на Вея комерс на барчето а вие бях те по нагоре и ми беше неудобно да дойда да ви видя Embarassed

# 42
  • Мнения: 441
Мила благодаря ти за пожеланията.Рени днес е по-добре.Дано утре вече се чувства супер  PraynigЛека вечер от мен.

# 43
# 44
  • Мнения: 256
Лека нощ на всички  sleepuu

Общи условия

Активация на акаунт